Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bahçe Seti

için 1,337 sonuç bulundu.

Bahçe Seti

Bahçe aletleri kategorisinin altında bulunan bahçe seti çeşitlerini n11.com’da bulabilirsiniz. Bahçe seti, bahçe bakımında ihtiyacınız olabilecek bütün aletleri size bir arada sunan pratik ürün setleridir. Böylece her bir ürünü tek tek alma zahmetinden kurtulursunuz.

Bahçe Seti Çeşitleri Neler?

Bahçe Seti Çeşitleri Neler?

Bahçe aletleri seti en yaygın olan bahçe setidir. Bu sette olmazsa olmazlar kürek, tırmık ve çift taraflı çapadır. Bunlar genelde kısa boylu ve ergonomik saplı olur. Testere ve bıçak setleri hem bahçe bakımı hem de doğada kullanım için uygundur. Dalları kesmenize yarayan katlanır bir testere ve avcılıkta da kullanılabilecek kısa, keskin bir bıçak içerebilir. Çiçek koruma seti, uzunluğu değişen, genelde dört parçalık dekoratif bahçe çitinden oluşur. Bunlarla gerçek bir çiçek bahçesini çevreleyebileceğiniz gibi yapay bitkilerinize de hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Kullanım Alanına Özel Bahçe Setleri

Kullanım Alanına Özel Bahçe Setleri

Bahçe hobi seti ise bahçenizle hobi düzeyiyle ilgileniyorsanız ya da bitkilerle dolu bir balkonunuz veya terasınız varsa size oldukça yardımcı olacak. Setin içinde küçük boy bahçe küreği, yaprak ve çiçek tırmığı, 3 dişli tırmık ve çift taraflı el çapasının yanı sıra bir çift de bahçe eldiveni bulunur. Bazı setlerde önlük de mevcut. Son olarak da budama makası setinde yüksek dal kesme makası, çit taflan budama makası ve bahçe budama makası bulunur. Farklı boylardaki ve farklı bıçaklı bu ürünler bahçenizdeki bütün budama işlerini halletmenizi sağlar.

Bahçe Setleri Fiyatları Ne Kadar?

Bahçe Setleri Fiyatları Ne Kadar?

Bahçe seti fiyatları kaç parça içerdiğine, bu parçaların hangi malzemelerden yapıldığına ve ürünlerin yerli ya da yabancı olmasına bağlı olarak değişiklik gösterir. Ama bahçe seti denilince akla genelde ekonomik ve kolay taşınabilir ürünler topluluğu gelir. Raco, Falcon, Stanley, 3M, Black & Decker, Gardena, Bosch, Herly, Flora ve diğer ünlü markaların bahçe setlerini ve başka bahçe ürünleri n11.com’da beğeninize sunulmuş durumda. Bahçe çiti, akülü bahçe aleti, kuş kovucu, katlanabilir kürek, genel amaçlı kürek, kanca hareketli ip, yağmurlama ibriği, aşı macunu, çit teli, alüminyum sap, bahçe hortumu, köstebek kovucu, basınçlı sulama sistemi, bağ makası, fide dikme aleti, bahçe malası, çiçek tırmığı, bahçe duşu, yaprak toplayıcı, düzenleyici tel ve daha birçok tamamlayıcı ürün Bahçe & Çiçek kategorisinde karşınıza çıkabilecek ürünler arasında yer alıyor. İhtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyerek hemen sipariş verebilir, birkaç gün içerisinde ilgili mağaza tarafından kargoya teslim edilecek siparişinizi kısa süre içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1001fidan (4)
A-Bant (5)
A.O.K. (8)
ABAX (4)
Abb (10)
ABC (4)
Action (1)
ADAY (1)
Adda (77)
AFS (1)
Agatec (1)
Agrifast (1)
Agritec (2)
Agromak (2)
Agromec (2)
Ags (1)
Arangül (1)
Arge (1)
Baco (1)
Bahco (1)
Bahçem (38)
Bay-Tec (1)
Big Red (1)
BMB (1)
Bosch (1)
BTS (5)
C (1)
DAB (1)
Dekor (15)
Demir (1)
DIFFUSION (1)
Dirim (1)
(706)
E-Bağcı (6)
Ekonef (2)
Eltos (7)
Eltu (3)
Emsa (1)
Evergreen (2)
Felco (1)
Ferrino (1)
Fiskars (10)
Garden (1)
Gardena (18)
Gardener (2)
Gardenwind (25)
Genç (2)
Gmt (8)
Goldmoto (1)
Hay (1)
Hobby (1)
HOLIDAY (34)
İzeltaş (4)
Işıklar (1)
JUPİTER (1)
Palmera (1)
Raco (57)
Rain Bird (14)
Roney (3)
Rtrmax (1)
Safran (1)
Sezgin (9)
Sgs (3)
Solo (2)
Standart (1)
Stihl (1)
Sun (3)
Sun Shield (54)
Turcoboor (3)
WolfCraft (1)
yılmaz (1)
ZYIA (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(208)
ve üzeri (299)
ve üzeri (316)
ve üzeri (323)
ve üzeri (333)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL