Budama Testeresi

Bahçe aletleri kategorisinin ilgi gören aletlerinden olan budama testeresi n11.com’da sizi bekliyor. Bahçenizi daha bakımlı hale getirmek ve bitkilerinize hak ettikleri ilgiyi göstermek için, uzman mağazalar tarafından satışa sunulan ürünleri kaçırmayın.

Budama Testeresi Özellikleri Neler?

Budama Testeresi Özellikleri Neler?

Standart bir alet metalden bıçak kısmı ve ahşap bir saptan oluşur. Metali salladığınızda hareket edecek kadar incedir. Ama kalın çelikten yapılan, bıçağa daha çok benzeyen testerelere de sıklıkla rastlanıyor. Sert bıçaklı testerelerin boyu, standart testerelerden biraz daha kısa olur. Elle kullanılabilen, katlanabilen, benzinli veya elektrikli motorları olan testereler de mevcuttur.

Budama Testeresi Çeşitleri Neler?

Budama Testeresi Çeşitleri Neler?

En yaygın ve standart model, yukarıda özelliklerine değinilen budama el testeresi. Bazıları budama testeresi kılıfı ile birlikte satılır ama kılıfsız bir testere aldıysanız mutlaka tamamlayıcı ürün olarak kılıfını da almanız gerekir. Budama testeresi diğer testere çeşitleri gibi oldukça keskin bir alet olduğu için kılıfsız taşırsanız kendinize veya taşıdığınız çantaya zarar verme olasılığınız oldukça yüksektir. Standart model dışındaki budama testeresi modelleri şöyle:

Katlanır Budama Testeresi

Katlanır Budama Testeresi

Katlanır budama testereleri hem yerden tasarruf etmenizi sağlar hem de aleti daha güvenli taşımanızı sağlar.

Elektrikli Budama Testeresi

Testereyi manuel olarak hareket ettirmek istemezseniz, kalın ve zorlu bir budama yapacaksanız elektrikle çalışan bir testere ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Ağaç ve Odun Testeresi

Ağaç ve Odun Testeresi

Standart testereden farklı olarak tek saptan çıkan uzun bir bıçaktan oluşmaz. Üçgene yakın bir şekilde olur ve testere bıçağı uzun kenarda olunur. Kenarlarda bir veya birden fazla tutma yeri bulunabilir. Daha büyükleri iki kişi tarafından da kullanılabilir.

Kıl El Testeresi

Çok ince bir bıçak kısmı olan bu testere ile ince dalları budayabilir ve tahta parçalarını kesebilirsiniz. Uçları değiştirilebilen bir testere alırsanız daha fazla amaç için kullanabilirsiniz.

Budama Testeresi Fiyatları Nedir?

Budama Testeresi Fiyatları Nedir?

Budama testeresi fiyatları markasına, kalitesine ve türüne göre değişikli gösterir. El testereleri bütçenizi fazla yormayacaktır. İster benzinli ister elektrikli olsun, motorlu testerelerin fiyatları biraz daha yüksek olacaktır ama bunları uzun vadeli, yatırım amaçlı alışverişler olarak düşünebilirsiniz. Bileme makinesi veya farklı uçların bulunduğu bir set alırsanız alışverişinizi çok daha uzun ömürlü hale getirebilirsiniz. Palmera, Spear and Jackson, Berger, Gardena, Bahco, Felco, Retta, Bosch, Einhell, 3M, Rico ve Ars gibi birçok yerli ve yabancı markanın ürünlerini web sitemizde bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünleri hemen sipariş vererek kısa bir süre içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Budama Testeresi

için 901 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(5)
414 (6)
(1)
(1)
(1)
(1)
Ars (56)
(1)
(1)
Bahco (29)
(3)
(1)
(4)
BAYTAŞ (7)
(5)
Berger (13)
(4)
(2)
(1)
(298)
(77)
Einhell (15)
(1)
(4)
(2)
Felco (34)
Fiskars (25)
(2)
Gardena (14)
(1)
Husqvarna (7)
Hyundai (11)
İdevit (68)
(1)
(2)
Işıklar (6)
(1)
(1)
(4)
(1)
(1)
(3)
(2)
(1)
(3)
(3)
(2)
(2)
Palmera (31)
(1)
(3)
(1)
(3)
Rico (16)
(1)
(1)
(2)
Sgs (20)
(2)
(2)
(2)
(5)
(2)
(1)
(3)
(1)
Troy (10)
(2)
(1)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(68)
ve üzeri (90)
ve üzeri (99)
ve üzeri (100)
ve üzeri (103)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL