TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Robot & Gadgets

için 886 sonuç bulundu.

Robot & Gadgets

Bilim kurgu her yaştan insana hitap etme özelliği olan bir tür: Bilim kurgu çizgi filmlerden dizi ve filmlere, bilim kurgu romanlarından öykülerine, yani bilim kurgu edebiyatına kadar çok geniş bir yelpazede yazarlar, senaristler, öykücüler, yönetmenler bilim ve teknolojinin egemen olduğu bir dünya düşlediler. Bu dünyalar gerek ütopik gerek distopik özellikler taşıdı. Ve yaratılan bu geleceğin evrenlerindeki iyi ya da kötü olsun kahramanların bir kısmı robot olarak hayal edildiler. Son derece teknolojik niteliklerle donatılmış bu karakterler aynı zamanda aksiyon figür dünyasında da popüler oldular.

Robot Oyuncaklar ve Aksiyon Figürler

Robot Oyuncaklar ve Aksiyon Figürler

Transformers denildiğinde bugün yetişkin olan pek çok kişinin aklına çocukluğu gelir. Çocukluğunda, normalde sıradan bir araç iken gerektiğinde güçlü bir robota dönüşebilen bu makineleri görüp de hayranlıkla izlemeyen çok az kişi olduğundan eminiz. Zaten robotlar şimdi de hem çocukların hem de yetişkinlerin hayal dünyalarına ilham vermeye devam ediyor. Bu nedenle aksiyon figürler arasında robot oyuncaklar ve figürlere de rastlamak mümkün. Yalnızca robot olan karakterler değil, aynı zamanda bu robotların orijinal öykülerde kullandıkları araç gereçleri de aksiyon figürler ile birlikte satın alabiliyorsunuz.

Oyuncak Robotlar ve Figür Koleksiyonu

Oyuncak Robotlar ve Figür Koleksiyonu

Eğer siz de birbirinden etkileyici robotlardan oluşan bir figür koleksiyonu yapmak istiyorsanız, ürün çeşitliliği ve seçenekler açısından sizi tatmin edecek bir yelpaze sunduğumuzu belirtmek isteriz. Kategorimizde yer alan oyuncak robotlar ve aksiyon figürler halihazırda var olan ve genişletmek istediğiniz figür koleksiyonunuza katkıda bulunacak nadide parçalardır. Eğer aksiyon figür koleksiyonu sizin için yeni bir hobi ise ve bu hobinize robotlar ile başlamak istiyorsanız, başlangıç için oldukça iddialı robot figürlerini kategorimizde yer alan figür çeşitleri arasında kolaylıkla bulabileceksiniz. Sizin için derlediğimiz ürünler arasında birçok farklı nitelik barındıran robot aksiyon figürler sayesinde koleksiyonunuzu çeşitlendirebilirsiniz.

En Popüler Oyuncak Robotlar

En Popüler Oyuncak Robotlar

Aksiyon figür koleksiyonu yapan ve popüler kültürün sıkı takipçileri olan kişiler arasında belli başlı robot ya da süper kahramanların robot olarak tasarlanmış figürleri oldukça popülerdir. Spiderman figürleri ve Hulk figürleri, örneğin, konuşan, yürüyen ve ışıklı modelleri ile aksiyon figür koleksiyonunuza hareket getirebilir. Işıklı robot, yürüyen robot, akıllı robot ve diğer oyuncak robot çeşitlerimiz için kategorimizi incelemeniz yeterli. Iron Man robot ve Transformers robot modellerimiz bu niteliklerin hepsini taşımaktadır. Bütün bu ürünlere en uygun aksiyon figür ve robot fiyatları ile sahip olmak için doğru adrestesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4M (1)
Abra (1)
ACADEMY (2)
Ben10 (1)
Birlik (15)
(74)
Etronix (1)
Hasbro (37)
Mattel (2)
Prestij (2)
Redka (1)
Soico (3)
Star Wars (1)
Sunman (12)
Tomy (2)
Toystoys (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (19)
ve üzeri (28)
ve üzeri (30)
ve üzeri (34)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL