TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çizgi Roman

için 291 sonuç bulundu.

Çizgi Roman

Oyuncak dediğimizde aklımıza ilk önce çocukların gelmesi kaçınılmaz. Ancak adına oyuncak demesek de yetişkinler için oyuncaklar olarak değerlendirebileceğimiz ürünler de mevcut. Elbette yetişkinlerin bu oyuncakları seslendirip karakterlere büründürdüğünü söyleyecek değiliz. Ancak söz konusu hobi edinmek olduğunda yetişkinlerin de kendi oyuncaklarına kıyasıya bağlı olduklarını söylemek mümkün. Peki oyuncaklar derken nelerden bahsediyoruz? Elbette İngilizcede “action figure” olarak adlandırılan, bizim de Türkçeye doğrudan çevirip aksiyon figürleri adını verdiğimiz objelerden. Bu objeler buraya tıklayarak inceleyebileceğiniz farklı temalarda yetişkinlerin merak odağı olmayı yıllardır sürdürüyor.

Çizgi Roman Karakterleri

Çizgi Roman Karakterleri

Yetişkinler arasında koleksiyonerlik oldukça özel bir merak ve ilgi alanı. Özellikle de çizgi roman ile ilgilenen ve çeşitli çizgi roman karakterleri ile özdeş ya da hayranlık bağı kuran bir dünyanız varsa, sizin de zayıf noktanız bu karakterleri vücuda getiren aksiyon figürleri olabilir. Çocukluğunuzdan beri çok sevdiğiniz belli bir çizgi romanda yer alan en ünlü çizgi roman kahramanları yalnızca iki boyutlu bir kağıt üzerinde kalmasın. En sevdiğiniz çizgi roman karakterlerini üç boyutlu objeler olarak evinizin en güzel köşesinde görmek isteyeceksiniz. Özellikle inanamayacağınız kadar detaylandırılmış olan aksiyon figürler olarak çizgi roman kahramanları kesinlikle ilgileneceğiniz türden ürünler olacak.

Marvel Aksiyon Figürleri

Marvel Aksiyon Figürleri

Çizgi roman tutkunları bilirler ki Marvel dünyanın bir numaralı çizgi roman markasıdır. 1939 yılında kurulduğu günden bu yana Marvel, en ünlü çizgi roman karakterlerini yaratmış, onlara hayat vermiş ve kitlelerin bu çizgi roman kahramanları ile eğlenmesini, özdeşleşmesini sağlamıştır. Örneğin Örümcek Adam filmlerinin çekilmesinden evvel bir çizgi roman olarak Marvel sayesinde hayat bulmuştur. Elbette unutulmaz çizgi roman karakterleri yaratan Marvel’ın çizgi roman figürleri de kategorimizde sizler için listelediğimiz çizgi roman figürleri arasında yer almaktadır. Hulk, Iron Man, X-Man, Thor ve diğer Marvel çizgi roman kahramanları kategorimiz üzerinden satın alabileceğiniz aksiyon figürleri olarak beğeninize sunulmaktadır.

Aksiyon Figürleri ve Sergilenmesi

Aksiyon Figürleri ve Sergilenmesi

Batman aksiyon figürleri, Ninja Turtles aksiyon figür açılan kabuk ve Marvel aksiyon figürleri gibi ürün çeşitlerimiz arasından en sevdiğiniz çizgi roman kahramanlarına ait aksiyon figür modellerini satın aldıktan sonra bunları harika bir ev dekorasyonu olarak sergileyebilirsiniz. Koleksiyonerler genel olarak satın aldıkları aksiyon figür çeşitlerini cam bir dolap içinde sergilemeyi tercih ediyorlar. Siz de bu ilginç ürünleri farklı yerleştirme metotlarıyla bir cam dolap içinde sergileyebilirsiniz. DS Direct, Marvel, Disney, Sideshow gibi markaların aksiyon figür örneklerini en uygun fiyatlarla satın almak için doğru yerdesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Bmw (1)
Disney (3)
(57)
Hasbro (1)
Heros (1)
Marvel (1)
Mattel (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL