TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Moda

için 14 sonuç bulundu.

Moda

Hem gençler hem de yetişkinlere yönelik hobiler gün geçtikçe sayıca daha da artıyor ve oldukça ilginç merak ve ilgi alanları ile daha sıklıkla karşılaşıyoruz. Sayabileceğimiz ve gitgide yaygınlaştığı gözlemlenen yetişkin hobileri arasında yer alan aksiyon figür biriktirmek de bu ilginç ilgi alanlarından biri. Ancak söz edildiği gibi, Türkiye’de yeni yaygınlaşmaya başlayan bu hobi pek çok yaş aralığından insanı kendine çekmeyi başarıyor. Batı ülkelerinde popüler kültür üretimi üzerinden şekillenen aksiyon figür koleksiyonculuğu kendi içinde de özel tematik alanlara ayrılan bir hobi türü.

Aksiyon Figür Çeşitleri Nelerdir?

Aksiyon Figür Çeşitleri Nelerdir?

Aksiyon figür adını verdiğimiz farklı boyutlardaki figürler genel olarak bir çizgi roman, film, televizyon şovu ya da bilgisayar oyunlarındaki karakterlerin temsilleridir. Plastikten ya da farklı materyallerden üretilebilirler. Aksiyon figürler farklı pozlara girebilir ve karakterin özelliğine göre çeşitli aksesuarlar taşıyabilir. Örneğin bir şövalye figürünüz varsa, aksiyon figür aksesuarları olarak at ve kılıç gibi nesneler de figürünüzle birlikte gelecektir. Spor, anime, manga, çizgi roman, fantastik figürler ve bilim kurgu aksiyon figürleri gibi alt temalara ayrılan aksiyon figür çeşitleri çoğunlukla bir süper kahramanı temsil eder. Aynı zamanda moda severler için popüler moda ikonlarının da aksiyon figürleri mevcuttur.

Moda Temalı Figür Koleksiyonu

Moda Temalı Figür Koleksiyonu

Koleksiyonculuk ve özellikle de figür koleksiyonu söz konusu olunca yukarıda bahsettiğimiz temalardan çok daha fazlası olduğu aşikar. Moda teması da bu popüler alanlardan biri. Eğer siz de moda benim hayatım diyorsanız ve aynı zamanda moda ikonlarının sıkı takipçisiyseniz, aksiyon figür koleksiyonculuğuna da merak saldığınızda ilk işiniz moda ve figür koleksiyonunu birbirlerine entegre etmek olacaktır. Çok farklı çağların moda akımları ve trendlerini satın alabileceğiniz aksiyon figürler sayesinde muhteşem bir kurguyla sergileyebilirsiniz. Satın aldığınız moda aksiyon figürlerine şimdiden evinizin en güzel köşesinde yer açın.

Mesleğe Özel Hediyeler Olarak Moda Figürleri

Mesleğe Özel Hediyeler Olarak Moda Figürleri

Belki moda ile ilgilenen yakın bir arkadaşınızın doğum günü yaklaşıyordur. Moda tasarımı okuyan bir oğlunuz ya da kızınız olabilir. Moda tasarımcısı olup kendi tasarımlarını üreten tanıdıklarınıza hediye almak istediğinizde artık çok fazla düşünmenize gerek yok. Birbirinden güzel moda figürleri ve arkadaşınızın ilgi ve merak duyduğu konuya, yani modaya odaklanan aksiyon figür çeşitleri sayesinde hediyelik eşya ararken günler hatta haftalar kaybetmeyeceksiniz. Moda bebekleri olarak da bilinen moda figürleri kategorimizde bulunan aksiyon figür çeşitleri arasında yer almaktadır. En uygun fiyatlarla en kaliteli markaların moda figürlerini satın almak için doğru adrestesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (1)
Ambi Toys (1)
Bestway (1)
Carisma (1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL