TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Anime & Manga

için 1.602 sonuç bulundu.

Anime & Manga

Her ülkenin kendisine has bir görsel kültür birikimi vardır. Bu görsel kültürü oluşturan filmlerde, dizilerde, çizgi romanlarda ve karikatürlerde o ülkenin kendisine has çizim ve öykü geleneğine rastlarız. Japonya kültürünün de küresel görsel kültüre katkıda bulunduğu kendisine özgü birtakım görsel ürünleri vardır. Bu sanatsal değeri yüksek, görselliğe ve öykücülüğe dayalı kültürel ürünler dünyanın her bir köşesine yayılmış ve doğrudan Japon kültürünün ilkelerini hatırlatır hale gelmiştir: Anime ve manga kültürü.

Anime Nedir?

Anime Nedir?

Anime, animasyon sözcüğünün Japon kültüründeki kısaltmasıdır. Japonlar kendileri tarafından üretilen hemen her animasyon için anime sözcüğünü kullansalar da, dünyanın geri kalanında anime demek doğrudan Japon animasyonu anlamına gelir. Animeyi bir tür olarak değerlendirme eğiliminde olanlar için bu çıkarımı yapmalarının altında yatan sebep Japon çizgilerinin Batılı çizgi roman çizgilerinden oldukça farklı olmasıdır. Aynı zamanda anime filmler yalnızca gösterişli çizimler olarak değil, farklı temaları olan öyküler bütünü olarak da değerlendirilebilir. Dünya çapında büyük bir hayran kitlesi oluşturan Japon anime dizi ve filmleri, unutulmaz anime karakterleri ile aksiyon figür dünyasını da kasıp kavurmakta.

Manga Nedir?

Manga Nedir?

Japon animelerinin yani çizgi filmlerinin yanı sıra Japon kültürüne özgü bir diğer sanatsal ve kültürel üretim de manga olarak karşımıza çıkmaktadır. Batılı sanat ve ifade normlarının aksine, manga adını verdiğimiz türde oldukça spesifik çizimler ve hikayeleştirmeler yer alır. Japon çizgi romanı olarak değerlendirebileceğimiz manga çizim teknikleri ve renklendirme açısından alışık olduğumuz çizgi romanlardan farklıdır. Genel olarak sağdan sola doğru okunur ve manga çizimleri çoğu zaman siyah beyaz olur. İçinde yoğun kültürel referanslar barındıran metinlerle manga karakterleri konuşturulur. Mangaların bir başka özelliği de bölümlerden oluşan eserler olmalarıdır. Anime gibi dünya çapında pek çok seveni olan mangalarda yer alan kurgusal manga karakterlerini aksiyon figürler olarak satın alabilirsiniz.

Manga ve Anime Figürleri

Manga ve Anime Figürleri

Eğer siz de Japon kültürüne özgü bu popüler kültür ürünlerine meraklıysanız ve hobi olarak sevdiğiniz anime ve manga karakterlerinin aksiyon figürlerini biriktirmek istiyorsanız, kategorimizde yer alan aksiyon figür çeşitliliğimiz sayesinde dilediğiniz ürünü hemen bulabilir ve hızlıca satın alabilirsiniz. Örneğin Hayao Miyazaki animelerinin karakterlerine ait aksiyon figürler ister kendiniz ister sevdikleriniz için harika hediyeler olabilir. Dragon Ball, Naruto, One Piece New World gibi animelerin ve okumaktan keyif aldığınız pek çok manganın karakterlerini aksiyon figür koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Aldeba, Anderson ve Cubic Fun gibi markaların ürettiği manga ve anime figürleri en uygun fiyatlarla kapınıza kadar geliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

ACADEMY (1)
Air Flyer (1)
(723)
FG (1)
Hasbro (1)
Hpi (1)
Mattel (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(39)
ve üzeri (57)
ve üzeri (62)
ve üzeri (65)
ve üzeri (70)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL