TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Aile

için 721 sonuç bulundu.

Aile

Güzel bir akşam veya sakin bir hafta sonu. Belki güneşli, belki yağmurlu. Ailenizle birlikte film izlemek için ideal anlarda ne izleyeceğinizi düşünmekle vakit kaybetmeyin. En güzel yabancı aile filmlerini, özellikle de Amerikan aile filmlerini burada bulabilirsiniz.

Aile Filmi Nedir?

Aile Filmi Nedir?

Aile filmleri, ailenizle birlikte keyifle izleyebileceğiniz filmlerdir. Dolayısıyla, aile filmi tanımına komedilerden animasyonlara pek çok film girebilir. Aile filminin temel mantığı küçük çocuklarla izlenmeye uygun olması, çocukların psikolojisini bozabilecek müstehcen veya şiddet içerikli sahneler içermemesidir. Zaten DVD veya BluRay olarak filmi aldığınızda o film çoktan gerekli kuruluşlarca değerlendirilip derecelendirilmiş olur. Böylece filmi açtığınızda herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız. Yabancı aile filmlerinde en sık işlenen tema Noel’dir çünkü Noel Hıristiyanlıkta önemli bir yer kaplar ve sadece çekirdek ailelerin değil geniş ailelerin, akrabaların, arkadaşların ve komşuların bir araya gelmesi için harika bir fırsattır. Bunun dışında çocukların tek başına maceraya atıldıkları veya ailelerini aradıkları filmler de yaygındır.

IMDb’deki En İyi Aile Filmleri

IMDb’deki En İyi Aile Filmleri

Yabancı aile filmleri animasyon, dram veya aksiyon gibi farklı türlerde olabilir. Sinema konusunda en çok başvurulan kaynak olan IMDb’de en yüksek puanlı aile filmlerinden biri Charlie Chaplin’in başrolünde olduğu 1921 yapılımı Yumurcak (IMDB: 8.3). Daha yeni bir klasik arıyorsanız yayınlandığı günden itibaren gönüllerde taht kuran, minik Drew Berrymore’lu 1982 yapımı E.T.’yi (IMDb: 7.9) izleyebilirsiniz. Martin Scorsese’nin animasyon aile filmi 2011 yapımlı Hugo da (IMDb: 7.5), sımsıcak hikayesiyle içinizi ısıtmaya hazır. Artık bir klasik olan Evde Tek Başına serisinin 1990 yapımı ilk filmi (IMDb: 7.5) tekrar tekrar izlenebilecek türden. Göz yaşlarınıza hakim olamama garantisi sunan 2009 yapımı Hachi (IMDb: 8.1) ise bir adamla bir köpeğin müthiş dostluğunu anlatıyor.

Yabancı Aile Filmi Tavsiyeleri

Yabancı Aile Filmi Tavsiyeleri

Aileyle izlenebilecek en sevimli yabancı filmlerden biri de 1965 yapımı Neşeli Günler. Yeşilçam’da da uyarlanan film bir müzikal olarak başlıyor ama son yarım saatinde etkileyici bir drama dönüşüyor. IMDb listelerinde üst sıralara çıkmasa bile izlenmeyi hak eden daha birçok yabancı aile filmi var. Modern bir masal olan 2007 yapımı August Rush (IMDb: 7.5) müzik yoluyla anne babasını arayan bir çocuğu anlatır. Müthiş Dadı adıyla Türkçeleştirilen 1993 yapımı Mrs. Doubtfire’da (IMDb: 6.9) Robin Williams çocuklarını görebilmek için dadı kılığına giren baba rolünde unutulmaz bir performans sergiler. Hint sinemasının dünyaca sevilen isimlerinden Aamir Khan’ın disleksi bir çocukla öğretmeninin ilişkisini işleyen 2007 yapımı Yerdeki Yıldızlar filmi de izlenmeye değer. Konusu ve görüntüsü kalitesiyle dikkat çeken 2016 yapımı orman çocuğu da kaçırılmayacak filmlerden. Diğer film türleri için Film kategorimizi ziyaret etmeniz mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(695)
(12)
(7)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (26)
ve üzeri (26)
ve üzeri (26)
ve üzeri (27)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL