Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Sgs
Ars
Bba
Yat
Jms
Gmt
Hfs
Cmc
Abb
Bhd
Ack
Acr
Cvs
Era
Opp
Rox
Abc
Abm
Aeg
Bcn
Blt
Gf
Leo
Adr
Eng
Ygl
3M
ABM
Ags
Ark
Bgs
Bmb
Bsg
Dab
Dmr
Ego
Esa
Eym
Hg
Htg
Kl
Mef
Mfk
Prj
Pro
Sep
Sfs
Sma
Sun
Tm
Wtr
Ypr
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bahçe Aletleri

için 9,120 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bahçe Aletleri

Evlerin bahçelerinde veya tarım arazilerinde yetiştirilen bitkilere bakım yapmayı sağlayan ve bu anlamda önemli ürünler olan bahçe aletleri, her açıdan avantajlı makinelerdir. Bu makineler sayesinde toprak işlemesi, sebze ve meyve toplama, yabani otları ayıklama, yeni bitkiler yetiştirme ve bitki budama gibi birçok farklı faaliyet gerçekleştirilebilir. Geniş ürün yelpazesinde yer alan bu ürünlerle bu müdahalelerde bulunarak topraktan ve bitkilerden daha verimli sonuçlar alınır. Bununla birlikte, farklı fonksiyonlara sahip olan ürünlerin fiyatlarında da değişiklik görülür. Ürünün kalitesi, boyutu, markası, paket içerisindeki adet sayısı gibi birçok faktör fiyatlara doğrudan etki eder. Özellikle de bıçaklı ve testereli makinelerden, paslanmaz çelik özellikli ürünlerden yana seçim yapmak, uzun vadede oldukça ekonomik bir ürün kullanımı deneyimi yaşatırlar. Aynı zaman bu ürünler arasında bulunan bazı modellerin yedek bıçakları piyasada varsa, ürünü değiştirmektense bıçak değişimi yapmak da daha doğru olacaktır. Böylelikle cihaz kullanımını daha da uzatmak mümkün olur. Bahçe el aletleri çeşitleri, pratik ve kolay yoldan bahçelerde ve tarım arazilerinde çeşitli bakımlar yapmaya yardımcı olurlar. Bu ürünler sayesinde herkes kendi bahçesindeki bitkileri budayabilir, yeni tohum ekebilir veya toprağı işleyebilir. Durum böyle olunca işleri kolaylaştıran bu aletler, gün geçtikçe de gelişim gösterirler. Gelişim sayesinde yapılan işler çok daha pratik bir hal alır. Budama makası, misina, kürek, çim ve çit makası bahçe el aletlerine başlıca örneklerdir. Ek olarak el arabası, çapa, aşı bıçağı, tırmık ve orak, diğer alternatiflerdir. Bahçesi ve tarım arazisi olan tüm kullanıcıların mutlaka bulunması gereken bu ürünler, topraklar konusunda birçok farklı açıdan katkı sağlarlar. Bahçe budama aletleri , adından da anlaşılacağı gibi ağaç dallarını budama esnasında kullanılabilen ürünlerdir. Hem profesyonel hem de hobi amaçlı olarak ilgilenilen bahçelerde, mutlaka bakım amacıyla kullanılması gereken bir üründür. Misina ise bahçecilik ve tarım alanında kullanılan aletlerdir. Çim biçme makinelerine veya tırpanlara takılarak, otları kesmeye yardımcı olurlar. Balıkçılık alanında duyulan ve bilinen üründen farklı olarak daha kalın ve uzun formlardadır. Bir diğer alet ise küreklerdir. Kürekler toprak, kum, çimento veya kömür gibi maddeleri bir noktadan başka bir noktaya taşımada yardımcı bir üründür. Çoğunlukla yerden alıp el arabasına bu maddeleri aktarmada kolaylık yaşatan kürekler; kısa saplı, uzun saplı ve katlanabilir saplı olarak çeşitlenirler. Tüm seçeneklere bahçe ve çiçek sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bahçe Aletleri Çeşitleri ile Bahçenize Gerekli İlgiyi Gösterin

Bahçe Aletleri Çeşitleri ile Bahçenize Gerekli İlgiyi Gösterin

Bahçe aletleri birçok açıdan bahçeye ve tarım arazilerine bakım yapmak için kullanılan ürünlerdir. Farklı fonksiyonlara sahip olarak farklı şekillerde kullanılsalar da temel amaçları aynıdır. Bu sebeple, bahçesi ve arazisi olan kullanıcılar tüm bu ürünlerden edinerek, toprakları için sağlıklı etkilerde bulunabilirler. Toprak da bir noktada insan ile iletişime geçen, canlı ve yaşıyor olduğu gösteren bir maddedir. Gerekli ilgi gösterilmediği, ihtiyacı olan bakımı yapılmadığı zaman verimliliği oldukça düşer. Herhangi bir ürün elde etmek zorlaşır ve bahçe alanı gün geçtikçe ölür. Bunun olmaması için bahçe aletleri ile düzenli bakım, ilgi ve alaka ile toprağın canlılığı korunabilir. Bahçe aletleri çeşitleri içerisinde yer ürünlerden biri olan çim ve çit makası, çimleri kısaltmak ve şekillendirmek amacıyla kullanılan ürünlerdir. Hemen her bahçede yapılması gereken bir bakım olan bu faaliyet için, bu ürünleri kullanmak gerekir. Çitlerden çıkan sürgünleri budamak ve şekillerini de korumak için bu makaslar mutlaka edinilmelidir. Bunun haricinde genelde doğrudan talep edilen ve ihtiyaç olan temel ürünleri içerisinde bulunduran bahçe aletleri seti , oldukça ilgi görürler. İçerisinde kürek, tırmık ve çift taraflı çapa bulunan bahçe setlerinde, ihtiyaç duyulan tüm aletler bulunur. Pratik bir şekilde sunulan bu ürünler, temel bakım ürünleri olarak da nitelendirilebilir. Böylece bahçe bakımı yapmak çok daha kolay olur. Bir başka ürün de el arabasıdır. Kum, kömür, çimento, yaprak, su gibi akla gelebilecek tüm malzemeleri taşımada kullanılırlar. Farklı modellerde bulunun bu aletler ile paket veya torbaları taşımak da mümkün olur. Bahçe çapalama aleti çeşitleri de toprakları kabartma ve havalandırma işlerinde kullanılırlar. Bu ürünler de kısa saplı veya uzun saplı özelliklere sahip olurlar. Tek taraflı çapaların haricinde uç kısımlarında çatal olan çapalar da yaygın olarak kullanılırlar. Bitkileri aşılamak için tercih edilen ve çoğu zaman da ihtiyaç duyulan aşılama bıçağı, aşılanacak sürgünü yerleştirilecek bitkiye uygun şekilde çentik atmaya yardımcı olur. Bahçesi veya tarım arazisi olan hemen her kullanıcının sahip olması gereken ürünlerden biri de meyve toplam aletleridir. Bu aletler ve aparatlar sayesinde tüm meyveler herhangi bir atlama olmadan toplanabilirler. Özellikle de bahçesinde yoğun olarak meyve yetiştiren kullanıcılar için bu ürünler son derece hayat kurtarıcı ve işleri kolaylaştırıcı bir niteliğe sahip olurlar. Budama makası çeşitlerine de sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Tüm Profesyonel Bahçe İşlerinizde Bahçe Aletleri Çeşitlerini Kullanın

Tüm Profesyonel Bahçe İşlerinizde Bahçe Aletleri Çeşitlerini Kullanın

Her evin kendine göre farklı ihtiyaçları vardır. Özellikle de bahçesi olan evler için bu ihtiyaçlarda bir miktar artış görülebilir. Kullanıcıların istikrarlı ve düzenli bir şekilde bahçelere bakım yapmaları gerekir. Ev, işyeri veya eğitim kurumları bahçeleri, hepsi aynı ilgiye ve özene maruz kalmalıdır. Bunun için de bahçe araç gereçleri kullanımı oldukça önemlidir. Bu aletler sayesinde bahçelerdeki çeşitli otlara, bitkilere ve ağaçlara bakım yapmak, onları düzenlemek daha kolay bir hal alır. Bu aletler içerisinde oldukça farklı ve çeşitli ürünler bulunur. Budama testerelerinden makaslarına ve normal bahçe makaslarına kadar pek çok ürün bulunur. Bu ürünler kendi içlerinde de farklı tasarımlara sahip olurlar. Böylelikle de farklı seçeneklerle karşılaşmak mümkündür. Bu seçenekler, genel olarak bakım türüne ve işlem yapılacak alan göre farklılık gösterirler. Bu farklılıklar da ürünlerin temel özelliklerini oluştururlar. Aynı zamanda bitki bakımı için değil toprağın bakımı gerçekleştirmek ve verimliliğini artırmak için de farklı kullanım yönlerinin değerlendirildiği aletlerdir. Evlerin, iş yerlerinin veya bulunulan alandaki bir bahçenin ihtiyaç duyduğu işlemleri gerçekleştirmek için bu aletleri ve seçeneklerini temin etmek gerekir. Bu ürünler arasında ve pratik bahçe aletleri içerisinde de tercih edilirliği yüksek olanlardan biri oraklardır. Eğik bir bıçakları bulunan ve kısa sapları olan bu aletler, buğday gibi ürünlerin hasadını yapmada kullanılırlar. Bir diğer alet de budama testeresidir. Bu ürünler, ağaçları veya çimleri budama ihtiyacı duyulduğu zaman sıkça kullanılırlar. El testeresi olan modellerin haricinde motorlu modelleri de bulunur. Yedek bıçaklar da bir başka bahçe aletleri olarak skalada yer alırlar. Bahçe aletlerini ve makinelerini değiştirmek yerine bıçaklarını değiştirmek için özellikle üretilen bu ürünler, aletleri uzun süreli kullanabilmenin önünü açarlar. Son olarak da bahçe aletleri tırmık çeşitleridir. Çapalanan toprakların ya da yüzey noktalarda istenmeyen, kurumuş ot ve yaprakları toplamaya yardımcı ürünlerdir. Bu ürün sayesinde kolayca bahçe temizliği ve bakımı yapılabilir. Tüm ürünler, farklı fonksiyonları ve sahip oldukları özellikler ile farklı noktalarda gereksinim duyulan aletler olurlar. Her ne kadar işlevleri farklı yönde olsa da temel amaçları olarak bir arada bulunurlar. Her birinin önemi de kullanım anında yoğun olarak hissedilir. Bahçe bakımları için tüm bu ürünlere ihtiyaç duyulması da, tercih edilirliklerini her zaman yüksek tutar. Dilerseniz sera malzemeleri sayfamızdan bahçenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Bahçenize İhtiyacı Olan Bakımı Bahçe Aletleri ile Yapın

Bahçenize İhtiyacı Olan Bakımı Bahçe Aletleri ile Yapın

Piyasada, sayıca fazla bahçe aletleri bulunur. Bunların içerisinde yer alan birçok ürün, bahçe konusunda farklı hizmetlere ve ihtiyaçlara hitap ederler. Farklı işlevleri ve fonksiyonları bulunan bu ürünlerin bulunması, bahçe tarım aletleri alanında her geçen gün gelişmenin yaşanmasına da zemin oluştururlar. Buna örnek olarak budama makası çeşitleri gösterilebilir. Bakım yapılan bahçedeki bitki otların şekillenmesine yardımcı olan bu ürünler, her geçen gün teknolojik yenilikler ve dokunuşlar sayesinde gelişim kazanırlar. Popüler ürünlerden biri olan budama makasları, budama yapılacak bitkilerin yüzeylerinin sert olması durumunda yerlerini budama testerelerine bırakırlar. Daha iyi sonuç almak için böyle bir dönüşüm yapılması gerekir. Öte yandan bağ makası olarak adlandırılan bilinen ürünleri tercih etmek de işlemler anında pratiklik kazanılmasına yardımcı olurlar. Eğer yapılacak işlemler ağaç üzerinde olacaksa veya işlem yapılacak kısımlar erişilmesi zor noktalarsa yüksek dal budama makaslarını tercih etmek çok doğru olacaktır. Böylece yüksek budama testere seçeneklerinin sıklıkla tercih edildiğini söylemek yanlış olmaz. Bakım ve budama işlemlerinin uygulanacağı bitkiler, zorlayıcı ve sert bir yapıya sahiplerse, örslü bahçe makaslarına yönelmek gerekir. Bu ürünlerin içerisinde kullanıcılar kendilerine uygun ürünü kolaylık tercih ederler. Budama makasları birçok kullanıcıya işlem anında efor harcatabilir ancak bu tamamen seçilen ürüne bağlı değişkenlik gösteren bir durumdur. Temelinde işlem anında kolaylık sağlayan bu ürünler, akülü olan çeşitleriyle de öne çıkarlar. Uzun süre boyunca, zorluk yaşatmadan gerekli budama işlemlerini yapabilme gücü sayesinde doğru ürün olarak nitelendirilirler. Büyük ve küçük bahçe aletleri olarak kendi içlerinde farklılık ayrılan bu ürünler arasında yer alan şarjlı budama makasları da kullanım şekline göre oldukça faydalı aletlerdir. Şarj etme özelliklerine sahip olmaları sayesinde uzun süre boyunca geniş bir kullanım performansına erişim sağlanabilir. Yüksek ve kalın dal budama makasları da erişmesi güç olan yüksekliklerdeki noktalara kolayca ulaşma ve buraları biçimlendirmede etkilidirler. Sert yapıdaki ağaçların bakımını yapmak için uygun seçenekler arasında yerlerini alırlar. Aşı makası olarak ürün çeşitliği içerisinde yer alan ürünler de bahçelerdeki bitkilere bakım ve ilaçlama yapabilmek için faydalı ürünlerdir. Bahçe ilaçlama aletleri arasında öne çıkan bu ürün, herkes tarafından kolaylıkla kullanırlar. Bu alandaki faydalı ürünlerin de başında gelirler.

Bahçe Aletleri Arasında Tercih Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar

Bahçe Aletleri Arasında Tercih Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar

Bahçelerde veya tarım arazilerinde bulunan ağaçlar kesilmek istendiği zaman tercihler büyük oranda elektrikli testere çeşitlerinden yana yapılır. Ağaç kesme sırasında son derece konforlu bir kullanım sunan bu ürünler, işlemin daha kısa sürede bitmesine olanak tanır. Yalnızca bitkilere değil, toprağa da bakım yapmak çoğu zaman gereklidir. Bu durumlarda ise inşaatlarda kullanılan kürekler veya bahçe kazma aletleri geniş bir kullanım gerçekleştirmek için ideal ve faydalı olurlar. Bahçe ürünleri arasından tercihte bulunurken, bahçe bakımında gerekli olan eşyaların belirlenmesi ve buna yönelik doğru seçimlerin yapılması gerekir. Bunun için kullanıcılar, kendi kullanım koşullarına bakmalıdırlar. Bahçelerde genel olarak bitkiler ile ilgili işlemler yapılıyorsa, budama makasları bu doğrultuda en doğru tercih olarak bilinir. Aynı şekilde bitkilere erişim konusunda sıkıntı yaşamamak adına uzak budama makası çeşitleri tercih edilmelidir. Budama işleminde zor ve kesilmesi güç olan işlemler için bir ürüne ihtiyaç duyulduğunda ise sert yapıların üstesinden gelebilmek için budama testeresi seçenekleri tercih edilebilir. Bu ürünler içerisinden de kişisel ihtiyaç ve gerekliliklere göre bir ürün seçimi yapılabilir. Bahçe bakım aletleri arasında bu işler için bağ makası da sıklıkla tercih edilir. Budama testerelerinin ulaşması ve erişmesi zor noktalar için yüksek dal budama testeresi alınması da daha doğru olur. Öte yandan budama işleminde çok yönlü kullanımlar için örslü bahçe makaslarının kullanımı daha uygundur. Bakım işlemleri anında maksimum düzeyde verim alınacak makas çeşitleri, akülü budama makası seçenekleri ve motorlu bahçe aletleri arasından doğru yönde seçimler yapılabilir. Bahçe ürünlerinden yana satın alım yapılacağı zaman kullanım avantajlarının yanı sıra fiyatlar da oldukça önemlidir. Bu avantajlar kullanıcıların kullanım anında elde ettiği üst düzey verim ve fayda ile doğru orantılıdır. Bunun haricinde ürünlerin fonksiyonları ve kullanım amaçları, ürün fiyatları konusunda belirleyicidirler. Ürünlerin çalışma şekilleri ve fiyatlandırılmaları da doğru orantılı bir şekilde işlenir. Akülü bir budama makası ile klasik budama makasları arasında fiyat açısından belirgin farklar görülebilir. Ancak her halükarda ürünlerin fiyatları ulaşılabilir aralıklarda seyreder. Bahçe aletleri fiyatları genel olarak erişim kolaylığı sağlarlar. Tüm ürünler farklı kullanım şekillerine ve çalışma prensiplerine göre birbirlerinden ayrılırlar. Çoğu ürün klasik kullanımlara sahipken, birçok ürün de teknoloji sayesinde daha gelişmiş şekillerde yer alırlar.

Bahçe İşlerini Kolaylaştıran Bahçe Aletleri Çeşitleri

Bahçe İşlerini Kolaylaştıran Bahçe Aletleri Çeşitleri

Bağ bahçe aletleri arasında yer hemen her ürün, kullanıldıkları alana uygun olacak şekilde dizayn edilmiştir. Dizayn edilme şekillerden kaynaklı farklı özelliklere de sahip olurlar. Bu ürünler arasında popülerliği yüksek olan bahçe makası sayesinde bahçelerdeki bitkiler kolay bir şekilde budanır. Böylelikle bitkiler her zaman daha canlı olurlar ve sağlıklı büyürler. Bahçede kullanmak üzere yeterli ekipmana sahip olmak önemlidir. Bahçede geçirilen zaman içerisinde çizme giymek, toprakla uğraşırken günlük ayakkabıların kirlenmesinin veya yıpranmasının önüne geçer. Bahçe bakımı yaparken ellerin zarar görme olasılığı da çok yüksektir. Toprakların eli kirletmesi veya bitkilerin dikenleri ele batabilir. Bu yüzden bahçe eldiveni kullanmak gerekir. Bu tarz bir sorunla karşılaşmamak adına eldivenlerin yaygın şekilde kullanılır. Bunların yanı sıra bahçe el çapa aletleri sayesinde hem topraklara çapa yapılarak havalandırılması sağlanır hem de yabani otların temizlenmesi mümkün olur. Bu ürünler otların temizlenmesine de yardımcı olduğu için bahçe temizleme aletleri arasında da yer alır. Kürekler ise toprakları küremek ve bir noktadan başka bir noktaya taşımak amacıyla kullanılırlar. Kürekleri işlevleri ve büyüklükleri birbirlerinden farklı olur. Toprakları bellemek için kullanılan keskin ağızlı olan modeller ‘bel’ adı ile bilinir. Buna ek olarak kazılmış olan toprakları düzeltmek için de tırmıklar kullanılır. Toprakların içerisinde yabancı maddeler varsa bunları ayıklamak da tırmıklar yardımıyla gerçekleşir. Özellikle de sonbahar döneminde ağaçların yaprak döktüğü dönemde bu yaprakların temizlenmesi gerekir. Tek tek toplamak güç olduğu için yaprak toplayıcı ürünlerini kullanmak gerekir. Böylece hem pratik bir şekilde yapraklar toplanır hem de bahçeler daha düzenli görünüme kavuşurlar. Mini bahçe aletleri de gün geçtikçe sayıca artış gösterirler. Piyasaya yeni giren aletler ile birlikte bahçeleri düzenlemek ve bakım yapmak çok daha kolay bir hale gelir. Kültivatör çeşitleri bu aletlere verilebilecek iyi örneklerden biri olur. Kültivatör çeşitleri toprakların havalandırılmasında ve kabartılması konusunda son derece pratik hamleler sunar. Kullanıcıları yormayan yapısıyla konforlu bir kullanım sağlarlar. Bahçede görev alan ve bu alanlarda çalışan kişiler tüm bu bahçe aletlerine ihtiyaç duyarlar. İşlerini kolaylaştırmaları sayesinde her zaman talep gören ürünlerdir.