Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kürek

için 1,842 sonuç bulundu.

Kürek

Bahçe aletleri kategorisinin en rağbet gören ürünlerinden biri olan kürek, farklı çeşitler, farklı boyutlar ve farklı markalardan oluşan geniş bir ürün yelpazesiyle sizi bekliyor. Uzman mağazaların ürünlerini satışa sunan web sitemizden istediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz.

Kürek Nedir, Ne İşe Yarar?

Kürek Nedir, Ne İşe Yarar?

Kürek aslında hem denizcilikte hem de bahçecilik ve tarım alanında kullanılan bir alet ama kullanım amaçları dolayısıyla kürek modelleri de birbirinden farklı. Kayık veya kano gibi deniz, akarsu taşıtlarında kullanılan küreklerin dışında kalan bahçe ve tarla kürekleri toprak, kum, kömür, gübre ve çimento gibi şeyleri bulundukları yerden alıp başka bir yere taşımaya yarayan aletlerdir. Ucu enli ve yassı bir metalden oluşan küreklerin farklı sapları bulunur. Standart metal küreklerin birçoğunda sapın ucunda üçgen veya yarım daire şeklinde tutacaklar olur. Bu tutacaklar küreğe hakim olmanızı ve elinizin sabitlenmesini sağlar. Saplar uzun ya da kısa olabilir. Katlanabilir saplı kürekler oldukça pratiktir.

Kürek Çeşitleri Nelerdir?

Kürek Çeşitleri Nelerdir?

Kürek çeşitleri, kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir. Deniz küreği ve oyuncak kürekler dışında bahçe ve tarımda kullanılan kürekleri incelememiz mümkün. Standart kürek, enli, yassı ve metal bir ucu, uzun ya da kısa bir sapı bulunan ve bahçelerde toprak, gübre, kömür, çimento ve kum gibi maddelerin taşınmasında kullanılan bir kürek türüdür. Kar küreği plastik ve metal de olabilir ama şekli standart modellere benzer. Düz zeminlerdeki karları küremek için kullanılır. Alman tipi kar küreği ise kar yağışının daha yoğun yaşandığı bölgelerde kullanılır ve ağzı standart modellerden farklı olarak içbükeydir. Kamp küreği ise kamp yapanların taşımasını kolaylaştıracak şekilde küçük boyutlarda katlanabilir olarak imal edilir. Genelde çapa, testere ve pusula gibi diğer işe yarar aletlerle birlikte set halinde satılır.

Kürek Aleti Nasıl Kullanılır?

Kürek Aleti Nasıl Kullanılır?

Küreği yere hafif sürtüp ilerleterek, aslında bir faraş mantığında, hedeflediğiniz küçük taneli maddeyi uç kısımla alabilirsiniz. Aletin alabileceği kadar yükten fazlasını almamanız ve el arabası gibi bir yere taşırken eğmemeniz gerekir. Çapa olarak da kullanılabilir. Bunun için aleti dik tutup ayağınızla toprağa saplamalı ve sonra toprağı kaldırmak için kuvvet uygulamalısınız.

Kürek Fiyatları Nelerdir?

Kürek Fiyatları Nelerdir?

Kürek fiyatları, ürünün çeşidine ve markasına göre değişiklik gösterebilir standart bir kürek bütçenizi fazla yormayacaktır. Rbt, Yaparlar, Gardena, 3M, Spear and Jackson, Wert, Herly, Rulopak ve Raco gibi birçok yerli ve yabancı markanın ürünlerini bulacağınız n11.com web sitesinden hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Daha fazla bahçe gereci için Bahçe & Çiçek kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1001fidan (2)
ABAX (1)
Abb (5)
ABC (3)
Adr (1)
Agromak (2)
Ahs (2)
Altuna (1)
Bahco (1)
Bahçem (3)
Bioglobal (2)
C (1)
Cellfast (2)
DAB (1)
Dekor (7)
Demir (1)
Di Martino (14)
(1119)
Dkr (1)
Duyar (15)
Ekonef (7)
Eltos (29)
Era (15)
Fiskars (73)
Gardena (15)
Herly (1)
K.A.S. (1)
Kress (3)
Makro (4)
Master (1)
Max-extra (1)
Messner (1)
Naturwin (1)
Raco (8)
S.E.P. (1)
Sgs (29)
Tomax (1)
Tuana (11)
TÜM (1)
Veta (1)
Wert (16)
Yakar (1)
Yaparlar (232)
Yapı (1)
Yaprak (3)
ZYIA (1)
ÖZTÜRK (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(197)
ve üzeri (269)
ve üzeri (300)
ve üzeri (303)
ve üzeri (314)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL