Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Ttt
Jms
Dm
Hsb
K2
Mts
Net
PFc
Tsc
3D
3M
6d
Acl
Bix
C9
Fox
J24
JX
Jjc
Nyf
Pmx
Stp
Tex
Zdk
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Telefon Tutucu

için 12,845 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Telefon Tutucu

Telefonlar, hemen hemen herkesin yanında taşıdığı elektronik aletler arasındadır. Bu ürünler teknolojinin gelişmesi ile birlikte daha da geliştirilmiştir. Telefon aksesuarlarının asıl amacı bazen sıklık kazandırmak, bazen telefonunuzu koruma altına alabilmek ve bazen de hayatınızı kolaylaştırmaktır. Bir çeşit değil onlarca model ve markaya uygun telefon aksesuarları, farklı renk ve desen seçenekleri ile tercihler arasına girmeyi başarmıştır. Hâli hazırda olan modellerin yanı sıra gün geçtikçe yeni ve tarz modeller de üretilmektedir. Bu ürünler arasında belki de en çok tercih edilenlerden biri de Telefon tutucu aksesuardır. Tarzınıza göre renk seçimi yaparak işinize yarayacak modelleri seçebilirsiniz. Kimi zaman hoşunuza gittiği için kimi zaman da iş gereği telefonlar ile fazla vakit geçirebilirsiniz. Bu aksesuarlar sizlere yardımcı olacak aparatlardır. Telefonunuza hem modern hem de yani alınmış havası katabilirsiniz. Telefon ve tablet aksesuarları özel olarak yaptırma imkanınız da bulunmaktadır. Bazen evlilik yıl dönümü bazen ise isim yazdırabilirsiniz. Tamamen sizin tercih ve zevklerinize bağlı olarak seçim yapabilirsiniz.

Telefon Tutucu Aparatının Kullanıldığı Alanlar

Telefon Tutucu Aparatının Kullanıldığı Alanlar

Hayatınızın her alanında sizlere eşlik eden ve birçok işinizi kısa zamanda bitirmenize yardımcı olan telefonlar, bu işlevler için bazen yardımcı aparatlardan destek almaktadır. Kullanım alanları oldukça geniştir ve gittiğiniz her yere götürebilme imkanınız bulunmaktadır. İşyerinizde veya evinizde çalışma masanızın üstünde telefon tutucu bulundurabilirsiniz. Genel anlamda ayaklı olan bu modeller telefonunuzun sabit bir şekilde durmasına ve özelikle video veya film izlerken sizlere rahatlık sağlayacaktır. Yorulmamanız adına sizlere yardımcı olmaktadır. Bir film izlerken bitene kadar elinizde telefon ile durduğunuzda bir süre sonra kolunuzda veya elinizde ağrı hissedebilirsiniz. Bu sorunları ortadan kaldırmak adına üretimi sağlanmıştır. Video veya fotoğraf çekmeyi de seviyorsanız yine kaliteli görüntüler elde etmek adına telefonunuzu tutucu kısma sabitleyerek fotoğraf çekebilirsiniz. Telefon tutucu masaüstü modellerinde teknolojinin gelişmesi ile birlikte ilk üretildikleri modeller ile arasında epey fark bulunmaktadır. Bu ürünlerin ışıklı veya farklı renklerde de modelleri üretilmiştir. Renk olarak oldukça geniş ürün seçeneğine sahip bu ürünler, masanıza şıklık ve hava katacaktır. Bu sayede hem güzel. Bir görüntü elde edersiniz hem de yapmak istediğiniz işlemi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Daha farklı modeller düşünürseniz sizler için üretilen akrobat mandallı tutucuları da satın alabilirsiniz. Bu ürün de mandal biçiminde olup, masaya sabitlenmektedir. Dönmeli tel kısmı ile yukarı, aşağı, sağa veya sola kırılma problemi olmadan rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz. Aynı zamanda hoş bir görüntü sağlayacaktır. Bu ürünlerin yatay ve dikey olarak da üretimi yapılmaktadır. Her ikisinden de satın alıp, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yine farklı renk seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Sevdiğimiz veya masanıza uyacağını düşündüğünüz tipte modelleri düşünebilirsiniz. Ders dinlerken bir yandan da not almak durumumda iseniz bu tutucular sayesinde ekranı rahatlıkla görebilme imkanınız olmaktadır. Ekranı sabitlediğiniz için sizler de derslerinizi veya notlarınızı sağlıklı bir biçimde alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde dilediğiniz tablet tutucu ürününü uygun fiyatta satın alabilirsiniz.

Araçlarda Telefon Tutucu Kullanımı

Araçlarda Telefon Tutucu Kullanımı

Araçlarda sürüş sırasında sorun yaşamanız adına birçok yardımcı ürün geliştirilmiştir. Herhangi bir kazaya mahal vermemek adına bu ürünlerden kullanabilirsiniz. Araç kullanan kişilerin en büyük problemlerinden biri de sürüş esnasında telefon ile konuşmamaları veya navigasyon kullanımı için ekranı rahatlıkla görememeleridir. Araç içinde kullanılan telefon tutucular da bu sorunu tamamen ortadan kaldırmak adına üretilmiş ürünlerdir. Bu aparatlar aracın birçok yerinde kullanılabilir. Bu durum alacağınız modele göre değişiklik göstermektedir. Telefon tutucu araba modelleri geniş bir ürün yapısına sahiptir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ürünlerin birçoğunda mıknatıs özelliği de kullanılmıştır. Bu sistem sizlerin rahatlıkla araç kullanmasını sağlayacaktır. Bu ürün aracınızın klima bölümüne yerleştireceğiniz bir aparat ve telefonunuzum arkasına takacağınız bir yardımcı alet ile mümkün olmaktadır. Her iki parça da mıknatıs özelliği ile üretilmiştir ve telefonunuzu mıknatıslı bölüme yaklaştırdığınızda otomatik olarak kendisine çekecektir. Bu bağlamda sarsılma veya düşme gibi bir imkanı olmaz hem de ekranı rahat bir şekilde takip etmenizi sağlayacaktır. Aracınızın on bölümünde fazlalık görmek istemiyorsanız bu ürünlerin cama yapışkanlı modelleri de satışa sunulmuştur. Kıskaçlı modeli ile telefonunuzun düşme imkanı bulunmamaktadır. Yine siyah basta olmak üzere farklı renkleri mevcuttur. Bu tutucu modelinde ise arka kısmı yapıştırıcı özelliğe sabittir ve cama yapıştırınca sıkı bir etki bırakır. Kıskaç yerleri hafif esnektir ve telefonunuzu tuttururken zarar vermeden sabitleyebilirsiniz. Bu modeller arasında daha rahat kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız araç içinde tutucu olarak uzayabilen türü de vardır. İçerisindeki esnek tel sayesinde belli bir uzunluğa kadar kendinize doğru çekebilirsiniz. Yine bu model de rahat bir şekilde araç kullanmanıza etki edecektir. Daha rahat görebileceğiniz yerde olan havalandırmaya takılan araç tutucular da vardır. Havalandırmaya takıldığı için sıkı bir etki yaratacaktır ve herhangi bir sarsılmada telefonunuza zarar gelmeyecektir. Tüm bu ürünler oluşabilecek kazaları engellemek adına hem rahat araç kullanıp hem de telefonunuz ile işlem görebilmeniz adına üretimi sağlanmıştır. Sayfamızdan araç şarj cihazı modellerine de detaylıca bakabilirsiniz.

Motosiklet ve Bisiklet İçin Telefon Tutucu

Motosiklet ve Bisiklet İçin Telefon Tutucu

Araç olarak dendiğinde yalnızca arabalar değil, motosiklet ve bisikletlerde de bu tür yardımcı aparatlar kullanılmaktadır. Bisiklet kullanımı sırasında navigasyona ihtiyaç duyarsanız veya biri aradığında sürekli telefonunuzu cebinizden çıkarma gibi sorunlarınızın olmaması adına bu ürünlerden kullanılabilir. Ekranı rahatça görebilmenizi sağlamak adına ve oluşabilecek pazardan korunmak için kullanılmaktadır. Telefon tutucu bisiklet modelleri farklı şekillerde olabilmektedir. Bisikletinizim on kısmındaki demire kıskaç biçiminde sarılarak telefonunuzu sabitleyebilirsiniz. Bulunan kıskaç sert olduğu için düşme ihtimali ortadan kalkmaktadır. Bisiklet için kullanabileceğiniz bir diğer model de yine kıskaç biçiminde olup, on tarafında şeffaf kaplık bulunmaktadır. Telefonunuzu bu şeffaf kabin içine koyup, fermuarını çektikten sonra rahatça işlem sağlayabilirsiniz. Bu ürünün en sevilen yanı suya dayanıklı bir kap olmasıdır. Oluşabilecek şu kazalarına karşı telefonunuz zarar görmeyecektir. Kıskaç modeli olarak dört bir yandan sabitleme özelliği olan model de mevcuttur. Sağ ve sol, alt ve üst köşelerden telefonunuzu sabitleyerek kullanabilirsiniz. Telefon çaldığında ise rahatça kullanabileceğiniz bir diğer model esnek tel yardımıyla kendinize doğru çekebileceğiniz tutuculardır. Telefon tutucu motosiklet ürünleridir. Yine bisiklet için aldığınız aparatı motosikletinizde de kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler aracınızın on kısmındaki tutma yerlerine sabitlenmektedir. Bu sayede ekranı rahatlıkla takip edebilirsiniz. Pratik bir şekilde hem araç içerisinde hem de motorların ön bölümünde rahatça kullanabileceğiniz aparatlarla sabitlenebilen bu aksesuarlar sarsıntılara karşı cep telefonunuzu koruma altına alacaktır. Tüm bu ürünlerde yee alan gevşeyip, sıkabileceğiniz kıskaçlar yer almaktadır. Telefonunuzu koyup çıkartırken herhangi bir sorun yasamazsınız. Üretimi yapılan telefon tutucu kılıf sayesinde de daha korumalı bir yapıya sahip olurlar. Böylelikle sizlere rahat ve huzurlu bir sürüş imkanı sağlamış olurlar. Bu ürünler sayesinde telefonunuz araba ve motosiklet gibi araçların içinde sarsılmadan durabilir. Yapacağınız bir fren veya gaz durumunda sabit bir şekilde kalarak oluşabilecek kazalara karşı koruma işlemi yapmaktadır. Bütçeniz veya zevklerinize göre bu yardımcı ürünlerden seçebilirsiniz.

Telefonunuza Hava Katacak Telefon Tutucu Modelleri

Telefonunuza Hava Katacak Telefon Tutucu Modelleri

Yalnızca araç içinde değil de oluşabilecek kazalar telefonunuz yanınızdayken de olabilir. Bu sorunları ortadan kaldırmak adına telefonunuzun arka kısmında takacağınız bir tutucu ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Birbirinden farklı ve çeşitli desenleri ile sizleri heveslendirecek olan bu ürünler telefonunuzu koruyarak yardımcı olacaktır. Telefon tutucu yüzük, modelleri renk ve desen şekilleri ile beğeninize sunulmuştur. Klasik yüzükler, farklı renklerde olup, parmağınıza geçireceğiniz yüzük modeli ile yapılmaktadır. Bu yüzük modellerinin renkleri yüzük için metal veya gol renkte olabilmektedir. Telefonunuza yapıştıracağınız kısım ise farklı farklı renklerde olabilir. Telefonunuzun kabına veya zevkinize uygun hangi rengi istiyorsanız kullanım sağlayabilirsiniz. Bu modellerde yüzük kısmını 360° döndürebilme imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca yukarı, aşağı, sağa ve dola da çevirme imkanınız bulunmaktadır. Evinizde veya işyerinizde masaüstüne koyduğunuzda baş kısmını ekranı rahat görecek şekilde ayarlamanız yeterlidir. Telefonunuz elinizdeyse ve sizler de her an kayıp, düşme tedirginliği yaşıyorsanız yüzüğü parmağınıza takarak telefonunuzun düşmesini engelleyebilirsiniz. Sert bir kısım olan yapıştırıcı bölümü ürünü uzun süreli olarak kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Bu modellerin farklı renk ve desende de ürünleri yer almaktadır. Kalpli veya çiçekli gibi desenleri ile renk seçme imkanı da verilmektedir. Bu sayede hem telefonunuzu korumuş olursunuz hem de şık ve farklı bir görünüm elde edersiniz. Ayrıca bu ürünlerin demir olarak değil de çıkıntısı kumaş olan modelleri de mevcuttur. Yine farklı renklerde seçim yapabilirsiniz. Parmağınızı bu kumaş arasına geçirdiğinizde düşme tehlikesine karşı koruma altına alabilirsiniz. Bu aparatları her parmağınıza takabilirsiniz. Geniş yapısı sayesinde telefonunuzu sizden çok düşünecektir. Kırılması durumunda yapacağınız masraflı çok çok altında olan bu ürünlerden satın alırsanız büyük masraflardan kurtulmuş olursunuz. Hem rahat hem de kolay bir kullanma imkanı sağlamaktadır. Özellikle masaüstünde de bu ürünleri kolayca kullanabilirsiniz. Video veya film izlerken ekranı rahatça kullanabileceğiniz veya görebileceğiniz bu tutuculardan kullanabilirsiniz.

Telefon Tutucu Monte ve Fiyatları

Telefon Tutucu Monte ve Fiyatları

Her üründe olduğu gibi bu ürünlerde de modelin sağladığı özellik, renk ve yeni üretim olması fiyatın artışına sebebiyet vermektedir. Telefon tutucu fiyatları, marka ve modele bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Alacağınız yeni nesil bir ürünün fiyatı daha fazla olacaktır. Belirli zamanlarda yapılan kampanya indirimler sayesinde bir ürün fiyatına iki veya daha fazla ürün satın alma imkanınız bulunmaktadır. Telefon tutuculardan almayı düşünüyorsanız markadan markaya fiyat değişikliği olduğu için iyi araştırma yapılmalıdır. Size sağlayacak özellikleri, kullanım kolaylığı ile bir arada düşünülüp karar verilmelidir. Bazı ürünlerde hem araç içinde kullanabileceğiniz aparat hem de motosiklet veya bisiklet gibi binek araçlarda kullanabileceğiniz aparatlar bir set halinde satılmaktadır. Her iki aracı da tercih ediyorsanız sizler için avantajlı bir paket olacaktır. Yalnızca bir renk olarak değil, birden fazla renk seçeneği ile size istediğiniz rengi seçme imkanı sağlamaktadır. Araç içinde veya telefonunuz üzerinde kullanabileceğiniz jel yıkayabilir telefon tutucu kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra kirlilik hissederseniz yıkayıp tekrar kullanma imkanı verilmektedir. Silikon ve şeffaf olması nedeni ile görünmez durumdadır. Bu ürünlerin montesi de oldukça kolaydır. Motosiklet veya bisiklet için kurumunda vidalardan faydalanılmaktadır. Kıskacı ön kısımlara taktıktan sonra ürünün içinde çıkan vidaları kullanarak sıkıca sabitleyebilirsiniz. Araçlarda havalandırmaya takılan tutucular, yine kendiliğinden kıskaçlıdır ve vidalama yönetimine gerek kalmaz. Arka tarafı yapıştırıcı özelliği olan ürünleri direkt olarak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Tutucuları araçtan sökmek isterseniz kolaylıkla çıkarma işlemi yapabilirsiniz. Çıkardığınızda herhangi bir iz yapmaz ve sonrasında başka bir araçta tekrar kullanabilirsiniz. Urun alırken öncelikle hangi araç için kullanacağınız oldukça önemlidir. Araç konusunda karar verdikten sonra hangi modelin sizin için en uygun olacağı düşünülmelidir. Sizin de hangi tutucu ile rahat edebileceğiniz önemli bir konudur. Doğru karar vermek sizleri ikinci bir ürün alarak masraf yapmanızı önleyecektir. Henüz ne alacağınıza karar vermediyseniz tutucuların model, renk, özellik ve fiyatları hakkında N11 sitesi üzerinden göz atabilir, beğendiğiniz ürün veya ürünleri kolaylık ile satın alabilirsiniz.

Telefon Tutucu Nasıl Takılır?

Telefon tutucular modellerine göre farklı takılma şekillerine sahiptir. Bisiklet ve motosiklet için düşünüyorsanız kıskaç yardımı ile ön kısma yerleştirdikten sonra vidalar yardımı ile sabitleyebilirsiniz. Araba gibi araçların içinde ise birçok ürün olduğu için takılma durumları farklı olabiliyor. On kısma yapıştırabileceğiniz yapışkanlı modeller, yine cama yapıştırabileceğiniz modeller bulunmaktadır. Bu ürünler arasında havalandırmaya takılan aparatlar da vardır. Yine kıskaç biçimindedir ve sabitlemenize gerek kalmadan takılabilir. Bazı telefon tutucuları ise silikon şeklindedir. Şeffaftır ve koyduğunuz yere yapışır. Genel anlamda telefon tutucular bu şekilde takılmalıdır.

Telefon Tutucu Nasıl Çıkarılır?

Çıkarma işlemi için hangi aracı kullandığınız önemlidir. Araç içinde yapıştırıcılı tutucu modellerini kullanıyorsanız yalnızca çekip, çıkarmanız yeterli olacaktır. Motosiklet veya bisiklet için bir telefon tutucusu kullanıyorsanız vidalar yardımı ile sökebilirsiniz. Bu tutucuları telefonun arkasında yüzük biçiminde kullanıyorsanız yine yapıştırıcılı bir özelliği olduğu için dilediğinizde kolayca çıkarma işlemi yapabilirsiniz. Yapışkanlı ürünlerde yapışkan etkisinin yitirilmemesine dikkat edilmelidir. Sıkı bir etkisi olduğu için kolay kolay yerinden oynamaz. Yine çıkarma işlemi aldığınız ürüne göre değişmektedir.

Telefon Tutucu Nasıl Kullanılır?

Her ürünün kullanım özelliği farklıdır. Öncelikle hangi ürünü aldığınız oldukça önemlidir. Telefon arkasında kullanılan yüzük biçiminde bir tutucu aldıysanız istediğiniz parmağınızı yüzük gibi geçirerek kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünler masaüstünde de kullanabilirsiniz. Video veya film izlerken yada fotoğraf veya video çekimlerinizde sabitlenerek ekranın kaymasını önleyecektir. Araç içinde alacağınız ürünlerde özellik yerine göre sabitleyerek kullanabilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlayan bu tutucularin birden çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Genel manada kullanım şekilleri aynı olmaktadır.

Telefon Tutucu Nereye Takılır?

Tutucular telefonun arka kısmında kullanılacaksa direkt olarak yapışkanlı kısım yapıştırılır ve parmağınıza geçirerek kullanabilirsiniz. Motosiklet veya bisiklet için tutuculardan kullanacaksanız aracın gidon denilen ön kısmına vidalar yardımı ile takıp kullanabilirsiniz. Yine çıkarırken aynı şekilde çıkarabilirsiniz. Araba içinde bir model düşünüyorsanız yapıştırmalı olan kısmı ister cama isterseniz de aracın on kısmına yapıştırabilirsiniz. Havalandırmaya takılan modellerde de kıskaçlı tarafı havalandırma boşluğuna takarak kullanabilirsiniz. Bazı modeller de mıknatıs özelliği kullanılmıştır. Bu ürünlerde de yine arabanın on kısmına yapışkanlı tarafı yapıştırılır ve telefonunuzun arkasına manyetik alanı yapıştırdıktan sonra kullanabilirsiniz.

Telefon Tutucu Ne İşe Yarar?

Her üründe olduğu gibi bu ürünler de kullanan kişilere kolaylık sağlamak adına üretilmiştir. Telefonlarınız bazen dalgınlıktan bazen de istenmeyen sebeplerden dolayi elinizden kayip dusebilir. Bu tur sorunlari ortadan kaldirmak icin yüzük tutucularindan kullanabilirsiniz. Arabanızda navigasyon kullanıyorsanız veya telefonunuz sürekli çalıyorsa cebinizden çıkarmadan bu tutucular sayesinde sabitleyip, kullanabilirsiniz. Yine bisiklet veya motosiklet kullanımı için de bu tutucuları kullanıp, rahat bir sürüş gerceklestirebilirsiniz. Kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak ve oluşabilecek kazalara karşı koruma altına almak adına kullanabilirsiniz.