Action Figure

Action Figure, sinema karakterleri, oyun karakterleri ve çizgi film karakterlerinin orijinal boyutuna sadık kalarak tasarlanan figürlerdir. Son derece eğlenceli görünen figürleri evinizin veya ofisinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Ülkemizde çok yaygın olmayan Action Figure'ler bazı mağazaların oyuncakçılarının bir bölümünde bulunmaktadır. En çok sevilen Action Figure'ler arasında: Star Wars, Spider-Man, Batman, Ben 10, Star Trek ve Iron Man yer alıyor. İlk Action Figure, Mattel markası tarafından 1956 yılında piyasaya sürülen Barbie ile başlıyor. Barbie, kız çocuklarına hitap ettiği için erkek çocuklarının ilgisini çekecek bir Action Figure tasarlanma ihtiyacı duyuluyor. Erkekler için tasarlanan ilk Action Figure de: G.I. Joe'dir. Adını Burgees Meredith filminden alan G.I. Joe. put gibi duran kurşun askerlerden farklı olarak kolunu ve bacağını hareket ettirebilen yapıda tasarlanıyor.

Mağazalarda bulunması çok zor olan Action Figure'ler bazı kişiler için adeta tutkuya dönüşmüş durumda. Birçok kişi Action Figure koleksiyonu yapmaktan son derece zevk alıyor. Öyle ki bazı figürler özel olarak üretiliyor. Özel tasarım Action Figure’lerde kullanılan kaş, saç ve bıyıklar gerçek insan tüyünden yapılmaktadır. Üstelik bunlarda, tasarımı yapan kişinin imzası da yer alıyor. Özel koleksiyon figürlerin bir diğer farkı da işçilikleri ve boyutlarıdır. Tabi özel tasarım figürlerin fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Siz de kendinize yeni bir hobi arıyorsanız, figür koleksiyonu oluşturabilirsiniz. Çizgi romanlarda, sinemada ya da bilgisayar oyunlarında gördüğünüz karakterlerin orijinal boyutlarına sadık kalınarak hazırlanan figürlerden koleksiyon oluşturmak son günlerde çok ilgi çekici durumda. Kategorimizde bulunan onlarca figürden dilediğinizi satın alabilir, kendinizi veya çocuğunuzu şımartabilirsiniz. Uygun fiyatlı Action Figure çeşitleri için kategorimize göz atmanız sizin için son derece yararlı olacaktır. Son yıllarda popüleritesi iyice artar Action Figure satışlarını arttırmak için birçok yapımcı sadece figür satmak için dev bütçeli süper kahraman filmleri çekmeye başlamıştır. Hayranı olduğunuzu karakterlerin figürlerini alarak kendinize bir Actio Figure köşesi yaratabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Action Figure

için 9,448 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (8)
(5)
ACADEMY (8)
Air Flyer (11)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(5)
Ben10 (8)
(3)
(1)
Birlik (6)
Bruder (35)
(2)
(1)
Dc Direct (8)
(1)
(1)
(1)
Disney (83)
(2073)
(2)
(1)
(1)
(2)
(4)
(1)
(2)
(4)
Hasbro (53)
(1)
(2)
(1)
(2)
(2)
(5)
(1)
(3)
Lonpos (11)
Marvel (13)
Mattel (28)
(2)
(1)
(1)
(4)
(2)
(5)
(1)
(1)
Samatlı (22)
Schleich (52)
Sideshow (12)
(1)
Soico (13)
(1)
(2)
Star Trek (8)
Star Wars (29)
Sunman (7)
Techtoys (6)
(2)
TNA (16)
Tomy (9)
(2)
UFC (22)
(1)
(2)
(1)
Şirinler (53)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(382)
ve üzeri (432)
ve üzeri (461)
ve üzeri (473)
ve üzeri (481)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL