TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Spor

için 242 sonuç bulundu.

Spor

Spor dünyanın bilinen her yerinde en popüler aktivitelerden biri. Söz konusu futbol olduğunda ise dünya çapında en büyük spor izleyici kitlesinin bu alanda var olduğunu söylemek mümkün. Futbol, genç, yaşlı, erkek, kadın dinlemeden pek çok kesimden insanın en keyif alarak izlediği spor dalı olmayı sürdürüyor. Elbette futbol takımları ile taraftarlar arasındaki bağ yalnızca maç izlemek ile bitmiyor. İnsanlar taraftarı oldukları futbol takımında oynayan futbolcular ile de saygı ve hayranlık bağı kuruyorlar. Dolayısıyla futbol izleyicisi ve hayranı olmak desteklenen takım ile ilgili pek çok kültürel nesneyi de dolaşıma sokuyor.

Aksiyon Figür Dünyasında Sporcu Figürleri

Aksiyon Figür Dünyasında Sporcu Figürleri

Hem sıkı bir spor takipçisiyseniz hem de aksiyon figürler ile ilgileniyor ya da ilgilenmeyi düşünüyorsanız, yapacağınız figür koleksiyonu aslında en başından belli oluyor. Aksiyon figür koleksiyonunuzun teması elbette en sevdiğiniz spor dalı ve bu spor dalında iddiasıyla var olmuş ve kendisini kanıtlamış sporcular olacaktır. İster basketbol hayranı olun, ister futbol, aksiyon figür koleksiyonu yapmak istiyorsanız, sevdiğiniz spor ve tuttuğunuz takımda oynayan basketbolcu ya da futbolcuların 3D figür temsillerini koleksiyonunuzda sergilemek isteyebilirsiniz. En sevdiğiniz sporcu figürleri ile tuttuğunuz takımın gelmiş geçmiş en büyük oyuncularını aksiyon figür olarak satın almak için kategorimizi incelemeniz yeterli.

Futbolcu Figürleri

Sporcu Figürleri

Özellikle tuttuğu takım konusunda her taraftar oldukça hassastır. Tuttuğu takımın oyuncularıyla duygusal bir bağı vardır çünkü bir takımın taraftarı olmak demek o takımla sevinip üzülmek demektir. Futbol oyuncularının formaları haricinde biriktirmek isteyebileceğiniz takımınızla ilgili başka nesneler de futbolcu figürleri olacaktır. FIFA, milli takımlar ve diğer futbol takımlarında oynayan favori futbolcuların aksiyon figürleri ile futbol aksiyon figür koleksiyonunuz değerlenecektir. Arda Turan, Messi, Figo, Ronaldo, Rodriguez, Douglas Costa, Papadopoulos, Lars Bender, Wendell, Rafinha gibi ünlü futbolculara ait futbol figürleri mağazalarımızın sizin için derlediği ürün yelpazesi içinde beğeninize sunulmaktadır.

Futbol Figürleri Fiyatları

Futbol Figürleri Fiyatları

Kategorimizi inceleyerek ulaşabileceğiniz sporcu figürleri ve özellikle de futbol ve futbolcu figürleri figür koleksiyonunuza renk katacak ve gün geçtikçe genişleyen koleksiyonunuz ile gurur duyacaksınız. Bütün bunları yaparken aynı zamanda bütçe konusunu da düşünmek istediğinizden eminiz. Piyasada bulunan futbolcu aksiyon figürlerine kıyasla müthiş indirim fırsatları ve ürün garantisiyle kategorimiz üzerinden dilediğiniz futbolcu figürlerini hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimiyle satın alabilirsiniz. En uygun aksiyon figür fiyatları ile Alex Toys ve Sunman gibi markaların en iyi ürünlerine vakit kaybetmeden sahip olmak için size özel fırsatlarımızı hemen inceleyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

cagames (1)
Comfy (1)
(34)
Nerf (1)
Pilsan (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (7)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL