TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Özel Setler

için 59 sonuç bulundu.

Özel Setler

Bazen bazı yönetmenlere veya oyunculara büyük bir hayranlık beslersiniz, bazen de bir filmin bütün devam filmlerini her an izleyebilmeniz için hepsi yanı başınızda olsun istersiniz. İşte böyle durumlarda özel film setleri imdadınıza yetişiyor.

Film Setleri Nelerdir?

Film Setleri Nelerdir?

Film setleri belli bir mantık altında bir araya getirilmiş film takımlarıdır. Genelde vizyon filmleri veya klasikler arasında sayılan film serileri için yapılır. En çok rağbet gören film setlerinden biri hem klasik hem de vizyon filmi niteliklerini kendinde barındıran Yıldız Savaşları (Star Wars) serisi. Yıldız Savaşları’na hemen her yıl yeni bir film veya yan bir hikayenin filmi eklenir ama setlerde genelde kemikleşen ilk altı film yer alır. Marvel’in farklı süper kahramanları içeren setleri de akşamları ve hafta sonları keyifli zaman geçirmek için ideal. 7 filmlik Hızlı ve Öfkeli serisi, 7 filmlik Testere serisi, 4 filmlik Bourne serisi, 3 filmlik Geleceğe Dönüş (Back to the Future) serisi ve daha birçoklarını film setleri halinde bulabilirsiniz. Game of Thrones, House, True Blood gibi uzun süreli dizilerin dizi setleri de elbette es geçilmemeli.

Yönetmen Koleksiyonları Nelerdir?

Yönetmen Koleksiyonları Nelerdir?

Film setleri nasıl film serilerini veya aynı temada filmleri bir araya getiriyorsa yönetmen koleksiyonları de ünlü yönetmenlerin filmlerini bir araya getirir. Yönetmen koleksiyonları size saatler sürecek keyifli bir seyir garantisi sunmakla kalmaz, söz konusu yönetmenin yöntemleri ve tercihleri hakkında da kapsamlı bir bakış açısı edinmenizi sağlar. Hollywood’un çalışkan yönetmenlerinden biri olan Clint Eastwood, Hollywood’un dahi çocuğu lakabını taşıyan Steven Spielberg, gerilim filmlerinin babası Alfred Hitchcock, bilim kurgu denince akla gelen isimlerden Ridley Scott, Francois Ozon, Woody Allen, Pedro Almodovar ve daha birçok yönetmenin en iyi filmlerini içeren setler kaçırılmayacak nitelikte. Tom Cruise, Arnold Schwarzenegger, Morgan Freeman, Al Pacino, Alain Delon, Sean Connery ve dünyaca ünlü diğer oyuncuların en iyi filmlerini içeren koleksiyonlar da dikkate alınmalı.

Özel Setler Neden Alınmalı?

Özel Setler Neden Alınmalı?

Belli bir film serisinin, yönetmenin veya oyuncunun filmlerini tek tek almak yerine özel setler halinde almanızın birçok avantajı var. Bazı film setleri tek tek alımdan daha ekonomik olabilir. Bu setleri isterseniz zamana yayarak isterseniz de kesintisiz seyredebilir, izleme zamanınızı dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bazı filmlerin sinema salonlarında oynatılması için kısaltılması gerekir ve birçok sahne bu sırada kaybedilebilir. Film setleri size, uzunluğu ne olursa olsun, yönetmenin kurgusu (director’s cut) izleme fırsatı verir. Üstelik, kamera arkası, röportajlar vb ilave sahneler de eklenmiş olur. Koleksiyon amacı güdenler için bulunması zor yapımların bile el altında olmasına olanak tanır. VCD, DVD, Blu-Ray ve 3D Blu-Ray formatlarıyla sinemada yaşadığınız keyfi ve görüntü kalitesini televizyon ve bilgisayar ekranınıza taşımanız da mümkün. Tüm yabancı filmler koleksiyonumuz için Yabancı Film kategorimizi incelemeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(34)
(12)
(9)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (15)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (17)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL