TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Komedi

için 879 sonuç bulundu.

Komedi

En mutlu günlerinizde sizi daha da mutlu etmek, en karanlık günlerinizde sizi aydınlatmak, yüzünüze bir gülümseme kondurmak için komedi filmi izleyebilirsiniz. Birçok ülkeden farklı zevklere hitap eden yabancı komedi filmlerini kaçırmayın.

Komedi Filmi Nedir?

Komedi Filmi Nedir?

Film alanı için konuşursak, komedi seyircilere gülmelerini ve gülümsemelerini sağlayacak mizah veya esprilerle donatılmış film türüdür. Birçok filmde mizahi unsurlar bulunabilir ama komedide bu unsurlar baskındır ve genelde abartılır. Komedi filmleri kendi içlerinde farklı türlere ayrılır, başka bir deyişle başka türlerle birleşir. Mesela romantik komedi filmleri komedinin ağır bastığı aşkları işler. Kara komedi filmleri güldürürken düşünmeyi veya bir şeyleri komedi yoluyla eleştirmeyi amaçlar. Komedi-macera, komedi-bilim kurgu gibi kombinasyonlarla oldukça keyifli sonuçlar elde edilebilmekte. Farklı ülkelerin yapımlarında farklı espri anlayışları görülebilir. Mesela, İngiliz komedisiyle Amerikan komedisi birbirinden oldukça farklıdır. Hangi türde yabancı komedi sevdiğinizi görmek için ünlü örneklerden birkaç tanesini izlemekle işe başlayabilirsiniz. IMDb puanları da size yardımcı olacaktır. (Komedi kategorisinde 6 puan ve üstü kabul edilebilir.)

En İyi Komedi Filmleri

En İyi Komedi Filmleri

Herkesin komedi zevki farklı olabildiği için en iyi komedi filmleri demek biraz iddialı olabilir. Ama birçok kişi tarafından beğenilen ve belli bir çıtanın üstüne çıkmış filmlerden bahsedilebilir. Komedi denilince akla ilk gelen isimlerden biri Felekten Bir Gece (Hangover). Büyük Lebowski, Aramızda Casus Var gibi filmleriyle kendi tarzlarını yaratan Coen kardeşler de komedide aykırı örnekler arayanlar için tavsiye edilebilir. Farklı bir espri anlayışına sahip filmlere başka örnek olarak In Bruges verilebilir. Steve Carell’ın 40 Yıllık Bekar, Will Ferrell’ın Anchorman: O Bir Efsane, Bill Murray’in Bugün Aslında Dündü (Groundhog Day), Jack Black’in Hababam Rock, Seth Rogen’ın Çok Fena (Superbad) filmleri de kayda değer komedilerden; Aşk Her Yerde, Bridget Jones’un Günlüğü ve 50 İlk Öpücük de en iyi romantik komedi filmlerinden.

Yabancı Komedi Film Fiyatları

Yabancı Komedi Film Fiyatları

Yabancı komedi film fiyatlarında telif, altyazı ve dublajdan dolayı yerli filmlere göre biraz fark beklenebilse de bu fark çok fazla değil. Fiyatları asıl etkileyen unsur aslında format. Yabancı komedi filmleri DVD, Blu-Ray, Bas Oynat DVD, 3D Blu-Ray ve VCD formatlarında sizinle buluşur. Bir filmden en büyük keyfi almanızın anahtarı çözünürlüğünün ve ses kalitesinin yüksek olması. Alacağınız formatın elinizdeki televizyon, DVD oynatıcı ve ses sistemiyle uyumlu olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın. Komedi filmleri birçok farklı şirket tarafından kaydedilir ve birçok farklı etiket altında satışa sunulur. Ama sonuç genelde standart olduğu için yapmanız gereken filmi başlatıp keyfinize bakmak. Komedi filmleri dışında aşk ve romantik, aile, gençlik, polisiye ve western gibi komedi unsuru taşıyabilen türleri Yabancı Filmler kategorimizde bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(701)
(124)
(35)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(149)
ve üzeri (170)
ve üzeri (171)
ve üzeri (171)
ve üzeri (172)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL