TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Aşk & Romantik

için 334 sonuç bulundu.

Aşk & Romantik

Aşk dünyanın en benzersiz ve muhteşem duygularından biri. Dolayısıyla, aşkın ve romantizmin filmlerde kendine sık sık yer bulması kaçınılmaz. En güzel aşk filmlerini ve romantik filmleri burada keşfetmeye hazır olun.

Aşk Filmi ve Romantik Film Çeşitleri

Aşk Filmi ve Romantik Film Çeşitleri

Aşk filmi veya romantik film, romantik aşk hikayelerini anlatan, tutku ve duygulara odaklanan film türüdür. Romantik filmlerde baş karakterlerin birbirleriyle aşkı ve (gerek flört gerek evlilik olsun) ilişkilerinin serüveni anlatılır. Romantik filmler bazen cinsellik ve şiddet içerebilir. Bunlar filmin derecelendirmesinde baştan belirtilerek küçük çocukların izlememesi konusunda uyarı verilir. Ama romantik vizyon filmlerinin birçoğu aileyle birlikte gönül rahatlığıyla izlenebilecek romantik komedi filmleridir. Romantik filmler bazen tarafların kavuşmasının imkansız olduğu hüzünlü aşkları, bazen de herkesin birbirine kavuşup mutlu mesut yaşadığı yüz güldüren aşkları anlatır. Aşk filmleri, neyi anlatırsa anlatsın, zihninizi fazla yormadan hoş vakit geçirmeniz için ideal.

IMDb’ye Göre En iyi Romantik Filmler

IMDb’ye Göre En iyi Romantik Filmler

Romantik filmleri, özellikle romantik komedileri genelde IMDb’nin yüksek sıralarında görmek mümkün olmaz. Ama elbette çeşitli istisnalar var. Bunların başında elbette fantastik anlatımı ve sıra dışı senaryosuyla 2001 Fransız yapımı Amelie geliyor (IMDb: 8.4). Yine dillerden düşmeyen ve çizgisel olmayan senaryosuyla dikkat çeken Eternal Sunshine to the Spotless Mind, Türkçesiyle Sil Baştan (IMDb: 8,3) de izlenmesi gereken filmlerden. Tüm zamanların romantik klasiklerinden olan Rüzgar Gibi Geçti (IMDb: 8.2) ve tüm zamanların en ünlü aşk filmi repliklerinden biri olan “Tekrar çal, Sam” ile ünlü Kazablanka da (IMDb: 8.5) romantik film sevenlerin kaçırmaması gereken yapımlardan. Masalları sevenler için romantizm ve aksiyonu harmanlayan Prenses Gelin (IMDb: 8.1) ve komediyi fantastik olaylarla harmanlayan Bugün Aslında Dündü oldukça keyifli seçenekler.

İzlemeye Doyamayacağınız Aşk Filmi Önerileri

İzlemeye Doyamayacağınız Aşk Filmi Önerileri

IMDb listesinde yüksek oylara sahip olmasa da keyifle izlenebilecek yabancı romantik komedileri de kaçırmamak gerek. İzleyenleri gözyaşlarına boğan Not Defteri (IMDb: 7.9) birçok kişi için aşkın gerçek tanımı. 1997 yapımı Titanik (IMDb: 7.8) bir felaket filmi gibi görünse de farklı sınıflardan iki insanın umutsuz aşkına odaklanır. Bridget Jones’un Günlüğü romantik komediler arasından eğlenceli senaryosu ve başkarakterin sevimli tavırlarıyla ayrılır. Müziğiyle kulaklarda yer eden Özel Bir Kadın da (IMDb: 7) kült bir aşk filmi. Yönetmen filmlerini takip edenler için yeni neslin en başarılı yönetmenlerinden biri olan Wes Anderson’ın farklı aşk filmi Moonrise Kingdom (IMDb: 7.8) ve diğer bir yönetmeni olan Damien Chazelle’nin 2016 yapımı müzikal aşk filmi La La Land (IMDb: 8.2) önerilebilir. Diğer yabancı filmler için Yabancı Film kategorimizi ziyaret etmeniz mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(246)
(44)
(5)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(54)
ve üzeri (65)
ve üzeri (65)
ve üzeri (65)
ve üzeri (67)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL