TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Meyve Toplama

için 581 sonuç bulundu.

Meyve Toplama

Bahçe aletleri kategorisinin altında yer alan meyve toplama aparatları, aletleri ve araçları burada. Büyük bir özenle yetiştirdiğiniz meyvelerinizi yine aynı özenle, hiç fire vermeden toplayabilmek için gereken her şey web sitemizde sizi bekliyor.

Meyve Nasıl Toplanır?

Meyve Nasıl Toplanır?

Öncelikle, yetiştirdiğiniz meyveyi iyi tanımanız ve toplama zamanının ne zaman geldiğini bilmeniz gerekir. Meyve yetiştiriciliğiyle hobi olarak ilgileniyor olsanız da toplama zamanının geldiğini anlamanız için birkaç yöntem var. Örneğin, elma toplayacaksanız ama elma sapından hemen kopmuyorsa biraz daha beklemeniz daha iyi olabilir. Tabii yumuşak meyvelerde olgunlaşmayla çürüme arasındaki ince çizgiyi kaçırmamanız da gerekiyor. Meyve toplama işini farklı şekillerde yapabilirsiniz. En basit ve bilindik yöntem elle toplama ama çok fazla hasat olacaksa ve dallar çok yukarıdaysa sürdürülebilir bir yöntem değil. Meyve toplama merdiveni ile de dallara uzanamıyorsanız yöntem değiştirmenizde fayda var. Bu durumda uzun saplı meyve toplama aletleri ve aparatlarını ya da elektrik veya benzinle çalışan meyve toplama makinelerini tercih edebilirsiniz.

Meyve Toplama Aletleri ve Araçları Neler?

Meyve Toplama Aletleri ve Araçları Neler?

Burada, diğer bahçe aletlerindeki gibi bir standart yok çünkü meyveler çok çeşitli ve farklı şekillerde toplanması gerekiyor. Ceviz, badem, kestane dökme, silkeleme, hasat makinesi, en çok işinize yarayacak makinelerden biri de hemen her meyve hasadını baştan sona üstlenebilen bu makinedir. Kestaneye özel titreşimiyle de dikkat çekiyor. Uzun ve sağlam bir halat sistemiyle uzun süre verimli bir şekilde kullanmanıza olanak tanıyor. Ceviz, kestane, meyve toplama aleti, rulo gırgır şekli ile yere dökülen meyvelerinizi yakalayarak toplamanıza yardımcı oluyor. Meyve toplama aparatı saplı ve sapsız modelleri ile elma, armut ve incir gibi nispeten daha nazik ağaç meyvelerini toplamak için ideal. Zeytin silkme aleti olgunlaşan zeytinleri ağaçlardan silkip düşürmek için kullanılıyor. Zeytin toplama aleti ise dökülen zeytinleri silindiriyle gırgır mantığıyla toplayan bir alet. Zeytin hasat makinesi zeytin silkme ve toplama kısmını otomatize etmek isterseniz tercih edebileceğiniz bir makine. Öte yandan kabuklu yemiş toplama aleti de yine gırgır mantığında, hazneli bir alet olarak karşımıza çıkıyor.

Meyve Toplama Araçları ve Aletlerinin Fiyatları Ne Kadar?

Meyve Toplama Araçları ve Aletlerinin Fiyatları Ne Kadar?

Aletlerin ve aparatların fiyatları elbette makinelerden daha düşük. Makineler ise motorlu oldukları için daha yüksek fiyatlara sahip görünseler de alanındaki en iyi modelleri oldukça ekonomik bir şekilde satın alabilir ve ileride yatırım aracı olarak bile kullanabilirsiniz. Felipe Borras, Oleo-Mac ve Active gibi ünlü markaların ürünlerini hemen satın alabilirsiniz. Daha fazla ürün için Bahçe & Çiçek kategorimizi ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (1)
ABC (2)
Active (10)
Agro-Bene (1)
Alpina (3)
Antrac (2)
Ars (5)
Bahçem (2)
Buffer (1)
Campagnola (10)
Campingaz (2)
CARRATU (3)
Cisa (3)
Dakkin (1)
(408)
Duyar (6)
Ekonef (1)
Ferrino (6)
Fiskars (2)
Fixa (1)
Gardena (8)
Hfs (11)
Hyundai (3)
Jinmao (1)
Kaan (1)
Leo (1)
Minelli (6)
Oleo-Mac (4)
Oregon (3)
Palmera (7)
Raco (2)
Rema (2)
ROLL-IN (3)
Silen (4)
Veta (5)
VETAOLIVE (3)
Zomax (1)
Zongshen (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(33)
ve üzeri (38)
ve üzeri (41)
ve üzeri (42)
ve üzeri (43)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL