Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

TV & Filmler

için 1,619 sonuç bulundu.

TV & Filmler

Eğlence ve kültür dünyasının en çok beslendiği kaynaklar olarak televizyon şovları ve programları, filmler ve diziler hayatımızın hiçbir zaman olmadığı kadar büyük bir parçası haline geldi. Günümüzde bir yabancı dizi takip edip hayranı olmamış birine rastlamak çok ender gerçekleşen bir karşılaşma olacaktır. Ya da izlediği bir filmden ve filmdeki karakterlerden etkilenmemiş ve hayranlık duyduğu film karakterleri olmayan birisiyle de karşılaşmak zordur. Aksiyon figür dünyasında da televizyon programları, dizi ve filmlerin karakterleri oldukça büyük bir yer kaplıyor.

Yabancı Filmler ve Aksiyon Figür Olarak Süper Kahramanlar

Yabancı Filmler ve Aksiyon Figür Olarak Süper Kahramanlar

Yabancı filmler film severler başta olmak üzere her kesimden insanın takip ettiği bir film kategorisi. Türkiye prodüksiyonlarının dışında üretilmiş olan yabancı ülkelerde yabancı yönetmenlerin çektiği yabancı filmler, Türkiye’nin film ajandasında da önemli bir kitleye sahip. Özellikle Hollywood sineması ve popüler sinemada yer alan filmler kendilerine has süper kahramanlar ile hafızalara kazındılar. Star Wars ve Harry Potter serileri bunlardan yalnızca ikisi. Bu filmlerde yer alan tüm kahramanların aksiyon figürlerini figür koleksiyonunuza eklemeniz mümkün.

Yabancı Dizi Karakterlerini Figür Koleksiyonunuza Katın!

Yabancı Dizi Karakterlerini Figür Koleksiyonunuza Katın!

Ülkemizde özel bir izleyici kitlesine sahip olan bir başka tür de yabancı diziler. Yabancı dizi izleyenler, bir defa çok sevdikleri bir diziyle karşılaştıklarında ona yıllarca bağlanabiliyorlar. Örneğin sezonlar halinde yayımlanan yabancı dizilerin sezon araları bazen bir yılı aşkın süreye tekabül etse de, yabancı dizi izleyip karakterlerle özdeşleşen izleyiciler asla favori dizilerini bir kenara itmiyor. Aksiyon figür koleksiyonunuza dünya çapında en iyi yabancı diziler ve bu dizilerde yaratılan karakterlerin figürlerini eklemek istemez misiniz? Game of Thrones figürleri, Walking Dead figürleri ya da şimdilerde oldukça popüler olan Rick and Morty figürleri kategorimizde sizleri bekliyor.

Diğer Aksiyon Figürler

Diğer Aksiyon Figürler

Kategorimizde bulabileceğiniz aksiyon figür çeşitleri arasında yukarıda saydığımız televizyon figürleri, yabancı film ve dizi karakterlerinden daha fazla çeşit bulacaksınız. Pek çok popüler çizgi film karakterlerinin aksiyon figürleri de kategorimizde çizgi film tutkunlarının koleksiyonuna katılmak için bekliyor. Batman figürleri ve Joker figür çeşitleri efsanevi filme dair etkileyici bir nesne olmaktan öte koleksiyonunuz nadide eserlerinden olabilir. Captain America tutkunları için, örneğin, kategorimizde listelediğimiz Captain America figür modelleri akıl çelici seçenekler olacaktır. Funko Pop ve Marvel gibi markaların aksiyon figürlerini en uygun fiyatlarla satın almak için doğru yerdesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Abra (1)
ACADEMY (3)
Air Flyer (2)
Altaya (8)
Barbie (1)
Disney (2)
(775)
Hasbro (79)
Marvel (2)
Soico (2)
Star Wars (1)
Sunman (2)
Tomy (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(54)
ve üzeri (66)
ve üzeri (75)
ve üzeri (77)
ve üzeri (80)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL