TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Doğa & Hayvan

için 272 sonuç bulundu.

Doğa & Hayvan

Hem çocuklar hem de yetişkinlerin paylaşabileceği yaş ve statü tanımayan hobiler vardır. Bu hobiler, yetişkinlerin kendi içlerindeki çocukları mutlu edebilecekleri, çocukların ise dünyayı ve onun üzerinde var olan kurgusal ya da gerçek karakter ve varlıkları tanıyabileceği objelerin koleksiyonu üzerine kurulu olabilir. Bahsettiğimiz hobi türü bir tür koleksiyonerlik olarak değerlendirilebilecek olan aksiyon figür biriktirme olarak adlandırılabilir. Çocuklar için oyuncak, yetişkinler için ise ilginç bir koleksiyon deneyimi olarak düşünebileceğimiz bu aksiyon figürlerin temaları arasında doğa ve hayvanlar da yer almakta.

Çocuklar İçin Doğa ve Hayvan Figürleri

Çocuklar İçin Doğa ve Hayvan Figürleri

Özellikle hayvanlar dünyasına ve doğaya meraklı olanlar için aksiyon figürler oldukça keyifli bir hobi olabilir. Hayvan figürleri doğada yaşayan pek çok hayvanı kapsar. Hayvan figürleri biriktirmek, bu hayvanları yalnızca iki boyutlu zeminde incelemek değil, aynı zamanda üç boyutlu modellerini de bulundurmak anlamına geleceğinden özellikle çocukların zihinsel gelişimi ve dünya hakkındaki bilgi birikimi için kesinlikle tavsiye edilen bir hobidir. Çocuklarınız için satın alacağınız hayvan figürü oyuncak olarak işlev görmesinin yanı sıra, çocuğunuz için eğitsel bir boyut da taşır. Küçük hayvan figürleri sayesinde çocuğunuz deniz hayvanları, karada yaşayan hayvanlar ve eski çağlarda dünyamızda yaşamış ancak soyları tükenmiş olan pek çok hayvan türüyle tanışabilir.

Dekoratif Hayvan Figürleri

Dekoratif Hayvan Figürleri

Doğa figürleri ve hayvan figürleri biriktirmek, doğa ve canlı hayatına ilgi duyan yetişkinler için de zevkli bir hobi teşkil eder. Birbirinden farklı hayvan figürlerini dilerseniz tek tek dilerseniz set halinde satın alabilir, kendi hayvan figürleri koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz. Bugünlerde hayvan figürleri ile hikâye yaratıp fotoğraflarını çekmek ve bir anlatı oluşturmak yetişkinler arasında oldukça popüler hale gelen bir etkinliktir. Bunun için hayvan figürleri satın alarak siz de fotoğraflayabilir ve daha sonra bu hikayelerinizi paylaşabilirsiniz. Öte yandan biriktirdiğiniz hayvan figürlerini sergilemek ve bunları bir kompozisyon dahilinde yerleştirmek ise apayrı bir keyif olacaktır.

Hayvan Figürleri Seti

Hayvan Figürleri Seti

Kategorimizde yer alan aksiyon figürler olarak hayvan figürleri, hem tek tek hem de kutular içine yerleştirilmiş setler halinde satın alınabilmektedir. Örneğin, aslan, ayı, kaplan gibi hayvanları birden fazla sayıda bir kutu içinde hayvan figürleri seti olarak satın alabilirken, dilerseniz bu figürlerin tek tek satılan hallerine de ulaşabilirsiniz. Dinozor figürleri ayrıca popüler olan ürünlerimiz arasındadır. Aksiyon figürlere ilgi duyanlar tarafından aranan markalardan ve ürünlerden olan Schleich hayvan figürleri de kategorimizde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. En uygun fiyatlar ile en çok çeşit için kategorimizi inceleyerek beğendiğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4M (1)
Birlik (1)
Bruder (4)
(93)
Dolu (1)
Rubies (1)
Soico (2)
Spy Gear (1)
Sunman (3)
Tuvall (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (18)
ve üzeri (24)
ve üzeri (25)
ve üzeri (28)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL