Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bahçe Seti

için 528 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bahçe Seti

Bahçe bakımını sağlamak, bahçe içerisinde gerekli tamir ve tadilatı gerçekleştirmek amacıyla bahçe setleri kullanılır. Bahçe aletlerinin bir araya getirilmesiyle oluşturulan setler ihtiyaç duyulan pek çok malzemeyi bir araya getirmektedir. Bahçe içerisinde ekim, dikim işlemlerini yapmak, ağaçlardan meyve toplamak, bahçenin etrafını çerçevesini belirlemek amacıyla çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Ağaçların meyvelerini toplamak amacıyla meyve toplama aparatı kullanılır. Bu aparat ağaçta yüksekte bulunan meyvelerin pratik bir şekilde dökülmesini sağlar. Bahçenin etrafını tellerle çevrelemek, yabani hayvanların bahçenize girmesini engeller. Ayrıca bahçenizin sınırlarını belirleyerek kendinizi koruma altına almanıza yardımcı olur. Aynı zamanda meyve fidelerinizi desteklemek, uzama sırasında eğilmelerini ve kırılmalarını önlemek için file destekleri bulunmaktadır. Örgülü çit teli, elektrikli çit teli çeşitlerini değerlendirerek bahçeniz için ideal kalınlıkta ve uzunlukta bir çit telini satın alabilirsiniz. Ev bahçe kürekleri, tırmık ve çapalar, aralıklı gözlü çitler, topraksız tarım setleri gibi ürünler satışa sunulmaktadır. Toprak üzerinde yıkama, kök değişimi ve yenilenmesi, ekim dikim işleri için çeşitli setler kullanılmaktadır. Bahçenizdeki çiçekleri ve toprağı sulayabilir, sulama hortumu sayesinde bahçe içerisinde verimi artırabilirsiniz. Özel bir yapıya sahip, yer kaplamayan taşınabilir yapıdaki ürünler; farklı ihtiyaçlara yönelik olarak kullanılabilir. Plastik, metal gibi farklı malzemelerden üretilen pek çok ürün bulunmaktadır. Ürün setlerinin içeriğinde farklı uzunluklardan bahçe ekipmanları bulunur. İçerisinde yer alan parçaların özelliklerine ve işlevine göre tercihte bulunabilirsiniz. Setlerin içerisinde yer alan ürünler hobi amacıyla veya profesyonel olarak kullanıma uygun olacak şekilde üretilir.Bahçe kazma seti hobi olarak bahçede çiçek yetiştirmek isteyenler veya profesyonel olarak bahçe işlerini yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Bahçenizde minik bir alan oluşturmak, hobi işleriyle uğraşmak için kazma setlerini satın alabilirsiniz. Kazma setleri farklı hava koşullarına karşı dayanıklı materyallerden üretilmektedir. Paslanmaz metalden üretilen, tutma kısmı dayanıklı plastikten oluşan ve su, nem gibi etkenlere karşı dayanıklı olan setler bulunmaktadır. Portatif yapıya sahip taşınabilir ürünler, toprağın bakımı ve havalandırılması amacıyla kullanılır. Meyve, sebze ve çiçek ekimi gibi işlemlerinizi yapmak için bahçe kazma setlerini kullanabilirsiniz. Çapa, kazma ve tırmıktan oluşan setler toprağın işlenmesi için önemli malzemelerdir. Hemen siz de ürün sayfamızda yer alan bahçe setlerin, inceleyerek ürün tercihinde bulunabilirsiniz.

 Bahçe Seti Çeşitleri ve Özellikleri

Bahçe Seti Çeşitleri ve Özellikleri

Salyangoz yemi, böcek yemi, kuş yemi gibi farklı hayvan yemleri bahçe içerisinde yaşayan canlıların beslenmesi amacıyla kullanılır. Toprağın daha verimli hale getirilmesi amacıyla kullanılan yemler, farklı gramajlarda satışa sunulmaktadır. Bahçe setleri içerisinde kazma, kürek, çit teli gibi pek çok ürün bulunmaktadır. Bahçede ekim dikim işlemleri yapmak, tadilat ve tesisat işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla kullanılan malzemeler işlevsel özelliklere sahiptir. Kısa yoldan ağaçtan meyve toplamak için meyve toplama aparatları bulunur. Bahçe aletleri seti markalar tarafından farklı şekilde paketlenmektedir. Paketlerin içerisinde yer alan 3’lü, 5’li adette malzeme alternatifleri bahçe toprak bakımını gerçekleştirmeyi sağlar. Toprağa ihtiyacı olan nemi ve suyu sağlamak, ekim ve dikim gerçekleştirmek amacıyla pek çok malzeme kullanılmaktadır. Metal kürek, bıçak, testere malzemeleri, yağmur sulama spreyleme sistemleri, çiçek koruma setleri satışa sunulmaktadır. Ürünler çiçeklerin ekilmesi, sulanması, bahçe içinin korunması gibi amaçlarla kullanılır. Çiçeklerinizin etrafını çevreleyebilir, yapay bitkilerinizin görünümünü değiştirebilirsiniz. Farklı bir bahçe görünümü kazandırmak, bahçe içerisinde hobi alanı oluşturmak için mini bahçe seti tercih edebilirsiniz. Çocukların bahçe işlerine alıştırılması, hobi edinmelerinin teşvik edilmesi amacıyla mini setler satın alınabilir. Mini kazma setleri, içerisinde yer alan ürünlerle bahçe içerisinde işlem yapmayı sağlar. Bahçe seti çapa toprağı işlemek amacıyla kullanılan demirden yapılan bir kazı aracıdır. Ergonomik tutuş yerine sahip çapalar, farklı uzunluklarda üretilmektedir. Kullanım alanınıza ve boy uzunluğunuza göre boyut değerlendirmesi yapabilirsiniz. Kullanım alanına özel olarak bahçe setleri farklılık gösterir. İster hobi alanınız ister profesyonel bahçeniz için ürün seçiminde bulunabilirsiniz. Gerçek bir çiçek bahçesi oluşturabilir, balkon ve teras gibi alanlarda çiçek yetiştirebilirsiniz. Saksı içerisinde veya bahçede toprak ekim-dikim işlemlerini sağlayabilirsiniz. Çiçeklerin ekim ve dikimi bittikten sonra çiçek koruma setini kullanarak düzenli bir koruma sağlayabilirsiniz. Budama makası ile bahçe budamasını gerçekleştirebilirsiniz. Kesme makası, çift taraflı budama makası ve bahçe budama makasları boyut ve malzeme farklılıkları ile ürün setlerinde farklılık oluşturmaktadır.

 Bahçe Bakım Seti Çeşitleri

Bahçe Bakım Seti Çeşitleri

Hobi amacıyla veya profesyonel olarak bahçe işleriyle ilgilenenler, bu işlerin vakit aldığını bilmektedir. Ancak yeni başlayanlar veya bahçe oluşturmak isteyenler için mini bahçe setleri bulunur. Setlerin içerisinde bahçe içerisinde ekim, dikim yapmayı sağlayan pek çok malzeme yer almaktadır. Bu malzemeler bahçe içerisinde hobi alanı oluşturmak ve çiçek ekmek gibi amaçlarla kullanılabilir. Bahçedeki çiçeklerin sulanması için bahçe sulayıcıları, çiçek ekimi için çapa ve tırmıklar kullanılır. Bahçede kazı işlemleri yapmak için kürek bulundurmak gerekir. Farklı amaçlarla kullanabileceğiniz pek çok ürün bahçe setlerinde yer alır. Dalların kesilmesi, budanması amacıyla testere ve bıçaklar bulunur. Bahçe içerisindeki yabani otları keserek daha sağlıklı otların yeşermesini sağlayabilirsiniz. Bahçe içerisinde bitki ekimi yapmak için kazma seti gerekmektedir. Eğer saksı içerisine ekecekseniz bitkinin türüne göre uygun bir saksı, toprak ve ekim seti edinebilirsiniz. Bahçe ekim seti içerisinde ekim kiti, çim ekim ve bakım paketi, bahçe çapalama ve ekim-dikim eldiveni gibi ürünler bulunmaktadır. Ekim dikim eldivenleri, toprakla uğraşırken elinizi korumanızı ve işinizi daha güvenli bir şekilde yapmanızı sağlar. Ekim için gerekli tohumların bulunduğu ekim kitleri, plastik saksı ve fide torbaları kullanılmaktadır. Bahçe veya balkonunuzda küçük toprak işlerini yapmak için pratik bahçe setlerini kullanabilirsiniz. Duvara asmak istiyorsanız askı aparatı kullanabilir ve bitkilerinizi sergileyebilirsiniz. Tırmık, çapa ve kürekler farklı boyuttadır. Dekoratif plastik saksı, kaktüs ekim seti içerisinde kaktüs ekim ve değişim setlerini bulundurmaktadır. Farklı adetlerde içeriklere sahip bahçe bakım setleri farklı ihtiyaçları karşılamaktadır. Kök sökücü, yuva açma, toprak kabı, kürek ve kaktüs bahçe setlerinin içerisinde bulunan malzemelerdir. Ekim ve değişim için gerekli olan kök sökücü, kısa süre içerisinde toprağa bağlı bitki köklerini ayırmayı sağlar. Ekim kitleri ise saksı değişimi ve ekim sırasında pratiklik sağlar. Yabani ot sökücüler, toprakta yer alan hastalıklı köklerin ayrıştırılması ve diğer sağlıklı köklerin geliştirilmesi amacıyla kullanılır. Ayarlı tel çim tırmığı, sulama seti, ayarlı sprink ve daha fazlası bahçe içerisinde toprak bakımı sağlamak için gerekli ürünlerdir. Bitki fide etiket levhaları ile bahçenizde yetiştirdiğiniz fideleri ayırt edebilirsiniz. Bahçe çit telleri, bahçenin sınırlandırılması ve hayvanlara, yabancı insanlara karşı korunması için gereklidir. Sera kuşağı, bağlama ağaç ipi ve diğer bağlama ipleri, motor sprinkler bahçede kullanılır. Petek tel, dikenli tel gibi farklı ekipmanlar değerlendirilerek bahçe işlemleri gerçekleştirilebilir. El yapımı budama makası, testere ve bahçe eldiveni ekipman setler arasında yer almaktadır. Bahçe hortumları, yıkama malzemeleri bahçenin temizlenmesi amacıyla kullanılır.

 Bahçe Sulama ve Ekim Seti Çeşitleri

Bahçe Sulama ve Ekim Seti Çeşitleri

Bahçe hortum seti bahçe içerisinde sulama yapmak, bitkileri ve toprağı sulamak amacıyla kullanılır. Damla sulama sistemi hortum borusu ve ek parçaları seti bahçe içerisine sulama seti sağlar. Bahçedeki sulamayı düzenli hale getirmek, otomatik bir şekilde bahçenin sulanmasını sağlamak bitkilerin, meyve ve sebzelerin daha hızlı gelişmesini ve büyümesini sağlar. Toprağın düzenli aralıklarla sulanması, verimi arttırarak daha canlı bir toprağa sahip olmanızı sağlar. Bahçe seti 3 lü hortum çeşitleri ile bahçenin etrafında geniş bir sulama bölgesi oluşturur. Sulama borularının kalitesi, uzunluğu gibi etkenler bahçenin sulama verimini etkilemektedir. Bahçe bakım seti bahçenin düzenli bakımını sağlamak amacıyla kullanılan malzemeleri içerisinde bulundurur. Çim bakım seti, ekim zamanında bahçe içerisinde hazırlık yapmak ve toprağı işlemek amacıyla kullanılır. Toprağın temizlenmesi, hava aldırılması gibi amaçlarla kullanılan ürünler, toprağın düzeltilmesini sağlar. Bahçe toprak seti 4 mevsim fonksiyonel bir şekilde kullanabileceğiniz, dayanıklı ve portatif ürünlerden oluşmaktadır. Ergonomik kullanıma sahip ürünler dayanıklı yapılarıyla kolay bir uygulama sağlar. Bahçe toprak setleri, toprak ile ilgilenenler için gerekli ekipmanları bir arada sunar. Bu malzemeler toprak beli, dişli bel, kazma ve eldivenden oluşmaktadır. Farklı bitki tohumları, toprak bakım ve dikim setleri kullanmak toprağın verimini artırmanıza yardımcı olur. Kaktüs dikim seti, bahçe hobi seti, toprak kazma bahçe eldiveni, saksı toprak kombinasyon setleri ve daha fazlası ürün sayfamıza satışa sunulmaktadır. Bahçe ve saksı içerisine çiçek ekme amacıyla kullanılan tırmık, farklı boyut ve malzemelerden üretilmektedir. Kürek ve tırmıklar farklı boyut ve özelliklerde tasarlanmaktadır. Sivri bel küreği, burgu makinesi, toprak delme sondaj aleti, toprak su sensörü, toprak yığma seti gibi pek çok ürün bulunur. Toprak kök geliştirici ve su tutucuları, toprağın dayanıklılığın artırılması ve bitkilerin daha sağlam tutunması için gereklidir. Dekoratif saksıları inceleyebilir, ekim-dikim setleri ile ilgili bilgi alarak en verimli şekilde bahçe işlerini tamamlayabilirsiniz. Bahçe çapalama, ekim ve dikim eldivenleri ve diğer ürünler bahçe içerisinde bakım sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Ahşap ve metal sağlı kürekler, tırmıklar, meyve toplama aparatları, bitki file destek ağları, gübreler ve daha fazlası toprak bakım setleri arasında yer almaktadır.

 Bahçe Hobi Seti Çeşitleri

Bahçe Hobi Seti Çeşitleri

Bahçe hobi seti bahçe içerisinde süsleme, ekme, biçme, işleme gibi işlemleri yapmak isteyenler için bir araya getirilir. Hobi setleri hem profesyonel hem de yeni başlayanlar için ayrı şekilde satışa sunulmaktadır. Ürünler bahçede bitki ekimi, dikimi ve sulanmasını sağlar. Bitki yetiştirmek isteyenler için sulama ve ekme malzemeleri setler içerisinde yer almaktadır. Bahçe hobi el aleti setleri, farklı boyutlarda kürek, çapa gibi ürünleri içermektedir. 4’lü, 3’lü bahçe hobi setleri hobi bahçesi oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır. Beton saksı seti ve boya fırçaları bahçe içerisinde süsleme yapmak amacıyla tercih edilir. Bahçe sulama seti bahçe içerisinde bitkilere yeterli suyu sağlamak amacıyla kullanılan ürünlerdir. Basınçlı su hortum tabancası, sulama başlıkları, damlama sulama boruları, spiral hortum setleri ve daha pek çok ürün bulunmaktadır. Ürünler bahçe içerisinde otomatik bir sulama gerçekleştirmeyi sağlar. Bahçe içerisindeki her bölgenin sulanmasını sağlamak için, bahçe içi düzeninizi belirlemeli ve buna uygun bir sulama sistemi inşa etmelisiniz. Sulama sistemleri yuvarlak, kare ve dikdörtgen bahçelerde birbirinden farklılık göstermektedir. Bahçenin ekimi ve dikimi sırasında kullanılacak tohumların temini amacıyla tohum setleri kullanılmaktadır. Bahçe tohum seti içerisinde ithal karışım tohumlar, toplama makaraları serpme makineleri ve diğer malzemeler bulunmaktadır. Etkili bir ekim-dikim işlemi için set halinde satışa sunulan malzemeleri edinebilirsiniz. Gerekli malzemelerin teminini sağladıktan sonra aparatlar yardımıyla çimlerinizi, bitkilerinizi ekebilirsiniz. Bahçe sulama hortumlarını ve fıskiyelerini kullanarak dayanıklı çim alanları oluşturabilirsiniz. Ektiğiniz bölge üzerinde düzenli bir sulama işlemi uygulayarak dayanıklılığını arttırabilirsiniz. Granüllü çim gübresi, yağmurlama fıskiye sistemleri gibi pek çok ürün, sayfamıza satışa sunulmaktadır. Ağaçlardan pratik bir şekilde meyve toplamak, meyvelere ulaşım sağlamak için meyve toplama aparatını kullanabilirsiniz. Topraksız tarım seti, saksı seti ve diğer bahçe ürünlerini inceleyebilirsiniz. Farklı meyve ve sebzelere ait fideleri yetiştirmek için fide ağları kullanabilirsiniz.

 Uygun Fiyatlı Bahçe Seti Çeşitleri

Uygun Fiyatlı Bahçe Seti Çeşitleri

Bahçe içerisinde tamir ve tadilat işlemlerinin gerçekleştirilmesi için bahçe el aletleri seti edinilebilir. İçerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok malzeme yer almaktadır. Bahçede yetiştirdiğiniz bitkileri beslemek, sağlıklı bir şekilde büyümelerini sağlamak gibi amaçlarla bitki besleme setlerini kullanabilirsiniz. Bitki besleme seti, hobi bahçe alanlarında kullanılan bir üründür. İçerisinde çiçekli ve çiçeksiz bitki türleri için hazırlanan pek çok besin bulunur. Besinler bitkilerin yetişme ve gelişme sürecinde desteklemek amacıyla kullanır. Kaliteli bir bahçe ve çiçek oluşumu sağlamak, çiçeklerin sağlıklı bir büyüme evresi geçirmesine yardımcı olmak amacıyla bitki geliştirici ve verim arttırıcı ürünleri kullanabilirsiniz. Bahçe içerisinde ve dışında iç mekan ve dış mekan süslemelerini yapmak; bahçe içi işleri düzenlemek amacıyla bahçe setleri tercih edilmektedir. Bahçe budama seti çimenlerin bakımını gerçekleştirmeyi sağlar. Çimenlere ihtiyaç duyduğu nemi vermek, solgun ve hastalıklı kısımlarının alınarak verimli bir büyüme gerçekleştirmesini sağlamak için kullanılmaktadır. Çocukların bahçe içerisinde kendilerine hobi alanı oluşturması ve bahçe işlerini yapması için mini bahçe seti kürek ürünleri edinilebilir. Kürek, bahçe içerisinde kazma işlemini gerçekleştirmeyi sağlar. Çocukların bahçede çiçek ve fidan ekmesi, dikmesi için mini hobi setlerini edinebilirsiniz. Özel bahçe çim ekim setleri, bahçe içerisine çim ekmeye yardımcı olur. Tek bir paket içerisinde yer alan malzemeler ile çim ekme ve büyüme işlemleri için ihtiyaç duyduğunuz tohum ve malzemeleri edinebilirsiniz. Zengin ekipmanlar ile çim ekimini ve toprak hazırlığını gerçekleştirebilir, toprağın beslenmesini ve zenginleşmesini sağlayabilirsiniz. Gübre ile toprağı zenginleştirebilir ve tohum serpici ile toprağın ekimini tamamlayabilirsiniz. Serpme aparatı, tırmık ve diğer ekipmanlar bahçe içerisinde güvenli bir ekim işlemi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Bahçe hortumuna ek olarak sulama başlığını kullanabilir, bahçenin su ihtiyacını karşılayarak zenginleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Farklı mekanlarda da çiçek yetiştirebilmeyi sağlayan setleri edinerek iç mekanlarda çiçek ekim ve dikimini sağlayabilirsiniz. Hobi veya profesyonel amaçlarla bahçe oluşumunu sağlayabilirsiniz. Bahçe küreği, yaprak ve çiçek tırmıkları ekipmanlarını değerlendirebilirsiniz. Ürün sayfamızda yer alan bahçe setleri, ekim dikim ve değişim gibi farklı ürünler hakkında bilgi alabilir bahçe seti fiyatları hakkında değerlendirmede bulunabilirsiniz.