Kategoriler

Format

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Western

için 24 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Western

Sinema ve film tutkunları genellikle her alandan filmleri izlemeye bayılsalar da, kendilerine has bir sinema zevki geliştirmeyi de ihmal etmezler. Herkesin, diğer film türlerine kıyasla, mutlaka izlemekten çok daha fazla keyif aldığı bir film türü vardır. Örneğin, Türkiye televizyonlarında özellikle sabah erken saatlerde ya da Pazar günleri sıklıkla rastladığımız yabancı filmler pek çok alt alana ayrılır ve bu alan ve türlerden biri de Western filmler olarak adlandırılır. Eğer sizin tutkunuz Western filmler ise, en güncel en yeni ve en iyi Western filmlere kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Western Film Ne Demek?

Western Film Ne Demek?

Adına Western film denilen bu film türü ile tanışık olmayanlar için kısaca Western film ne demek, Western ne anlama geliyor ve bunun sinemadaki karşılığı nedir, açıklayalım. Western aslında Amerika Birleşik Devletleri'nin tarihi kapsamında doğudan batıya doğru genişleme ve yayılma, dolayısıyla yeni yerlere yerleşme ve oralarda yaşam alanları kurma pratikleriyle ortaya çıkan bir kültüre verilen addır. Bu kültür, daha çok at yetiştiriciliği, buharlı trenlerin ABD sınırları içinde yayılması, şerif ve kovboylar, bu figürlere ait özel giyim tarzları, içki salonları vb. öğelerden oluşur. Western filmler de bu kültürü anlatan film türleridir.

Evde Sinema Keyfi: Western Filmleri

Evde Sinema Keyfi: Western Filmleri

En iyi Western filmleri ya da daha sık bilinen adıyla en iyi kovboy filmleri evde sinema keyfi yaparken tercih edebileceğiniz, aksiyon dolu, aynı zamanda öyküsüyle de sizi tatmin edecek filmler olarak nitelendirilebilir. Kovboyların, suçluların, adaletin, azmin ve kararlığının başlıca temalar olarak yer aldığı Western filmleri, eski Western filmleri ve yeni nesil günümüz Western filmleri olarak dönemlere ayrılabilir. Kategorimizde bulacağınız Western filmleri, bluray film izlemek isteyenler için bluray versiyonları ile satışa sunulmaktadır. Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleri barındıran DVDler sayesinde rahat koltuğunuzda dilediğiniz dilde ve altyazıyla Western filmleri izleyebilirsiniz.

En İyi Western Filmleri

En İyi Western Filmleri

Kategorimizde pek çok ünlü yönetmen tarafından çekilmiş en ünlü Western filmlerini bulmanız mümkün. İzlemek istediğiniz Western filmlerinin DVD versiyonlarını satın alarak film koleksiyonunuzu genişletebilir, en sevdiğiniz ve tekrar tekrar izlemek istediğiniz en iyi Western filmlerine kategorimiz üzerinden hızlıca sahip olabilirsiniz. The Hateful Eight, Alamo Kalesindeki Adam, Bir Zamanlar Batıda, Zincirsiz, Altın Avcıları, Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok gibi dünya sinemasında yer edinmiş en ünlü ve en iyi Western filmleri kategorimizde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Üstelik orijinal DVD film satın alarak sevdiğiniz yönetmenlerin çalışmalarına katkıda bulunabilirsiniz. En uygun DVD film fiyatları ile izlemek istediğiniz yabancı filmler ve Western filmler kısa sürede kapınıza geliyor.