TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Gençlik

için 62 sonuç bulundu.

Gençlik

İyi çekilmiş gençlik filmleri sadece gençlerin gelişimini etkilemekle kalmaz, yetişkinler için de eğlenceli seyirlikler olur. Dünya çapında izleyicilerin beğenisini kazanmış hem kaliteli hem de keyifli yabancı gençlik filmlerini burada bulabilirsiniz.

Gençlik Filmleri Hangi Konuları İşler?

Gençlik Filmleri Hangi Konuları İşler?

Gençlik filmleri, adından da anlaşıldığı üzere, gençleri merkeze alır ve onların sevinçlerini, hüzünlerini, gelişimlerini, okul ve aile hayatlarını, aşklarını ve ilişkilerini konu edinir. Özellikle yabancı filmler göz önünde bulundurulduğunda bu tür yapımlar vizyon filmlerinde epey sıkça karşımıza çıkar. Amerika ve İngiltere gibi Batılı ülkelerde daha çok dışlanmışlık, yalnızlık, cinsellik ve boşanmış aile temaları ağır basarken Doğulu ülkelerde iş birliği, arkadaşlık ve uyumluluk temaları sıkça görülür. Bunun en sağlam örneklerinden biri, Hindistan sinemasının dahi çocuğu sayılan Aamir Khan’ın 2009 yapımı 3 Idiots, yani 3 Aptal (IMDb: 8.4) filmidir. Film liseli üç gencin yakın ilişkileri dışında Hindistan’ın eğitim sistemini de sorgular ve filmi sevimli Hint Ezgileri süsler.

IMDb’ye Göre En İyi Gençlik Filmleri

IMDb’ye Göre En İyi Gençlik Filmleri

Gençlik filmlerini sadece gençlere yönelik hafif filmler olarak düşünmemek lazım. IMDb’de yüksek puan alan ve bunu hak eden birçok gençlik filmi var. 3 Idiots dışında ilk 250’den düşmeyen filmlerden bazıları Robin Williams ve Matt Damon’ın başrollerinde oynadığı 1997 yapımı Goodwill Hunting (Can Dostum), fantastik öğelerle bezeli 2006 yapımı Pan’ın Labirenti, medeniyeti reddeden bir gencin doğaya dönüşünü işleyen Into the Wild (Yabana Doğru). Hem puanı yüksek olan hem de klasikler arasında yer alan Grease, Dirty Dancing (Kirli Dans), Hairsprey (Saç Spreyi) ve Footloose gibi filmler de müzikle gençlik temalarını başarıyla kombine eden yapımlar. Açlık Oyunları, Labirent ve Uyumsuz serileri de ilgi toplayan fantastik gençlik filmleri arasında.

Boş Vakitleriniz İçin Eğlenceli Gençlik Filmleri Önerileri

Boş Vakitleriniz İçin Eğlenceli Gençlik Filmleri Önerileri

2012’de ilk filmi yayınlandığından bu yana gençlik film listelerinde adı hep geçen Pitch Perfect (Mükemmel Uyum) serisinin başarısında, kadın başrol oyuncularının birbiriyle uyumunun rolü büyük. İlk filmi 1999 yapımı American Pie (Amerikan Pastası) serisi ise ergenliğe erkeklerin gözünden bakıyor ve cinselliğe sık sık atıfta bulunuyor. I Want Candy (Şeker Kız Candy), Wild Child (Asi Kız), Orange County (Gençlik Hayalleri), Yamakaşi, Bend It Like Beckham (Hayatımın Çalımı), This is the End (Buraya Kadar), Spy Kids ve diğer yeni gençlik filmlerinin yanı sıra Tom Sawyer ve Peter Bell gibi daha eski, nostaljik gençlik filmlerinden de büyük keyif alabilirsiniz. Gençlik filmlerini DVD, Blu-Ray ve 3D Blu-Ray formatlarında burada bulmanız mümkün. Tüm yabancı filmler koleksiyonumuz için Yabancı Film kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(46)
(11)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL