Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Saat

için 139,153 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Saat

Saat uzun yıllar boyunca zamanı verimli kullanabilmek amacıyla üretilmiş bir alettir. Eski zamanlarda saat sadece zamanı gösterme aracı olarak kullanılsa da, günümüzde kombinleri tamamlayan, hem kadın hem de erkekler için vazgeçilmez bir aksesuar parçası haline gelmiştir. İşlevseldir, taşlarıyla, kordonuyla, mekanizmasıyla, rengiyle ve biçimiyle dikkatleri üzerine çeker. Durum böyle olunca firmalar, teknolojinin gelişmesi ve modanın takip edilmesi ile birlikte her geçen gün üstün donanıma sahip saatleri piyasaya sürmektedir. Günümüzde elektronik aletlerin yaygınlaşmasıyla birlikte saatin kaç olduğunu öğrenmek için eller ister istemez telefonlara gitse de, bazı değerler kolay kolay kaybolmaz. Bunun en büyük örneği olan kol saati, uzun yıllardan beri hem kadınlar hem de erkekler için vazgeçilmez aksesuarların başında gelmektedir. Modayı tutkuyla takip eden saat kullanıcıları için uçsuz bucaksız binlerce seçeneğin ortaya çıkması ile birlikte, saat alacak kişilerin ister istemez kafası karışmaktadır. Binlerce çeşit saat arasından istediğinizi bulmak imkansız gibi bir durum halini alabilir. Bu sebeple renk, kayış, mekanizma, taş, model gibi bazı kriterler belirleyip seçenekleri daraltmak ciddi anlamda işinizi kolaylaştıracaktır. Tercih edeceğiniz saatin sadece görüntüden ibaret olmaması da büyük ölçüde önem taşır. Görüntüsü güzel olan fakat parçaları yeteri kadar kaliteli olmayan saatler, sizi kısa vadede mutlu edecektir. Zevkinize uygun olan kaliteli saatleri tercih etmek, size uzun süreli kullanım imkanı sağlar.

Nesilden Nesile Aktarılan Uzun Ömürlü Saatler

Nesilden Nesile Aktarılan Uzun Ömürlü Saatler

Saat, uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz bir aksesuar olması sebebi ile seçim yaparken dikkate alınması gereken bazı özellikleri bulunmaktadır. Geçmişten günümüze birbirinden farklı fonksiyonları bulunan saat modelleri mekanik, kinetik, quartz ve solar saatler olmak üzere 4 ana gruba ayrılır. Mekanik saatler, içinde zemberek yayı adı verilen bir sistem sayesinde çalışan çeşitlerdir. Bu saatin kurmalı olan çeşidinde el yardımıyla yay sıkıştırılır, gevşemeye başladıkça enerji üreterek saatin çalışmasını sağlar. Mekanik saatlerin bir çeşidi olan otomatik saatler, hareket enerjisi ile çalışan modellerdir. İçerisinde bulunan yarım daireye benzeyen aparat, kullanan kişi hareket ettikçe dönmeye başlar ve enerji üretir. Bu şekilde saat durmadan çalışır. Quartz saatler, mekanik saatlerin tam aksine enerjisini pilden alır. İsminden gelen kuvars kristali ve pil yardımıyla çalışan bu saat, mekanik saatlere göre daha dakik ve doğrudur. İçerisinde bulunan çark sistemi saniyeyi ve dakikayı ayırarak yer çekimi gibi faktörlerle oluşan sapmaları engeller. İster çok yüksek bir dağın zirvesinde olun ister denizde, saatiniz kusursuz bir şekilde çalışacaktır. Kinetik saatler, adı üstünde çalışma prensibini kinetik enerjiden alır. Kinetik saatler, hem quartz hem de otomatik saat mekanizması mantığı ile çalışır. Saati takan kişinin hareketinden aldığı enerjiyi toplayarak depolar ve saatin çalışmasını sağlar. Bu tür özellikleri öğrendikten sonra amacınıza uygun olan saati bulmanız kolaylaşacaktır. Saatinizi kullanım amacına göre belirlediyseniz dikkat etmeniz gereken durumlardan birisi saatin orijinalliğidir. Tüm özellik ve kriterleri belirledikten sonra orijinal saat modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tercih edeceğiniz orijinal saatmodellerinin özelliklerini bilmek, oldukça kaliteli ve uzun ömürlü modelleri kullanma olanağını sizlere tanıyacaktır.

Her Kullanıma ve Zevke Uygun Saat Seçimi

Her Kullanıma ve Zevke Uygun Saat Seçimi

Kullanım amacını belirledikten sonra almayı düşündüğünüz saatin özelliklerini dikkatle incelemek, uzun süreli kullanım için faydalı olacaktır. Bir kol saatinden beklentilerinizi iyi belirlemeniz size uzun vadede kazanç sağlayacaktır. Kaliteli bir saati anlayabilmek için birkaç püf nokta bulunmaktadır. Bir saati almadan önce mutlaka saatin yapıldığı malzemeler hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Kaplama kalitesinden sonra dikkat edilmesi gereken bir diğer husus saatin yapıldığı materyaldir. Hassas bir cilde sahipseniz, her materyalden yapılmış saatleri kullanamayabilirsiniz. Eğer bu konuda herhangi bir hassasiyete sahipseniz silikon ya da titanyum gibi alerjik reaksiyon yaratmayacak materyallerden üretilen saatleri tercih edebilirsiniz. Özellikle kadınların sıklıkla tercih ettiği kadın saat modelleri içerisinde titanyum, kauçuk ve silikon bulundurması, oldukça hafif ve ince bileğe sahip kadınlar için vazgeçilmez olmuştur. Tercih edeceğiniz kol saatinin cam kalitesi kusursuz olmalıdır. Kaliteli saatlerin çoğunda kristal safir cam kullanılır. Bu cam düşme, sürtme ve çarpma gibi durumlarda çizilme oranını minimuma indirerek, saatinizin ilk günkü gibi tertemiz kalmasını sağlar. Saatin estetiği, en az işlevi kadar önem taşımaktadır. Günümüzde işlevinden ziyade görüntüsü için satın alınmış binlerce saat bulunmaktadır. Özellikle bayan saat modelleri gösterişi en çok benimseyen çeşitlerden biri olmuştur. Düğün, davet, nişan, akşam yemeği gibi aktivitelerde taşlı, altın, gümüş renkli gösterişli saatleri tercih edebilirsiniz. Günlük hayatta kullanmanız gereken modeller biraz daha sade ve spor olabilir.

Saat Tercihinde Fonksiyonellik ve Kalite

Saat Tercihinde Fonksiyonellik ve Kalite

Saati saat yapan en önemli özelliklerden bir tanesi de kusursuz işleyişi olmaktadır. Kaliteli bir saatte duymanız ve duymamanız gereken sesleri hemen anlayabilirsiniz. Bu sebeple saati kulağınıza yaklaştırdığınızda bazen mükemmel bir sessizlik bazen de rahatsız etmeyecek kadar düşük bir yelkovan akrep sesi duyarsınız. Asıl önemli olan şey, saatin çalıştığı sırada dışarıya rahatsızlık vermeyecek bir sesinin olmasıdır. Etraf sessizken, özellikle gece vakti periyodik şekilde duyduğunuz tik tak sesi sizi ve yanınızdaki kişileri ciddi anlamda rahatsız edebilir. Bu sebeple saatlerin sessiz bir şekilde çalışması önemlidir. Bir saatin dayanıklı olması da bir diğer önemli özelliktir. Alüminyum ve paslanmaz çelikten üretilen saatler, eğer kullanacak kişide alerjik bir reaksiyona sebep olmuyorsa, sıklıkla tercih etmekte herhangi bir sakınca yoktur. Çünkü bu materyallerden üretilen saatler kolay kolay paslanmaz ve yıpranmaz. Uzun yıllar boyunca kullanacağınız saatlerin bu tür özelliklere sahip olması gerekmektedir. Ayrıca alacağınız saati tercih ederken sadece kasası değil, kayışının yapıldığı materyal de büyük önem taşır. Özellikle erkek saat modelleri kendinizi gösteren kayışları ile şıklığınıza şıklık katar. Yaklaşık 3 çeşit saat kayışı üretilmektedir. Bunlardan ilki olan deri kayışlar rahat ve hafif olarak tasarlanmıştır. Birden fazla renk ve baskı seçeneği bulunur. Eski ve klasik saatleri tamamlayan parçalar her zaman deri kayışlar olmuştur. Metal saat kayışı kirlendiğinde kolayca temizlenebilir, kolay kolay deforme olmaz ve ter yapmaz. Şık ve sağlam görüntüsünün altında dayanıklı bir yapı vardır. Kaliteli metal saat modelleri erkek kullanıcıların öncelikli tercihleri arasındadır. Kauçuk saat kayışı ise hareketli bireyler için en uygun olan kayıştır. Kolunuzda yokmuş gibi bir his uyandırırken, dayanıklı yapısı ile saatinizi güncelleyebileceğiniz aksesuarları ile beraber uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Saat alırken hem kaliteli hem de bütçenize uygun bir model arıyorsanız, dikkatli bir şekilde karar vermeniz gerekmektedir. Bunun için öncelikle kendinize göre bir bütçe belirlemeniz, o bütçe aralığında bulunan saatler arasından tercih yapmanızı da aynı oranda kolaylaştıracaktır. Nostaljik ürünlerden antika saat modellerini tercih edebilirsiniz. Antika saatler uzun yıllar boyunca kullanılmış değerli saatlerdir. Bazı kişiler elindeki değerli saati nesilden nesile aktarmayı seçerken, bazıları ise yüksek meblağda satmak ister. Bu tür saatler, özellikle lüks markaların dünya çapında az bulunan koleksiyon saatleri ise alıcılarının kapıda kuyruk olması muhtemeldir. Bir diğer antika saat modellerinden biri olan köstekli saat eski zamanlarda sıklıkla tercih edilen saat çeşitlerinden biri olmuştur. Köstekli saatler, uzun bir süre geçtikten sonra kol saatlerinin temelini oluşturmuştur. Bu tür saatler, bir zincir yardımıyla cekete ya da gömleğe sabitlenip kolayca kullanılabilir. Köstekli saatler, kişilerin saatleri yanlarında taşıma isteği ile birlikte ortaya çıkmıştır. Saate köstekli denmesinin sebebi ise bir zincir aracılığı ile taşınabilir bir aksesuar olmasıdır. Bu saatler, kurularak çalışan bir mekanik saat çeşididir. Günümüzde ''geçmişe dönüş'' olarak tabir edilebilen vintage, yani 60'lar, 70'ler ve 80'ler döneminin günümüzce uyarlandığı dönemde antika parçaların, özellikle saatlerin önemi büyüktür. Eskiden belki de kenara köşede duran bu parçalar, günümüzde oldukça değerlenerek talepleri her geçen gün biraz daha artmaktadır. Saat fiyatları kullanıldığı dönem, materyal, renk ve kalite gibi birden fazla özelliğe göre çeşitlilik gösterir. Size ve sevdiklerinize en uygun modelleri sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Dijital Saatin Günümüzdeki Yeri

Dijital Saatin Günümüzdeki Yeri

Günümüzde analog saatler kadar dijital saat modelleri de oldukça sevilen modeller arasına girmiştir. Dijital saatler, teknolojinin gelişmesi ile birlikte işleyiş biçimi bakımından farklılık gösterebilir. Yeni moda trendlerinin insan hayatına olan etkisi sayesinde son dönemde talebi hızla artan dijital saat çeşitlerinin kullanım ömrü, göze hitap eden tasarımları ve her ihtiyacı karşılayabilen donanımı ile büyük bir avantaj yakalamıştır. Günümüzde analog saatler kadar dijital saat modelleri de oldukça sevilen modeller arasına girmiştir. Dijital saatler, teknolojinin gelişmesi ile birlikte işleyiş biçimi bakımından farklılık gösterebilir. Yeni moda trendlerinin insan hayatına olan etkisi sayesinde son dönemde talebi hızla artan dijital saat çeşitlerinin kullanım ömrü, göze hitap eden tasarımları ve her ihtiyacı karşılayabilen donanımı ile büyük bir avantaj yakalamıştır. Ebeveynler, çocuklarının kullanacağı ilk saati seçmekte zorlanabilmektedir. Bu süreci biraz daha kolaylaştırmak adına, çocuk saati tercih ederken öncelik gösterilmesi gereken ilk kısım çocuğunuzun hayal dünyası olmalıdır. Özellikle 14 yaş altı çocuklar için hayal dünyası çok büyük bir kısma sahiptir ve kendilerini hayata hazırladıkları en önemli dönem olarak bilinir. Hayal dünyasının gelişimine katkı sağlayacak rengarenk saatler arasından çocuğunuz hangisini beğeniyorsa seçimi ona bırakabilirsiniz. Bu süreç başarıyla tamamlandıysa, dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise saatin dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanıma elverişli olmasıdır. Bu saatleri kullanacak bireylerin çocuk olduğu düşünüldüğünde, saatin zarar görmesi olası bir durumdur. Yaşının verdiği enerjiyle birlikte çocuğun sürekli hareket halinde olması sebebiyle saat darbe alabilir, çizilebilir ya da kırılabilir. Buna bağlı olarak uzun ömürlü ve dayanıklı bir saat tercihi yapmak, bu durumun önüne geçmenize fayda sağlarken, hem çocuğunuzun hem de saatin sağlığını korumanıza yardımcı olur. Çocuğunuza saat alırken ilk etapta analog tercihi yapmanız daha doğru bir karar olacaktır. Bu şekilde çocuğunuza hem saati okumayı öğretmiş olacak, hem de bunu saati sayesinde dikkatini çeken, eğlenceli bir yolla gerçekleştirmiş olursunuz. İlk etapta analog saati okumak ve zamanı takip etmek bir miktar zor olsa da bunu öğretebilmek, ilerleyen hayatında her alanda işine yarayacaktır. Bir diğer faydası da, analog saati öğrenen çocukların dijital saate kolayca uyum sağlaması olmuştur. Saati okuma evresinde çocuğunuz için büyük rakamlardan oluşan, saat tasarımının rakamların önüne geçmeyen modellerden tercih yapabilirsiniz. Daha sonra geniş renk skalasına sahip kadran ve kayışları bulunan çeşitli modellerden birini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu tarz saatler çocuğunuzun severek kullanacağı aksesuarlardan biri olacaktır.

Hediyelik Saat Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hediyelik Saat Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hediye seçimi yapmak, çoğu insan için karar verme sürecinin zor olduğu bir aşamadır. Özellikle bu süreç, hediyelik saat tercihi ile ilgiliyse, her modelde, her tarzda ve her şıklıkta üretilen saatler kafanızı bir miktar karıştırabilir. Saat hediye etmek istediğiniz kişinin tarzı hakkında fikir sahibi olmak, kafa karışıklığınızı büyük ölçüde azaltmanıza yardımcı olur. Kendi gözlemlerinizle ya da kişinin çevresinden edinebileceğiniz küçük ipuçları ile tercihinizi kolayca yapabilirsiniz. Saat seçimi yaparken rahatlık ve kola uyum gibi seçeneklerin önemi büyük olsa da, aynı zamanda hediye edilecek kişinin yaşam tarzına da uygun olması önemli bir özelliktir. ''Güzel saat'' kavramı, zevkler ve hayat tarzı gibi kriterlere bağlı olarak her birey için farklılık gösterebilir. Özellikle genç bireyler, içlerinde bulundukları çağın enerjisi ve ruhunu yansıtan saatleri beğenebilirler. Bu özellikleri içermeyen saatleri tercih etmeyecekleri gibi, ileriki yıllarda kullanabilecekleri tarzlara yakın bir saat seçimi yapmak daha doğru karar olacaktır. Genç bireyler tarafından aktif bir yaşamın modern tasarım ile birleştiği farklı tarzlara sahip spor saat modelleri ilgiyle takip edilmektedir. Hediye olarak bu tarz bir saat tercihi yapmak isterseniz, genç bireyin bu hediyeden sonra da birçok saat alacağını unutmamanız gerekir. Bu sebeple alacağınız hediye, gençlerin kendi tarzlarını bulmalarına ve saat koleksiyonlarını geliştirmelerine yardımcı olmalıdır. Yetişkin biri için yaşadığı hayat tarzına uygun olarak seçim yapılması önemlidir. Örnek olarak, iş yaşamını ön planda tutan, birçok kravatı ve takım elbisesi bulunan bir kişi için klasik ve kendini belli eden şık saatler seçilebilir. Bunun yanında hayatının büyük bir kısmını gezmeye ayırmış, sporu ve doğa yürüyüşünü seven maceracı bireyler için su geçirmez, her alanda rahatlık sağlayan, kirlendiğinde yapısı bozulmayan ve spor aktiviteleri için birçok fonksiyona sahip saatler tercih edilmelidir. Her yaşa ve tarza hitap eden saat modelleri sayfamızda yer almaktadır. Siz de sayfamızı inceleyerek ürün özelliklerine göz atabilir, beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz. Fiyat seçenekleri her model için değişkenlik göstermektedir. Bütçenize en uygun modeller ve seçenekler sayfamızda sizleri bekliyor. Saat haricinde üzerinizde taşımayı sevdiğiniz diğer aksesuarları da incelemek isterseniz Mücevher & Saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Casio (13321)
Seiko (4601)
Swatch (675)
Citizen (142)
Breitling (97)
Daniel Klein (8839)
Skmei (520)
Fossil (1652)
Tissot (322)
Orient (1983)
Momentus (5382)
Slazenger (5057)
Quantum (4512)
Lee Cooper (3945)
Essence (3839)
Q&Q (3733)
Freelook (3585)
Ferrucci (3147)
Wesse (2918)
Vialux (2230)
Pacomarine (2110)
Guess (1918)
Lacoste (1824)
Invicta (1682)
Michael Kors (1441)
Nacar (1417)
Dice Kayek (1324)
Calvin Klein (1284)
Lorus (1271)
Bigotti (1260)
Spectrum (1213)
JG. Polo Club (1095)
Diesel (969)
Belmond (913)
Romanson (837)
Kenneth Cole (750)
David Clark (708)
Formotion (691)
Quark (675)
Seiko 5 (621)
Jaga (620)
Stührling (590)
Sebago (546)
Police (519)
Ferro (492)
Frank Alex (481)
Welder Moody (446)
Carmen (429)
Reward (414)
Hislon (380)
Cbtx Global (378)
Skagen (370)
You! Watch (349)
Escape (342)
Naviforce (316)
Raymond Weil (306)
Gucci (304)
Joefox (294)
GC (287)
Daymond Rene (266)
Ferre Milano (244)
Anne Klein (241)
Dkny (235)
Polo Rucci (228)
Versace (223)
Fila (221)
Polo Country (220)
AP (217)
Orient Star (217)
Lotus (212)
Nine West (209)
Tiger (200)
Gant (198)
O.D.M. (196)
Homies (189)
Rosefield (187)
Wainer (185)
Elegangs (182)
Victorinox (181)
Curren (173)
Toms (171)
Time Watch (166)
Just Cavalli (165)
Timberland (163)
Coliseum (158)
Burberry (155)
I-Watch (154)
Aries Gold (153)
Nautica (152)
Superga (150)
Tom Jones (148)
Bulova (147)
Cerruti 1881 (145)
Cockpit (139)
Dunlop (137)
Boccia (136)
Biden (135)
Louis Erard (129)
Jean Perret (126)
Esprit (123)
Calypso (122)
Rodania (120)
Pulsar (118)
Oris (116)
Swarovski (115)
Raymond (112)
Aston Martin (111)
Mini Focus (106)
Festina (102)
Add (101)
Sportive (100)
Vegans (97)
Laros (95)
Elixa (94)
North West (94)
Nixon (93)
Doliche (90)
Quamer (87)
Aerowatch (86)
GF Ferre (84)
Pacoloren (80)
Commes (79)
Botticelli (77)
Omax (76)
Smael (75)
Timex (75)
Comwatch (71)
Love Watch (71)
Dial'x (66)
Forentina (66)
Gold Time (64)
Puma (64)
Max (63)
Alfex (62)
D-Ziner (61)
Dujour (61)
Rochas (61)
Nina Ricci (59)
Kappa (58)
Pomander (58)
Columbia (56)
Hugo Boss (54)
Polovlonex (53)
Certina (51)
Scr (51)
Sinobi (50)
Osse (48)
Reebok (47)
Creo (46)
Longines (45)
Retro (44)
Earnshaw (43)
Edox (43)
Westar (43)
Favori (42)
Exception (40)
Saatse (40)
Xonix (40)
Bagari (38)
Off Shore (37)
Roder (37)
Dexter (36)
Aviator (35)
Allegro (34)
Ball (34)
Twelve (33)
Mingrui (32)
GO (30)
Bentini (29)
Proking (29)
Rado (28)
Forsining (27)
Revello (27)
Falmer (26)
Tacs (26)
Belonni (25)
Lexon (25)
Polo 55 (25)
Briston (24)
Ibso (24)
Ita (24)
Captiva (23)
Elizabeth (23)
Korloff (23)
T5 (23)
Watchart (23)
Balmain (22)
Graneche (22)
Honhx (22)
Pocket (22)
Q-Era (22)
SAMSTAR (22)
Balezza (21)
Fonderia (21)
Geneva (21)
Grovana (21)
Haemmer (21)
Mulco (21)
Startime (21)
Davosa (20)
Fiyta (20)
Novel (20)
Mike (19)
Motivo (19)
Sinderella (19)
Ferrari (18)
Kademan (18)
Navigare (18)
Sewor (18)
Denacci (17)
Roamer (17)
Cerruti (16)
Marka7 (16)
Winner (16)
Azzaro (15)
Xoom (15)
Chavin (14)
Enox (14)
Visetti (14)
Ann Taylor (13)
Diray (13)
Emperor (13)
Escada (13)
Colori (12)
Hip Hop (12)
Movado (12)
Tag Heuer (12)
Vansvar (12)
Wickers (12)
Belbi (11)
Bell&Ross (11)
Hamilton (11)
Korikom (11)
Lafuma (11)
Rose Mont (11)
T-Goer (11)
Tadi (11)
Y-London (11)
Biaoma (10)
Bistec (10)
Csf Time (10)
Greenwich (10)
Keeplondon (10)
Oqqo (10)
Piaoma (10)
Pryngeps (10)
Sloggi (10)
Gaudi (9)
Klexos (9)
Omega (9)
The End (9)
Bomberg (8)
Crrju (8)
Denicotea (8)
Megir (8)
Rower (8)
Ticarto (8)
Benchi (7)
Cortebert (7)
Kocmen (7)
Qpone (7)
Soki (7)
Stefanel (7)
Avon (6)
Ellesse (6)
Elysee (6)
Eterna (6)
Glam Rock (6)
Junshi (6)
Locman (6)
Qostech (6)
Ricardo (6)
Sanda (6)
Superdry (6)
Swiss (6)
Vivaldi (6)
Adidas (5)
Adriatica (5)
Bambum (5)
Bewell (5)
Bilicra (5)
Edwin (5)
Ohsen (5)
Sarar (5)
Abundia (4)
Aigner (4)
Buffalo (4)
DiaL'x (4)
Liu Jo (4)
Paidu (4)
Polo Time (4)
Samstar (4)
Xiaomi (4)
Yazole (4)
Anemoss (3)
(808)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Materyali

Çelik (71421)
Deri (20171)
Hasır (13000)
Metal (8717)
Silikon (8249)
Plastik (1126)
Nato (873)
Kumaş (498)
Polikarbon (403)
Titanyum (372)
Seramik (258)
Kauçuk (179)
Ahşap (134)
Alüminyum (130)
(60)
Kanvas (37)
(5)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çap

(12911)
(11445)
(10786)
(10072)
(9560)
(8882)
(8598)
(7418)
(7375)
(5987)
(5526)
(4094)
(3924)
(3797)
(2564)
(2454)
(2287)
(2042)
(1967)
(1879)
(1755)
(1130)
(861)
(823)
(785)
(772)
(699)
(636)
(373)
(344)
(329)
(306)
(288)
(259)
(231)
(168)
(153)
(109)
(83)
(78)
(77)
(68)
(55)
(54)
(46)
(46)
(42)
(40)
(36)
(27)
(26)
(25)
(23)
(20)
(15)
(14)
(13)
(13)
(12)
(12)
(12)
(12)
(12)
(11)
(11)
(10)
(10)
(10)
(10)
(9)
(9)
(9)
(8)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mekanizma

(79084)
(45520)
(4262)
(840)
(555)
(477)
(307)
(44)
(33)
(23)
(12)
(7)
(6)
(5)
(5)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Tipi

(113172)
(10976)
(6497)
(107)
(102)
(11)
(10)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Suya Dayanıklılığı

(408)
(262)
(122)
(44)
(36)
(5)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kasa Rengi

(28748)
(18285)
(14865)
(14770)
(14198)
(11272)
(7937)
(4034)
(3266)
(2813)
(2677)
(2522)
(1996)
(1677)
(1365)
(1344)
(1211)
(685)
(641)
(546)
(396)
(111)
(106)
(71)
(67)
(66)
(47)
(29)
(19)
(13)
(13)
(8)
(8)
(6)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Takvim

(78056)
(56849)
(281)
(63)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Çelik (69453)
Metal (11092)
Deri (11046)
Hasır (8420)
Hasır Çelik (7467)
Silikon (3943)
Plastik (2616)
Alüminyum (812)
Nato (773)
Polikarbon (687)
Titanyum (382)
(311)
Kumaş (272)
Seramik (188)
Ahşap (136)
çelik (125)
Altın (82)
Bronz (68)
Kauçuk (35)
Kanvas (32)
Pirinç (32)
Markazit (13)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadran Şekli

(120609)
(5155)
(5021)
(2771)
(2340)
(34)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kronometre

(108192)
(26487)
(34)
Başka bir kelime deneyin

Cam

(543)
(145)
(80)
(59)
(22)
(22)
(18)
(6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Alarm

(124449)
(10102)
(13)
Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3,003)
ve üzeri (3,752)
ve üzeri (3,910)
ve üzeri (3,966)
ve üzeri (4,092)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL