Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Telefon Tutucu

için 14,494 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Telefon Tutucu

Gelişen teknoloji ile birlikte sıkça kullanılan akıllı telefon modelleri, akıllı cihazlar ile birlikte kullanılacak aksesuarlara olan ihtiyacı da beraberinde getirir. Özellikle cep telefonu modellerinin araç seyir halindeyken rahat bir şekilde kullanılmasını sağlayan telefon tutucu gibi çeşitli aksesuarlar kullanıcılarına oldukça konforlu bir kullanım sağlar. Farklı boyut ve şekillerde tasarlanan oto telefon tutucu modelleri, kolay montajı sayesinde rahat bir kullanımla zahmetsizce sürüş yapmanızı sağlar. Güvenli bir kullanım için farklı özellikler ile donatılan araç içi telefon tutucular geniş uyumluluk standartları ile akıllı telefonlarınızın kontrollü bir şekilde sabitlenmesine olanak tanır. Araç kullanırken oluşabilecek dikkat bozukluklarının büyük oranda azaltmaya yarayan telefon tutucu araba için tek dokunuşla tüm ihtiyaçlarınızı kolay ve güvenli bir şekilde karşılamanıza yardımcı olur.

Oto Araç Tutucu ile Güvenli Sürüş Deneyimi

Oto Araç Tutucu ile Güvenli Sürüş Deneyimi

Telefon tutucu araç içi, akıllı telefon modellerinin tümüyle uyumluluk göstererek kolay bir kullanım sağlar. Cep telefonunu için arabada yer arayan ve bir türlü uygun yeri bulamayan kullanıcılar için oldukça pratik bir kullanım olanağı sunar. Rahat kullanımı ile tak çıkar şeklinde değerlendirilebilen telefon tutucu modelleri kullanıcının sürüş sırasında dikkatinin dağılmasını da önlerken kompakt yapısı sayesinde hem araçta fazla yer kaplamaz hem de zahmetsiz bir şekilde yerleştirilmek istenen alanlara uyum sağlar. Vantuzlu, yapışkan pedli ve mıknatıslı çeşitleri bulunan oto cep telefonu tutucu modelleri akıllı cihazınızın sabit bir şekilde konumlanmasına imkan tanır. Özellikle uzun yollarda oldukça kolay imkanlar sunan cihaz, araç hareket halindeyken yapılacak telefon görüşmelerinin daha kolay bir şekilde tamamlanması için kullanıcıya pratiklik sağlar. Esnek bilyalı kafaya sahip olarak tasarlanan telefon tutucu araba için olan modelleri kullanıcının görüş açısına göre mükemmel bir şekilde ayarlanabilir.

Basit Kurulum ve Kaldırma İmkanı

Basit Kurulum ve Kaldırma İmkanı

İster aracın ön camında ister panoya monte ederek kullanabilen oto cep telefon tutucu, güvenli kilitleme mekanizması ve güçlü yapışkan emiş özelliği sayesinde birçok yüzeye kolayca oturmasını sağlar. Telefon tutucu araç içi cihaz panolarının sağlam yapışkan vantuzlardan ya da dayanıklı malzemelerden üretiliyor olması kuvvet momentinin daha dirençli olmasını sağlar. Böylece cihaz, keskin virajlarda, ani frenleme veya sert kalkmalarda cep telefonunuzun düşmeden sağlam bir şekilde tutunmasını sağlar. Kurulumu oldukça basit olan oto telefon tutucu mıknatıs özelliği sayesinde telefonun kolayca takılıp çıkarılmasını sağlar. Telefon tutucu modellerinin montajı da oldukça kolay ve zahmetsiz olarak öne çıkar. Bu işlem için öncelikle teleskopik kol istenilen ölçü, uzunluk ve kullanıcının ihtiyaç duyduğu görüş açısında ayarlayabilir. Daha sonra bağlantının kitlenebilmesi için kilitleme kolu aşağı ya da yukarı çekilir ve kullanılmak istenen bölgeye yerleştirilme işlemi yapılır. Kolaylıkla monte edilen cihazın araçtan ayrılması işlemi de oldukça basittir. Vantuzlu yapıdaki modeller kolaylıkla çekilip çıkarılabilir ve su ile durulanarak ya da hava yardımı ile kurutularak tekrar kullanılabilir. Mıknatıslı modeller de kilitten kolayca çıkarılarak tekrar kullanılabilir.

Geniş Görüş Açısı İmkanı

Geniş Görüş Açısı İmkanı

Oto telefon tutucu modellerinin en belirgin özelliklerinden biri de ekranın kolay görüntülenebilir olmasıdır. Sürücülerin harita ya da navigasyon gibi akıllı telefon uygulamalarını kullanması durumunda telefonun sabit bir şekilde ulaşılabilir bir konumda olması kullanıcıların işini bir hayli kolaylaştırır. Kafasında dönme özelliği bulunmayan tutucuların kullanılması durumunda gerekli açı oto telefon tutucunun kurulması esnasında sağlanabilir. Kullanıcılarına daha güvenli ve pratik imkanlar sunan oto telefon tutucu fiyat aralıklarının ulaşılabilir olması kullanıcılar için tercih sebebi olur. Cihazı satın almadan önce küçük bir araştırma sonucu oto telefon tutucu tavsiye ve önerileri hakkında bilgi sahibi olunabilir. Seyahat halindeyken, elektronik cihazlarınız ile rahatça kullanabileceğiniz diğer ürünleri de incelemek için Telefon & Tablet Aksesuarları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Ürün Notu

(812)
ve üzeri (1,416)
ve üzeri (1,622)
ve üzeri (1,672)
ve üzeri (1,760)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL