TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Video Oyunları

için 803 sonuç bulundu.

Video Oyunları

Video oyunları ya da daha sık kullanılan adıyla bilgisayar oyunları da popüler kültürün ve ilerleyen teknolojinin hayatımızın merkezine yerleştirdiği eğlence ve hobi türlerinden biri. Çocuklardan gençlere ve yetişkinlere kadar pek çok yaş ve sosyal arka plandan gelen kişiler için bilgisayar oyunları yalnızca bir stres atma yolu değil, bir tutku da haline geldi. Aynı zamanda bilgisayar oyunlarında hemen her gamerın favori karakterleri oluyor. Siz de en sevdiğiniz video oyunlarında yer alan favori karakterlerinizin aksiyon figürlerini satın almayı düşünebilirsiniz.

Klasikleşmiş Video Oyunları ve Aksiyon Figürler

Klasikleşmiş Video Oyunları ve Aksiyon Figürler

Video oyunları kendi içinde birtakım klasikler barındırıyor. Bu klasikleşmiş ve hayranı çok olan, yer yer nostaljik bile görülebilecek olan oyunlar görece eski olsalar da günümüzde hala oynanmaya devam ediyor. Örnek vermek gerekirse popüler kültürün en köklü öğelerinden biri haline gelen, daha sonra video oyunundan esinlenerek filmleri dahi çekilen Super Mario bunlardan biri. Street Fighter adlı dünyaca ünlü video oyununun adını anmazsak olmaz. Pacman, Call of Duty ve Fallout da diğer popüler bilgisayar oyunları arasında. Bu oyunların en gözde karakterleri aynı zamanda aksiyon figür olarak da üretiliyor.

Disney Çizgi Filmleri Video Oyun Olursa…

Disney Çizgi Filmleri Video Oyun Olursa…

Çocukluğunuzdan bu yana çok severek izlediğiniz çizgi filmler gelişen teknoloji sayesinde artık daha interaktif bir ortamda yeniden yorumlanıp video oyun olarak piyasaya sürülüyor. Disney çizgi filmleri bu konuda birinciliği elden bırakmıyor. Bu konuda en iddialı ürünlerden olan Disney Infinity oyunları pek çok popüler Disney karakterini bir araya getiren oldukça keyifli ve eğlenceli oyunlar olma özelliği de taşıyor. Çizgi filmlerdeki süper kahramanlar bu oyunlarda karşımıza çıkıyor ve aynı zamanda bu oyunlardaki tasarımlarından etkilenerek aksiyon figür olarak da üretiliyor. Sizin de çizgi film karakterlerine dair bir figür koleksiyonu fikriniz varsa, bu aksiyon figürler tam size göre.

Filmlerden Oyunlara, Oyunlardan Figürlere

Filmlerden Oyunlara, Oyunlardan Figürlere

Ninja Turtles, Star Wars, Spider Man, Suicide Squad ve diğerleri… Bütün bu filmlerin ve çizgi filmlerin süper kahramanlarıyla video oyunlar sayesinde daha da haşır neşir olma fırsatı yakaladınız. Hele de bir bilgisayar oyunu tutkunuysanız, durum kesinlikle karakterlerle bağ kurma aşamasında olabilir. Sevdiğiniz video oyunların karakterlerini Marvel, Funko Pop ve Hasbro gibi markaların ürettiği aksiyon figür çeşitleri arasında bulabilir ve figür koleksiyonunuza yeni parçalar katarak koleksiyonunuzu genişletebilirsiniz. En uygun fiyatlarla dilediğiniz aksiyon figürleri satın almak ve muhteşem indirimlerden yararlanmak için doğru yerdesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Abra (1)
ACADEMY (2)
Air Flyer (1)
Concord (1)
Disney (73)
(133)
FG (1)
Zoch (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(90)
ve üzeri (108)
ve üzeri (109)
ve üzeri (111)
ve üzeri (114)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL