TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Meslekler

için 57 sonuç bulundu.

Meslekler

Koleksiyonculuk günümüzde pek çok kişi tarafından merak ve ilgi ile benimsenen bir hobi. Aslında erken yaşlardan itibaren figür koleksiyonu yaparak yetişkinliğe dek uzanan bir hobi edinmek mümkün. Dolayısıyla mesele aksiyon figürler ve bu figürlerin koleksiyonunun yapılması olunca yaş bir engel teşkil etmiyor. Çocukluğumuzdan yetişkinliğimize hayranı olduğumuz belli popüler figürler olabiliyor ve bu figürler meslekleri ile ön plana çıkabiliyorlar. Meslekleri özelinde kahramanlaşmış popüler kültür isimlerinin aksiyon figürlerini koleksiyonunuza eklemek istemez miydiniz?

Mesleğe Özel Hediyeler Olarak Aksiyon Figürler

Mesleğe Özel Hediyeler Olarak Aksiyon Figürler

Aksiyon figürler oldukça ilginç ürünler olmalarının yanı sıra mükemmel hediyelik eşya seçenekleri de olabilirler. Hobi olarak aksiyon figür koleksiyonu yapan bir tanıdığınız için alınabilecek en uygun hediye onun yaşamıyla ve mesleği ile bağlantılı figürler olacaktır. Örneğin polislik ya da askerlik mesleğini icra eden ve aksiyon figür koleksiyonu yapan birisi için mesleğine uygun olan aksiyon figürleri hediye olarak verebilirsiniz. Mesleğe özel hediyeler ne olabilir diye düşünürken aynı zamanda verdiğiniz hediye ile gerçek bir iz bırakmak isterseniz, figür koleksiyonu yapan sevdikleriniz için mesleğini ifade eden aksiyon figürler seçebilirsiniz.

Meslekleriyle Öne Çıkan Ünlülerin Aksiyon Figürleri

Meslekleriyle Öne Çıkan Ünlülerin Aksiyon Figürleri

Popüler kültürü oluşturan unsurlarda özellikle spor ve eğlence odaklı televizyon programlarında ya da büyük spor liglerinde öne çıkan birtakım ünlüler olacaktır. Bu ünlüler mesleklerindeki efsanevi başarıları ile dünya çapında tanınmış kişilerdir. Örneğin Desmond Wolf, ring dövüşü alanında dünya üzerindeki sayılı muhteşem güreşçiler arasında yer alır. Oynadığı maçlar ve zaferleriyle kendisinden bahsettiren bir başka kişi de Hulk Hogan. Rob Van Dam, Frank Mir, Matt Morgan ve Shark Boy gibi diğer ünlü güreşçilerin aksiyon figürleri, bu isimleri tanıyan seven ve figür koleksiyonu yapanlar için en güzel armağanlardır. Aynı zamanda kendi figür koleksiyonunuza da bu isimlerin aksiyon figürlerini eklemek isteyebilirsiniz.

Basketbolcu Figürleri

Basketbolcu Figürleri

Polis figürü, asker figürü ve ünlü dövüşçülerin figürlerinin yanı sıra basketbol dünyası da aksiyon figürlerindeki çeşitliliğe pek çok ünlü isim ile katkıda bulunuyor. Başta NBA figürleri olmak üzere çeşitli basketbolcu figürleri ile basketbola ne denli hayran olduğunuzu, sıkı bir takipçi olmanın ne demek olduğunu sergileyebilirsiniz. NBA basketbolcu figürleri arasında Jimmy Graham, Kevin Durant, Jimmy Butler, Jahlil Okafor, Greg Oden, Demarco Murray gibi isimleri bulabileceğiniz kategorimizde mutlaka hayranı olduğunuz bir takımın ya da bir oyuncunun figürüne rastlayacaksınız. Üstelik en uygun fiyatlar, hızlı ve kolay alışveriş ve garantili ürün fırsatları sizleri bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(9)
LABİRENT (1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL