Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çim & Çit Makası

için 462 sonuç bulundu.

Çim & Çit Makası

n11.com’un bahçe aletleri kategorisinin altında yer alan çim makası ve çit makası, zengin bir ürün çeşitliliğiyle sizi karşılamaya hazır. Bahçenizi her daim bakımlı tutmak için koleksiyonumuza göz atmayı ihmal etmeyin.

Çim Makası ve Çit Makası Nerelerde Kullanılır?

Çim Makası ve Çit Makası Nerelerde Kullanılır?

Çim makası, uzayan çimlerinizi kısaltıp şekillendirmekte kullanabileceğiniz bir makas türüdür. Genelde sivri uçlu ve kısa saplı olur. Tek elinizle kullanılmaz, iki elinizle kullanmayı gerektirir. Çit makası, aslında bir budama makası çeşidi. Çim makasına benzer ama ağaç çitlerinizden çıkan sürgünleri ve dalları budamaya yarar. Yine tek elle değil iki elle kullanıma uygundur.

Çim Makası ve Çit Makası Benzeri Ürünler Nelerdir?

Çim Makası ve Çit Makası Benzeri Ürünler Nelerdir?

Elektrikli çit budama makinesi, hareketli testere bıçağı sayesinde ahşap çit budama işini kolaylaştırır ve süresini kısaltır. Benzinli çim biçme makinesi daha geniş bir alandaki çimleri daha eşit bir şekilde kesmek isterseniz kullanabileceğiniz bir makinedir. Benzinli çalı tırpanı ise motoru sayesinde hareket eden bıçağıyla çalılarınızı budamanızı ve şekillendirmenizi sağlar. birkaç işi bir arada tek başına yapabilen bir makinedir ve makinenin bıçaklarını değiştirerek istediğiniz işleve bürünmesini sağlayabilirsiniz. Bahçe budama makası seti ise budama makaslarınızı tek tek almak istemezseniz ideal bir set olarak karşınıza çıkıyor. Yüksek dal kesme makası, çit taflan budama makası ve bahçe budama makasını bu sette bir arada bulabilirsiniz.

Çim Makası Fiyatı ve Çit Makası Fiyatı Ne Kadar?

Çim Makası Fiyatı ve Çit Makası Fiyatı Ne Kadar?

Hem çim makası fiyatları hem de çit makası fiyatları bütçenizi yormayacak düzeylerde. Bu aletlerden herhangi birini alırken dikkat etmeniz gereken ilk şey makas bıçaklarının kaliteli çelikten yapılmış olması. Kısa sürede körelen veya paslanan bir makas sizin için hiç de karlı olmaz. Bunun dışında, rahat kullanım ve güvenlik açısından saplarının da iyi tutuş sağlamasına dikkat edin. Fiyatları etkileyen başka bir unsur de alacağınız ürünün yerli ya da yabancı bir markaya ait olması. İşin içine elektrikli veya benzinli bir motor girdiğinde de fiyatlar yükselir. Spear & Jackson, Gardena, Bahco, İzeltaş, 3M ve Einhell gibi birçok yerli ve yabancı markanın çim makası ve çit makası seçeneklerinin yanı sıra çit teli, bahçe teli, kümes teli, elektrikli çit, çit paravan, yüksek dal kesme aleti, bağ makası gibi daha birçok tamamlayıcı ürünü burada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz aleti sepetinize ekleyip hemen sipariş verdiğinizde çok kısa bir süre içerisinde adresinize teslim alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abax (1)
Abb (2)
ABLOY (1)
Altuna (2)
Bahco (22)
Bahçem (6)
Bay-Tec (10)
Berger (1)
Bosch (7)
C (1)
Digi (1)
(152)
Einhell (1)
Ekonef (1)
Elta (28)
Eltu (10)
Felco (3)
Fiskars (30)
Gardena (25)
HIRDAVAT (1)
Hobby (1)
Hyundai (4)
Ital (5)
İzeltaş (2)
Meşem (11)
Moniev (1)
Naturwin (1)
Raco (9)
Roney (4)
SFS (2)
Sonax (1)
Stanley (1)
Stop Çit (1)
Tomax (1)
TÜM (1)
welko (8)
WolfCraft (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(46)
ve üzeri (54)
ve üzeri (55)
ve üzeri (58)
ve üzeri (58)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL