Yabancı Filmler

Yabancı filmlerin en sevilen türü animasyondur. En az çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisini çeken animasyon filmlerinin en sevilenleri arasında: Çizmeli Kedi, Garfield, Şirinler ve Rapunzel yer alıyor. Soluk kesici maceralarına atılmak ve eşsiz bir görsel şölen yaşamak için bu animasyon filmlerini arşivinize ekleyebilir, eğlenceli vakit geçirmek istediğiniz her an izleyebilirsiniz. Animasyon, birkaç resmin arka arkaya hızlı bir şekilde döndürülmesi sonucu elde edilen hareketli görüntüdür. Günümüzde hem vektör hem de piksel tabanlı animasyonlar yapılabilmekte. Büyük bir keyifle izlenen 3D animasyonlar, bilgisayar teknolojisi ve özel yazılımlar ile 3 boyutlu vektörlerin kullanılmasıyla elde edilir. Üstelik animasyon filmi izlemek son derece eğlenceli ve keyiflidir. Mükemmel bir şekilde gerçekleştirilen grafik çizimler ve renkler adeta gözlere doyumsuz bir şölen yaşatıyor.

Yabancı filmler de tıpkı yerli filmler gibi türlerine ayrılıyor. En iyi yabancı filmler arasında polisiye, western, korku ve komedi filmleri yer alıyor. Aksiyon ve macera dolu yabancı filmler de maceraperest kesime hitap ederken; aşk filmleri de daha duygusal insanların ilgisini çekmektedir. Sürekli sinemaya gitmeye vakit bulamıyorsanız, orijinal yabancı filmleri satın alıp evinizde rahat rahat izleyebilirsiniz. Günün yorgunluğunu üzerinizden atmak ve evinizde kendinizi birazcık şımartmak için yabancı komedi filmi izlemek sizin için iyi bir seçenek olabilir. Dram filmi izleyip hüzünlenmek ya da duygusal hissetmek istemiyorsanız Hangover, Ayı Ted gibi eğlenceli filmler tam da size göre. En çok izlenen yabancı komedilerden biri de Amerikan Pastası serisidir. Amerikan gençliğini anlatan filmde son derece komik olaylar ele alınmıştır.

En yeni yabancı filmlere kategorimizden kolayca ulaşabilir ve sevdiğiniz filmleri kolayca satın alabilirsiniz. Üstelik yabancı film izleyerek diğer ülkelerin kültürleri hakkında bilgi sahibi olabilirisiniz. Hem aksiyon dolu dakikalar geçirmek hem de doyasıya gülmek için Çifte Soygun filmini tercih edebilirsiniz. Hayat mücadelesi verirken vaktin nasıl hızlı geçtiğini komik bir dille anlatan Eyvah Yaş 40 filmini izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız. Romantizm, kariyer ve çocuklar arasında denge tutturmaya çalışan Pete ve Debbie tüm bunları gerçekleştirmeye çalışırken oldukça komik olaylar yaşanıyor. Modern çağda evliliğin ve çocuk sahibi olmanın getirdiği güzellikleri ve zorlukları anlatan bu komedi filmine hayran kalacaksınız.

Yabancı Filmler

için 9,476 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(4458)
(1406)
(307)
(106)
(61)
(52)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,128)
ve üzeri (1,208)
ve üzeri (1,221)
ve üzeri (1,222)
ve üzeri (1,235)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL