TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Taşıma & Araç

için 141 sonuç bulundu.

Taşıma & Araç

Çocukluktan bu yana taşıma ile ilgili ne varsa mutlaka ilgilenmişizdir. Arabalar, kamyonlar, kepçeler, bisikletler… Aklınıza gelebilecek her türlü araç oyunlarımızın birer parçası haline gelmiştir. Çocukken yaptığımız geniş oyuncak koleksiyonunda yer alan kamyonlar, arabalar, trenler, kepçeler artık yetişkin hobileri kategorisinde değerlendirilen aksiyon figür koleksiyonlarının da vazgeçilmez temalarından birini oluşturuyor. Eğer siz de yeni bir hobi edinmek istiyorsanız ya da var olan kamyon, kepçe, araba figürleri koleksiyonunuza yeni parçalar eklemek istiyorsanız kategorimizde aradığınız ürünleri bulmanız an meselesi.

Araba Figürleri

Araba Figürleri

Model araba koleksiyonu yaparken yalnız klasik modelleri değil, aynı zamanda aksiyon figür kategorisinde değerlendirilebilecek teknolojik modelleri de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Çok severek ve ince eleyip sık dokuyarak edindiğiniz araba koleksiyonu için yeni parçalar edinmenin zamanı geldiyse, ilgi alanınızı bir nebze daha genişleterek aksiyon figür kategorisinde yer alan yeni modelleri de eklemek isteyebilirsiniz. Böylece koleksiyonunuz hem tek tip olmaktan kurtulacak hem de yeni eklenen figür koleksiyonu sayesinde daha geniş ve daha anlamlı bir bütüne dönüşecek. Çocukluğunuzdan bu yana sevdiğiniz taşımacılık figürleri ile eşsiz bir enstalasyon yaratmanız bile mümkün.

Arabaya Dönüşen Robot

Arabaya Dönüşen Robot

Taşımacılık ve araç koleksiyonu üzerinden minyatür nesnelerin yanına eklenebilecek, bu nesnelerin daha teknolojik versiyonları olarak da değerlendirilebilecek olan arabaya dönüşen robot çeşitlerimiz de hem robot teknolojisine meraklı hem de bu konuda geek olmayı hedefleyen kişiler için oldukça uygun. Arabaya dönüşen robot denince akla ilk olarak Transformers gelmesi de hiç şaşırtıcı değil elbette. Siz de Transformers ile büyüyenlerdenseniz, aksiyon figür koleksiyonunuza bu eşsiz parçaları dahil etmenin zamanı geldi geçiyor bile. Hem nostaljik hem de ilginç ürünler olan bu aksiyon figürler aynı zamanda güzel hediyelik eşyalar olarak da sevdiklerinize verebileceğiniz ürünlerdir.

Uzaktan Kumandalı Aksiyon Figürler

Uzaktan Kumandalı Aksiyon Figürler

Çocukların yanı sıra yetişkin oyuncakları olarak da düşünebileceğimiz aksiyon figürler arasında hem figür koleksiyonunuz içinde sergileyebileceğiniz hem de ortak ilgi alanlarına sahip olduğunuz arkadaşlarınızla özellikleri üzerine keyifli anlar paylaşabileceğiniz ürünler de bulunmakta. Örneğin uzaktan kumandalı kepçe veya uzaktan kumandalı tren bunlardan biri. Hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun olan bu aksiyon figürler, koleksiyonunuza mutlaka bulunması gereken taşımacılık araçları arasında yer alıyor. Hobi ve koleksiyonculuk alanında iddialı bir araç koleksiyonunuz olmasını istiyorsanız, hemen her türden aracı koleksiyonunuza dahil etmelisiniz. Kategorimizde bulunan ürünler bu amaca hizmet edecektir. Müthiş indirimler ve uygun fiyatlar sayesinde kârlı bir alışveriş deneyimi de bonus olacak!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4M (1)
Bestway (3)
Birlik (13)
Carioca (2)
(13)
Hasbro (7)
Hpi (1)
Lonpos (1)
Maisto (1)
Mattel (2)
Sunman (4)
Traxxas (1)
Verdino (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL