TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Budama Testeresi

için 2,013 sonuç bulundu.

Budama Testeresi

Ağaçların filizlenmesi, yeniden yeşermesi ve meyve vermesi için budanması gerekir. Belirli periyotlarla yapılan budama işlemi, ilerleyen zamanlarda ağaçların daha sağlıklı ve güçlü gelişim göstermesi açısından önem arz etmektedir. Bakım adı altında yapılan bu çalışmalar bir budama testeresi ile yapılabilir. Siz de alabileceğiniz bir budama testeresi ile ulaşamayacağınız yüksekliklerde dahi ağaçlarınızı rahatlıkla budayabilirsiniz.

Budama Testeresinin Önemi

Budama Testeresinin Önemi

Ağaçlar türü ve diğer özellikler bakımından kısa, uzun, dallı veya daha fazla yaprak içerebilirler. Düzenli olarak gelişim göstermeleri için yapılan budama işlemi hava, su ve Güneş gibi bir ihtiyaçtır. Düzenli olarak yapabileceğiniz budama ile ağaçların meyve verimini arttırabilir, daha iyi beslenmesini sağlayabilirsiniz. Daha güçlü nesiller yetiştirebilmek adına yapılan bu işlem ile ağaçların sağlığını koruyabilirsiniz. Budamanın düzenli olarak yapılmadığı zamanlarda ağaçların boyu ulaşamayacağınız yüksekliklere çıkabilir ve bol yaprak üreterek meyve verimini düşürebilirler. Daha sağlıklı bir budama için tercih edebileceğiniz budama testeresi modelleri ile budama işleminizi kolay ve pratik olarak yapabilirsiniz. Budama testereleri yakıt açısından benzinli, şarjlı ve elektrikli olmak üzere 3’e ayrılırlar. Elektrikli ağaç budama testeresi yüksek performans sunarak ağaç ve dallara karşı rekabetçi tavrıyla işlerinizi kolaylıkla halledebilir. Güçlü motoru ile yormayan budama testeresi ile dokunduğunuz alanı hızlı bir şekilde budayabilirsiniz. Dişli çarkları ve ıslak yüzeylerde de aradığınız performansı gösteren elektrikli ağaç budama testeresi ile ağaçlarınızın bakımını 4 mevsim gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Budama Testeresi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Budama Testeresi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Budama testereleri alçak veya yüksekteki dalların düzenli olarak gelişiminde etkin rol oynuyorlar. Yüksek ağaçlara uygun olarak dizayn edilen yüksek dal budama testeresi modelleri bulunduğunuz konumda ağaca hiç çıkmadan ağaçları kolayca budamanıza olanak sağlıyor. Özellikle ağaçların yüksekliği ile tercih edilen yüksek dal budama testereleri güvenliğiniz açısından önem taşıyorlar. Uzayabilen özelliğe sahip bu ürünler yüksekte bulunan ağaç dallarına uygun olarak geliştirilmiştir. Yüksekte bulunan ağaç dalları için güven veren budama testereleri, ergonomik tasarımı ile kullanım kolaylığı sunuyorlar. Kullanım açısından rahatlık sağlayan ürün modelleri başlık ile güven veriyor. Siz de budama testerenizi belinizden sabitleyerek güvenli bir şekilde budama işlerinizi yapabilirsiniz. Budama testeresi fiyatları ise modeline göre değişkenlik göstermektedir. Daha iyi performans daha yüksek güç ile budama işlemlerinizde rahatlık sağlayan ürünleri yakından inleyebilirsiniz. Ağaçlarınız için uygun ürün modeline henüz karar vermediyseniz budama testereleri beklentilerinizi karşılayan budama testereleri sadece birkaç tık uzağınızda! İhtiyacınıza uygun olarak pek çok seçenek hakkı sunan budama testereleri ile ağaçlarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde budayabilirsiniz. Bahçe Aletleri kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Budama Testereleri ile Güven Veren Konsept

Budama Testereleri ile Güven Veren Konsept

Yaşlanmış, kurumuş veya yakacak olarak kullanılmak üzere çeşitli sebeplerle kesilen ağaçların ve dalların düzenli bir şekilde istiflenmesi, güvenli bir şekilde kesilmesi için hizmet sunan ağaç budama testeresi bu alanda profesyonel hizmetleriyle ön plana çıkıyorlar. Rahat kullanımları ve sahip oldukları dişli çarkları ile kolayca dal ve budakları kesmeye yarayan testereler ile işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Model bazında farklılık gösteren ürünler, hafif tasarımlarıyla ön plana çıkıyorlar. Her iki elle de çalışmaya imkan sağlayan budama testereleri pek çok açıdan rahatlık sunuyorlar. Budama işlerinizde pratiklik sunan ürün modelleri ile ağaçlarınızı güvenli bir şekilde budayabilirsiniz. Elektriğe uzak olduğunuz alanlarda fayda sağlayan şarjlı budama testeresi ile mahrumiyet bölgelerinde elektrik aranıza gerek kalmadan budama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Uzun süre kullanıma uygun ürün modelleri her bir çeşitte kalitesini yansıtıyor. Siz de kalitesine güvenebileceğiniz şarjlı, benzinli ve daha pek çok çeşidini bulabileceğiniz budama testereleri ile ağaçlarınızı budayabilirsiniz. Tercihinize göre modelleri inceleyebilir ve iddialı tasarımları ile etkin çözüm sunan budama testere siparişinizi kolay ve hızlı bir şekilde sayfamız üzerinden verebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1001fidan (3)
3M (1)
A-Bant (4)
Abb (3)
ABC (1)
Accud (1)
Al (21)
Al-Ko (1)
Alfa (5)
Alfra (1)
Alpina (1)
Altuna (28)
Ars (82)
Astor (1)
Bahco (85)
Bahçem (6)
Bartech (1)
Bay-Tec (47)
Baytaş (2)
Berger (8)
Bison (2)
Bosch (2)
Buffer (4)
C (1)
Camelion (13)
CARRATU (1)
Catpower (1)
Ceta Form (1)
DAB (2)
(830)
Einhell (5)
Ekonef (4)
Eltos (3)
ELTOŞ (1)
Eltu (3)
Emsa (2)
Erkul (1)
Felco (42)
Ferrino (7)
Fiskars (98)
Garden (1)
Gardena (44)
HIRDAVAT (3)
Honda (1)
Husqvarna (11)
Hyundai (14)
İdevit (1)
İSKANET (1)
Ital (20)
İTHAL (3)
İzeltaş (15)
Işıklar (20)
JUPİTER (1)
Kaan (1)
Kaim (1)
Kalyon (4)
Kamer (4)
Knisaw (1)
Komar (5)
Koruma (1)
Leo (5)
Master (1)
Max-extra (3)
MEC (1)
Meşem (35)
Midas (1)
Mur-Cell (4)
Oleo-Mac (18)
Oregon (60)
Palmera (33)
PRO (2)
Raco (6)
Realözs (5)
Rem (1)
Retta (5)
Reynard (1)
Rico (63)
Roney (23)
Rrtmax (1)
Rtrmax (6)
Secho (1)
Sgs (44)
Silen (3)
Sonax (7)
Stanley (2)
Stihl (3)
TEKİN (1)
Tomax (1)
Troy (14)
Türker (1)
Veta (47)
welko (1)
WolfCraft (1)
Zomax (2)
ZYIA (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(252)
ve üzeri (319)
ve üzeri (333)
ve üzeri (348)
ve üzeri (358)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL