Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Format

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Yabancı Filmler

için 2,155 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yabancı Filmler

Muazzam bir çeşitliliğe sahip olan yabancı filmler keyifli vakit geçirmenizin anahtarı. Birçok yabancı film Türkçe dublajlı ve altyazılı seçeneklerle DVD, Blu-Ray, 3D Blu-Ray, Bas Oynat, VCD ve 4K formatlarıyla ve farklı fiyat seçenekleriyle beğeninize sunuluyor.

Macera & Aksiyon

Macera & Aksiyon

Macera filmleri keşfedilmemiş diyarları, bilinmezleri, öngörülmeyen tehditleri ve tehlikeleri konu alır. Bunlar bazen gerçek dışı ve doğa üstü unsurları da içerir. Aksiyon filmleri ise hareketli kaçıp kovalamacaları, kaçırılmaları, ajanları, komploları ve benzer konuları işler. Macera & Aksiyon kategorisinin en popülerleri arasında Karayip Korsanları serisi, Başlangıç (Inception), Kara Şövalye ve Jurassic Park gibi örnekler var.

Drama & Duygusal

Drama & Duygusal

Drama filmleri hayattaki hemen hemen her konu hakkında olabilir ve konularını gerçekçi bir anlatımla ele alır. Duygusal filmler ise izleyicinin en derin hislerine oynar. IMDb’nin zirvesinden inmeyen Esaretin Bedeli, Baba serisi, Schindler’in Listesi, Forrest Gump, Yeşil Yol, Piyanist, Hayat Güzeldir, Aşk Zamanı, Paramparça Aşklar ve Köpekler Drama & Duygusal kategorisinin en iyilerinden.

Komedi

Komedi

Komedi kategorisinde sizi kahkahalara boğacak, yüzünüzde gülümseme oluşturacak, güldürürken düşündürecek birçok film var. Üstelik bu filmler arasında romantik komedi, kara komedi, komedi macera gibi kendi zevkinize uygun alt türdeki örnekleri bulmanız mümkün. Felekten Bir Gece (Hangover), Büyük Lebowski, Çok Fena, Hababam Rock, 40 Yıllık Bekar başarılı örneklerden.

Korku & Gerilim

Korku & Gerilim

Korku filmleri seri katiller, doğal felaketler, komplolar, cadılar, seri katiller, işkence, zombiler, vampirler, kurt adamlar, canavarlar, psikopatlar ile korkutmayı amaçlarken gerilim filmi endişe ve gerilim duygularını besler. Korku & Gerilim kategorisinin atası Sapık, Kuşlar ve Ölüm Korkusu ile Alfred Hitchcock’tur. Cinnet (The Shining) Altıncı His, Diğerleri (The Others), Kapan (Get Out), Testere (Saw) serisi de size heyecan yaşatacak yapımlar arasında.

Animasyon

Animasyon

Animasyon kategorisi yabancı filmlerin en etkileyici kategorilerinden biri. Bu alanda Disney ve Pixar başı çekse de dünya çapında birçok başarılı animasyon örneğini görmek mümkün. Hem çocuklara hem yetişkinlere hitap eden animasyonlar saymakla bitmez: Karlar Ülkesi (Frozen), Yukarı Bak, Coco, İnanılmaz Aile 1-2, Arabalar, Oyuncak Hikayesi 1-2-3-4, VOL-i, Sevimli Canavarlar 1-2, Cesur, Ratatuy, Minions, Buz Devri, Köpek adası ve diğerleri.

Bilim Kurgu & Fantastik

Bilim Kurgu & Fantastik

Amerika sineması başta olmak üzere dünya sinemasında sinemanın geldiği noktayı Bilim Kurgu & Fantastik kategorisinde görebilirsiniz. Bilim kurgu, robotların veya uzaylıların yanı sıra gerçekçi post apokaliptik ve distopik alt kategoriyle dikkat çeker. Fantastik filmler ise hayal gücünün sınırsızlığını kanıtlayan nitelikte. Bilim kurgu denince akla gelen ilk örnek Matrix serisi, fantastik denince akla ilk gelen örnek de Yüzüklerin Efendisi serisi.

Diğer Film Türleri ve Diziler

Diğer Film Türleri ve Diziler

İçinizi sımsıcak hislerle dolduran Aşk & Romantik, Film serilerini veya yönetmen filmlerini içeren Özel Setler, sevdiklerinizle birlikte keyifle izleyebileceğiniz filmlerin olduğu Aile, daha eski tarihlerden unutulmayan filmleri barındıran Klasikler, sevilerek takip edilen dizilerin sezonlarını bir arada sunan Diziler, Savaş, Gençlik, Polisiye ve Western kategorilerine de göz atmayı unutmayın.