TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Müzik

için 67 sonuç bulundu.

Müzik

Yetişkinler arasında gün be gün daha da popüler hale gelen birtakım hobiler bulunuyor. Bu hobilerden biri de aksiyon figür koleksiyonu yapmak. Özel ilgi alanlarına sahip yetişkinler, ilgi duydukları ve merakla takip ettikleri temalar çerçevesinde belli başlı aksiyon figürler satın alarak kendilerine kapsamlı bir koleksiyon oluşturuyorlar. Dünya genelinde oldukça meraklısı olan aksiyon figür koleksiyonculuğu henüz ülkemizde çok az bir geçmişe sahip olsa da, gelişen aksiyon figür piyasası ve bu hobinin başlı başına keyifli ve özel bir niteliğinin olması sayesinde figür koleksiyonu yapan kişi sayısı artış gösteriyor.

Müzik ve Figür Koleksiyonu

Müzik ve Figür Koleksiyonu

Müzikseverlerin özellikle hayranı oldukları müzik türlerine ne denli bağlı oldukları bilinen bir gerçektir. İster pop müzik, ister rock müzik ya da diğer müzik türleri olsun, müzikseverler arasında bu türleri üreten müzisyen ve müzik grupları ile ilgili her türlü objeye karşı ilgileri vardır. Yalnızca CD, DVD, kaset, plak veya diğer formatlardaki albümleri arşivlemekle sınırlı kalmazlar, aynı zamanda bu müzik türlerini ve müzik gruplarını ifade eden tişört, kupa ve benzeri nesneleri de biriktirmekten hoşlanırlar. İşte tam da bu noktada figür koleksiyonu yapma fikri devreye girdiğinde, koleksiyonunuz artık eşsiz bir nitelik kazanacak.

Pop Figürleri ile Figür Koleksiyonu

Pop Figürleri ile Figür Koleksiyonu

Pop müzik, popüler kültürün en önemli ifadelerinden biri. Dolayısıyla herkes tarafından bilinen, sevilen bir yanı var. Hangi alt türü sevdiğinizden bağımsız olarak pop müzik kendi ikonlarını çoktan üretti ve bu ikonlar dünya çapında yenilmez bir üne kavuştular. Örneğin Micheal Jackson… Micheal Jackson ülkemiz de dahil olmak üzere dünya üzerinde en çok sevilen pop müzik sanatçıları arasında yer alıyor ve kendisiyle bağlantılı her bir nesneyi biriktiren oldukça koyu bir hayran kitlesine sahip. Eğer siz de Micheal Jackson koleksiyonunuzu ona dair pop figürleri ile genişletmek isterseniz, kategorimizi incelemeniz yeterli. Set halinde Micheal Jackson figürleri en uygun fiyatlarla kategorimizde.

Rock Müzik Figürleri

Rock Müzik Figürleri

Müzik figürleri söz konusu olduğunda bir diğer dev müzik türünü es geçemeyiz. Rock müzik de dünyayı kasıp kavuran bir tür. Dolayısıyla ünlü rock grupları ve bu gruplar oluşturan grup üyelerinin popüler kültürdeki yeri aynı pop ikonları gibi bütün ayrıntısıyla hayranlarını kuşatıyor. Aksiyon figür koleksiyonu da buna dahil. Örneğin efsanevi rock grubu Kiss’in üyelerine ait aksiyon figürler, hem rock müzik hem de Kiss grubunun özelde hayranı olan kişilere hitap eden, koleksiyonunuza değer katacak olan dekoratif ve anlamı büyük objeler arasında yer alıyor. Aynı şekilde Elvis Presley figürleri de kategorimizde yer alan ürünler arasında.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(10)
GİFİ (5)
Soico (1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL