TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fantastik & Sci-Fi

için 769 sonuç bulundu.

Fantastik & Sci-Fi

Görülen, dokunabildiğiniz, hissedebildiğiniz gerçek dünyamızın dışında daha farklı dünyaları hayal eden filmlerden, kitaplardan, çizgi romanlardan mı hoşlanıyorsunuz? Belki de bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yine popüler kültür ürünlerinden, film ve kitaplardan takip ediyor ve gün geçtikçe kendinizi bu alana daha yakın hissediyorsunuz. Hatta öyle ki bazen karakterlerle özdeşleşiyor, bazı karakterleri favorilerinizden sayıyorsunuz. Fantastik ve bilim kurgu türünde en sevdiğiniz kahramanların figürlerini üç boyutlu olarak edinmek de hayranlığın bir parçası. Bu meraka özel olarak üretilmiş objelere aksiyon figürler adı veriliyor.

Aksiyon Figürleri ve Fantastik Karakterler

Aksiyon Figürleri ve Fantastik Karakterler

Severek izlediğiniz fantastik filmler ve takip ettiğiniz fantastik türünde diziler varsa ya da fantastik kitaplar okumaktan hoşlanıyorsanız, bu filmler, kitaplar ve dizilerdeki karakterlerden mutlaka etkilenirsiniz. Fantastik karakterler doğaüstü güçleri ve türlü yetenekleri ile hayal gücünüzü cezbeder. Peki evinizde, ofis masanızda ya da koleksiyonunuzda en iyi fantastik filmler ve alanında nam salmış kitap ve dizilerin karakterlerini aksiyon figürler olarak görmek ve sergilemek istemez misiniz? Bu hem sizin bu karakterlerle olan bağınızı resmeder, hem de sizin için yeni bir hobi anlamına gelir.

Bilim Kurgu Karakterleri Aksiyon Figür Olursa…

Bilim Kurgu Karakterleri Aksiyon Figür Olursa…

Sci-Fi, yani İngilizcede science-fiction kelimesinin kısaltmışı olarak da bilinen ve Türkçeye bilim kurgu olarak çevrilen kitap, dizi, film ve çizgi roman gibi popüler kültür ve medya ürünleri kitleleri etkilemeye devam etmekte ve gerek sinema alanında gerek edebiyat alanında nitelikli eserler verilmektedir. Bu nedenle, bilim kurgu filmleri, bilim kurgu dizileri ve bilim kurgu kitapları oldukça revaçtadır. Çocuklar, gençler ve yetişkinler arasında bilim kurgu karakterleri söz konusu olduğunda olabildiğince yaygın bir hayranlık ve özdeşleşme olduğu bilinmekte. Bu nedenle oyuncak ve koleksiyonerlik bağlamında bilim kurgu karakterlerinin aksiyon figürleri gitgide popüler bir hal almakta.

Fantastik ve Bilim Kurgu Aksiyon Figürleri

Fantastik ve Bilim Kurgu Aksiyon Figürleri

Game of Thrones, Yüzüklerin Efendisi, The Hobbit ya da Star Wars… Her biri akıllıca anlatıları ve büyüleyici derinlikte karakterleriyle fantastik ve bilim kurgu alanında en önemli baş yapıtlardan sayılıyor ve hayran kitlesi milyonları aşıyor. Bu durumda aksiyon figür meraklıları için de ilgi odağı olan bu yapıtlarda yer alan karakterleri, Marvel, Revell, Star Wars ve Animal Planet gibi tanınmış markaların orijinal aksiyon figürleri olarak satın alabilir ve koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Kategorimizde yer alan ürün çeşitliliği sayesinde dilediğiniz karakterlerin figürlerini en uygun fiyatlarla hemen edinmeniz mümkün. Diğer aksiyon figür çeşitlerimiz için ise buraya tıklamanız yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4M (1)
Avengers (2)
Ben10 (1)
Disney (2)
(86)
Hasbro (44)
Marvel (1)
Samatlı (1)
Schleich (7)
Simba (1)
Soico (1)
Star Wars (4)
Sunman (4)
UFC (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(32)
ve üzeri (35)
ve üzeri (40)
ve üzeri (41)
ve üzeri (42)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL