Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Action Figure

için 11,500 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Action Figure

Süper kahramanlar dünyasının figürleri, hem çocukları hem de yetişkinleri macera dolu bir dünyaya davet ediyor. Filmler, çizgi romanlar ve çizgi filmlerden tanıyıp hayranı olduğunuz karakterlerin oyuncaklarıyla hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz. Action figüre oyuncakları ile geçmişe yolculuk yapabilir, evinizde kendinize özel 'süper kahramanlar' köşesi oluşturabilir ya da hayranı oldukları karizmatik karakterlerin figürlerini sevdiklerinize hediye ederek onlara anlamlı bir sürpriz sunabilirsiniz.

Hem Büyük Hem Küçük Çocuklara Figürler

Hem Büyük Hem Küçük Çocuklara Aksiyon Figürleri

Aksiyon figürlerinin her ne kadar çocuklar için üretildiği düşünülse de ilgili modeller her yaşa hitap edebiliyor. Eğlenceli figürler yalnızca çocukların oyun senaryolarında kullandıkları bir oyuncu olarak görev almıyor; aynı zamanda koleksiyonerlerin de özel ilgi alanına giriyor. Üstelik aksiyon figürü koleksiyonculuğu uzun vadede sürdürülebilirliği olan bir hobi türü olarak tanımlanıyor. Ayrıca karizmatik figürlerin detayları ve incelikli tasarımları sebebiyle sanatsal anlamda değerli bulundukları da biliniyor. Kısacası hem çocuklar hem yetişkinler için action figure sahibi olmak özel bir hobi niteliğini taşıyor.

Favori Karakterinizi Seçin

Action Figüleri Arasından Favori Karakterinizi Seçin

Gerçeğine çok yakın karakter figürleriyle süper kahramanlar dünyasının tüm favori isimlerine daha yakın olabilirsiniz. Süper kahramanların süper güçleri ve fantastik hikayeleriyle dolu masalsı bir evrene uzanabilirsiniz. Süper kahramanların esaslı görevinin, üstün yetenekleriyle dünyayı kötülere karşı korumak olduğu biliniyor. Birbirinden farklı maceraların sonunda her karakterin kazandığı ayrı ayrı güçler var. İnsan üstü özellikleri olan bu kahramanların kimisi fiziksel olarak güçlüyken kimisi de mistik güçlere sahip olabiliyor. Action figure Marvel karakterlerinin en önemli ortak özelliğinin, akılcılık olduğu dikkatleri çekiyor. Hepsi de bilimsel bilginin ışığında, dünyayı kurtarabiliyor. Aksiyon figürlerinin yıldızlar geçidinde herkesin sinema, çizgi film ya da çizgi roman dünyasından tanıdığı birçok önemli karakter bulunuyor. Kimi gökyüzünün hakimi, kimi ışıktan daha hızlı, kimi kötülerin karşısında iyilerin temsilcisi olarak görev alıyor. Action figure Türkiye bazında değerlendirilirse Marvel evrenindeki yıldızlar geçidine ilgi özellikle büyük oluyor.

Yıldızlar Geçidi ve Özellikleri>
        </div>
        <div class=

Yıldızlar Geçidi Aksiyon Figürleri ve Özellikleri

Action figure Spider Man adeta bir örümcek gibi duvara tırmanabiliyor. Hatta bu yeteneğini yalnızca ellerini kullanarak değil; ayaklar ve vücudunun diğer bölgelerini kullanarak da yönetebiliyor. Duvarlara tırmanırken sadece sırtını kullanarak tavanda uzun süre kalabiliyor. Spider Man'in ağları gerçek bir örümceğin ağlarına çok benziyor ve bu ağlar, çelikten çok daha dirençli oluyor. Action figure Iron Man ise, zırhında özel güçleri bulunan ve uçabilen bir karakter olarak biliniyor. Eldivenlerin avuçlarından çıkan ışınlarla itici güç oluşturabiliyor. Iron Man'in Marvel evreninde zekasını kullanma şekli, diğer karakterler arasında öne çıkıyor. Popüler figürlerden biri de action figure Black Panther olarak yer buluyor. Black Panther müthiş hızlı, güçlü ve yetenekli olmasıyla tanınıyor. Silah kullanımındaki hakimiyeti ve çevikliğinin yanı sıra o da oldukça zeki bir süper kahraman olarak gösteriliyor. Tüm Marvel karakterleri gibi o da mücadelesinde sıklıkla bilimsel formüllerden yararlanıyor. Zengin olması Black Panther'ı diğer süper kahramanlardan ayıran özellikler arasında geçiyor. Daha fazla hobi ürünü ve oyuncak seçeneği için Yetişkin Hobi & Oyun kategorimizi ziyaret edin.