TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tırmık

için 681 sonuç bulundu.

Tırmık

Bahçe aletleri kategorisinin vazgeçilmezlerinden olan tırmık, bütün çeşitleriyle ve piyasanın aranılan markalarıyla n11.com’da sizi bekliyor. Sizi bu ürünlerle buluşturan uzman mağazalardan her zaman alışveriş yapabilirsiniz.

Tırmık Nedir?

Tırmık Nedir?

Tırmık, bahçecilik ve tarımda kullanılan, çapa ile havalandırdığınız topraktan veya sertleşmemiş toprağın genelinden yabani otları, çöpleri ve diğer istenmeyen şeyleri toplamaya yarayan bir alettir. Daha sonra topraktan topladığınız bu şeyleri yine onun yardımıyla el arabasına koyabilirsiniz. Tırmık kedilerin tırnaklarıyla yaptığı çizikler için de kullanılır ve küçük, plastik versiyonları çocukların kumda oynamayı en sevdikleri oyuncaklardan biridir.

Tırmık Çeşitleri Nelerdir?

Tırmık Çeşitleri Nelerdir?

Tırmıklar genelde dikdörtgen şeklinde metal bir uçtan ve iyi bir tutuş sağlayan, kısa ya da uzun, ahşap veya kauçuk bir saptan meydana gelir. Diş sayıları arttıkça genişlikleri de artar. Ne kadar geniş bir ürüne ihtiyacınız varsa o kadar fazla diş sayısı olmasına dikkat etmelisiniz. Bir de süpürge şeklinde, çok dişli ve yayvan tırmıklar vardır. Bunlara çim tırmığı veya yaprak süpürgesi gibi isimler verilir. Bunların dişleri daha ince olduğu için genelde yerin yüzeyinde olan otları ve yaprakları toplamakta daha etkilidir. Toprak işlemede kullanılan tırpan da bir tırmık çeşididir. Dişli tırmık, döner tırmık ve diskli tırmık da bu ürünün çeşitleridir ama makine sınıfına girer. Teleskopik tırmık sapı olan ürünleri tercih ederseniz ürünün boyunu kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Doğa sporlarını veya doğada vakit geçirmeyi sevenler için tırmığın da bulunduğu kompakt setler de satılıyor.

Tırmık Nasıl Kullanılır?

Tırmık Nasıl Kullanılır?

Tırmık da insan gücüyle kullanılan diğer bahçe aletleri gibi efor gerektirir. Çapa işe kabarttığınız toprağa tırmığın dişlerini geçirerek çekmeniz, sonra da ayıklanan otları el arabasına boşaltmanız gerekir. Çapa veya kürekle toprağı kaldırma kısmı daha zor görünür ama bu alet de sürekli eğilip kalkmayı gerektirdiği için yorucu olabilir. Büyük tarım arazilerinde diğer bahçe aletleri gibi bu alet de yerini makinelere bırakıyor ama küçük çapta alanlar ve şehirde kullanım için bu ürünler hala vazgeçilmez durumda.

Tırmık Fiyatları Ne Kadar?

Tırmık Fiyatları Ne Kadar?

Tırmık fiyat ortalaması diğer bahçe aletlerinin birçoğu gibi çok yüksek değil. 10-50 lira arasında tam aradığınız ürünleri temin etmeniz mümkün. Gardena, Yaparlar, Elsa, Al Marka, Conax, Eltu, FlyingHigh, Herly, Modacar, Raco, Zongshen ve diğer markaların modellerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve dilediğinizde satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü sepetinize ekleyip sipariş verdikten sonra ilgili mağaza ürününüzü kısa sürede kargoya teslim edecek ve siz de kısa sürede onu kullanmaya başlayacaksınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (1)
A.O.K. (1)
Abb (1)
Agromak (3)
Altuna (2)
As (3)
Bahco (1)
Bahçem (8)
C (1)
Demir (1)
DIFFUSION (3)
(359)
Eltu (10)
Ferrino (4)
Fiskars (38)
Garden (1)
Gardena (66)
Gardener (2)
Green (1)
Raco (15)
Roney (11)
Sgs (13)
TEKİN (1)
Troy (1)
Tuana (1)
Veta (1)
Yaparlar (14)
Yaprak (1)
YILDIRIM (1)
yılmaz (1)
ÖZTÜRK (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(93)
ve üzeri (139)
ve üzeri (151)
ve üzeri (155)
ve üzeri (161)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL