TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Koleksiyon

için 2.926 sonuç bulundu.

Koleksiyon

Aksiyon figür söz konusu olduğunda bu figürleri biriktirmenin koleksiyonculuk ile çok yakından ilişkili olduğunu bilmek, aksiyon figür satın alırken de, satın almadan evvel tema seçiminizde de oldukça yardımcı olacaktır. Koleksiyon yapmak, özellikle belli başlı temalar etrafında düzenlendiğinde tutarlı ve keyifli bir iş halini alır. Aksiyon figürler konusunda da bu böyledir. Belli bir filmin ya da belli bir sporun hayranıysanız örneğin, aksiyon figür satın alırken bu temalar etrafında odaklanmak daha derli toplu bir koleksiyon oluşturmanızı sağlayacaktır.

NBA Figürleri

NBA Figürleri

Figür koleksiyonu hakkında belli başlı önerilere ihtiyaç duyuyorsanız, bu önerimiz özellikle basketbol tutkunları için ilham verici olacaktır. Bahsettiğimiz gibi figür koleksiyonu yaparken, bir tema etrafında hareket etmek daha mantıklı bir adımdır. Dolayısıyla basketbol ve basketbolcular uygun temalardan biri olabilir. Basketbolcu figürleri koleksiyonunuzun genişleyebilmesi açısından oldukça bereketli bir ürün skalasına sahiptir. Eğer özellikle takip ettiğiniz bir lig varsa ya da doğrudan NBA hayranıysanız, NBA figürleri tam size göre. Kategorimizde bulunan NBA oyuncu figürleri arasında tanınan bir marka olan McFarlane NBA figürleri de yer almaktadır.

Harry Potter Figürleri

Harry Potter Figürleri

Harry Potter kitap olarak yayımlandığı ilk günden bu yana artan bir takipçi kitlesine sahip bir figür. Aynı zamanda filmleri ile birlikte gençlerin yanı sıra yetişkinlerin de merakla izlediği bir karakter olan Harry Potter koleksiyonculuk için gerçekten özel bir tema olabilir. Kategorimizde bulabileceğiniz Harry Potter figürleri ile siz de kendinize has Harry Potter koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz. Asalardan rozetlere kadar çeşitli Harry Potter koleksiyon ürünleri sayesinde çok sevdiğiniz bu kitap ve film serisine dair akıllara kazınan, oldukça özel bir aksiyon figür koleksiyonu yaratabilirsiniz. Figürler ve bu figürlere eşlik eden objeler sayesinde kendi küçük film sahnelerinizi bile kurabilirsiniz.

Star Wars Figürleri

Star Wars Figürleri

Star Wars bilinen en efsanevi serilerden biri. Dünyanın her bir yanında Star Wars tutkunları, artık bir kült halini almış bu filmlere ait her türden objeyi biriktirmeyi bir hobiden ziyade bir iş gibi ciddiyetle ele alıyorlar. Eğer hem aksiyon figür meraklısı hem de Star Wars hayranıysanız, bir Star Wars figür koleksiyonu oluşturabilirsiniz. Farklı karakterlerin çeşitli boyutlardaki aksiyon figürlerine kategorimiz üzerinden ulaşmanız mümkün. Örneğin Darth Vader figürü, Star Wars Black Series figür çeşitleri ve pek çok Star Wars aksiyon figürleri koleksiyonunuzu gitgide genişletmeniz için beğeninize sunuluyor. En uygun aksiyon figür fiyatları sayesinde siz de figür koleksiyonunuz için kârlı bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4M (5)
Abra (1)
Aqua Sand (1)
Avengers (2)
Disney (2)
(458)
DOMUS (1)
Hasbro (16)
Mattel (1)
Schleich (14)
Soico (2)
Star Wars (2)
Techtoys (5)
Şirinler (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(89)
ve üzeri (119)
ve üzeri (126)
ve üzeri (131)
ve üzeri (140)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL