TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Animasyon

için 344 sonuç bulundu.

Animasyon

Dünyada büyük bir animasyon furyası var ve bu animasyonların birçoğu sadece çocukların değil büyüklerin de izleyebileceği şekilde hazırlanıyor. Birbirinden güzel yabancı animasyon filmleri ile hem gözlerinizi hem de gönüllerinizi şenlendirmeye hazır olun.

Animasyon Nedir?

Animasyon Nedir?

Animasyon sineması cansız çizgilerin art arta getirilerek hareket görüntüsü sağlandığı bir sinema türüdür. Bir animasyon çizgi film olabilir de olmayabilir de. Disney’in çizgileri canlandırdığı çizgi filmler animasyon sınıfındadır. Özellikle Miyazaki filmlerinde (Ruhların Kaçışı, Prenses Mononoke, vb.) ve genel olarak Japonya sinemasında (Ateş Böceklerinin Mezarı, Senin Adın, vb.) bu tarzın enfes örnekleri görülebilir. Ama özellikle Pixar’la birlikte animasyonun da seyri değişmiştir. 2001 yapımı Sevimli Canavarlar filminde canavarların tüylerinde uygulanan özel bir teknikle uçuşma görüntüsü sağlandıktan sonra her yeni animasyonda daha gelişmiş teknikler kullanılır hale geldi. Bugün artık hemen her tarzda ve konuda animasyon bulmak mümkün. Üstelik bu filmler olabildiğince geniş bir yaş aralığını kapsayacak şekilde çekildiği için aileler de çocuklarıyla büyük keyif alarak animasyon izleme fırsatına sahip.

En  İyi Animasyon Filmleri

En İyi Animasyon Filmleri

Açıkçası en iyi animasyon filmleri saymakla bitmez. Böyle bir listede Pixar’ın (filmlerden önceki kısa animasyonlar da dahil) hemen hemen bütün filmleri ve Disney’in Pixar’ı satın aldıktan sonraki filmleri sayılabilir: Karlar Ülkesi (Frozen), Yukarı Bak, Coco, İnanılmaz Aile 1-2, Arabalar, Oyuncak Hikayesi 1-2-3-4, VOL-i, Sevimli Canavarlar 1-2, Cesur, Ratatuy. Pixar, Disney ve yukarıda bahsedilen Japonya örnekleri dışında da tüm zamanların en klasik animasyonlarından Aslan Kral, ikon haline gelen Minions, Kabakçığın Hayatı, Kubo ve Sihirli Telleri, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1-2-3, Zootropolis: Hayvanlar Şehri, Köfte Yağmuru, Oyunbozan Ralph, Kung Fu Panda, Rio, Ferdinand, Moana, Şhrek, Şarkını Söyle, Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı, Buz Devri serisi ve Wes Anderson’ın Yaman Tilki ile Köpek Adası filmleri sayılabilir. Güzel ve Çirkin, Küçük Deniz Kızı, Casper, Şirinler gibi klasik çizgi filmleri de yüksek kalitede izlemeniz mümkün.

Yabancı Animasyon Fiyatları

Yabancı Animasyon Fiyatları

Yabancı animasyon filmleri ve yabancı animasyon diziler fiyat açısından diğer yabancı filmlerin seviyesinde. Yabancı animasyon fiyatlarında telif hakkı, altyazı ve seslendirmeden dolayı yerli filmlere göre biraz fark olabilir ama sonuçta yıllar boyu arşivinizde yer alacak modern klasikler söz konusu. Yabancı animasyonlar DVD, Blu-Ray, 3D Blu-Ray, VCD, Bas Oynat DVD ve 4K UHD formatlarında beğeninize sunulur. Animasyonların harikalar yarattığını düşününce onları ne kadar yüksek çözünürlüklü izlerseniz o kadar iyi. Hatta surround ses sistemi kurarak seyir deneyiminizi mükemmelleştirebilirsiniz. Yabancı animasyon çizgi filmler dışında, bilim kurgu ve fantastik filmler ve aile filmleri dahil aradığınız bütün yabancı filmler için Yabancı Filmler kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(175)
(62)
(46)
(27)
(13)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(108)
ve üzeri (115)
ve üzeri (115)
ve üzeri (115)
ve üzeri (116)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL