Filtreleri Temizle
Marka
Eminçelik

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ocak Göz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Eminçelik Ocak

için 62 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Eminçelik 41121 Set Üstü Ocak Beyaz

  (24)
  30 günün en düşük fiyatı!
  1.840 TL 1.835,40 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Eminçelik 31121 Ocak

  (2)
  3.000,12 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Eminçelik 41220 / AH 4120 X30 İkili Domino Ankastre Ocak

  (51)
  30 günün en düşük fiyatı!
  1.999 TL 1.949 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Eminçelik Ocak

Mutfak tasarımı yaparken pişirme grubu ürünlerini atlamak eksik bir mutfağa sebeb olabilir. En lezzetli yemeklerinizi pişirmeniz için üretilen set üstü ve ankastre Eminçelik ocak seçenekleriyle yeteneğinizi ortaya dökmenin zamanıdır. Teknoloji ve tasarımdaki yenilikleri takip ederek ürünlerine uygulayan; özgün buluşlarıyla ürünlerini daima taze ve zamansız kılan Eminçelik markasının birbirinden etkileyici ocakları sayesinde mutfaklarınızda uyumu ve mutluluğu yakalamanız kolaylaşıyor. Mutfağınıza ahenk ve neşe katan Eminçelik set üstü ocak ya da entegre ocaklar sayesinde mutfaktan ayrılmak istemeyeceksiniz. Teknolojik yenileri maksimum müşteri memnuniyetini yakalamak için takip ederek ocak deneyiminizi eşsiz kılacak Eminçelik ocaklarıyla mutfakta yeniliğe hazırlanın. Mutfağınıza yepyeni bir nefes aldıran tasarımlara sahip olan Eminçelik ocaklarının sıra dışı özellikleri daima kaliteyle harmanlanıyor, sizeyse yeni mutfağınızın keyfini çıkarmak düşüyor.

Eminçelik Ocak ile Yemek Pişirmenin Farklı Yollarını Keşfedin

Eminçelik Ocak ile Yemek Pişirmenin Farklı Yollarını Keşfedin

Nasıl yemeklerin pek çok çeşidi mevcutsa yemek pişirmenin de farklı yolları mevcuttur. Eminçelik elektrikli ocak, gazlı ocak ve indüksiyonlu ocaklarla size pişirmenin farklı yollarını keşfetme olanağı veriyor. Her biri birbirinden kullanışlı olan Eminçelik ocakları arasında hızlı ısınma ve yavaş soğuma özelliğiyle dikkat çeken elelktrik enerjisiyle pişirmenizi sağlayan ocak çeşitleri en ulaşılabilir enerjiyle farklı yaşam alanlarında yemek pişirmenizi kolaylaştırıyor. Cam yüzeyli ve panlı olmak üzere iki farklı modeline ulaşabileceğiniz Eminçelik elektrikli ocaklardan cam yüzeyli modeller kolay temizlenen pürüzsüz yüzeyleriyle evinize şıklık katarken tencerelerin tabanlarına eşit oranda ısı vermesiyle yemeklerin tadını artırıyor. Klasik ocak ateşiyle yemek pişirmeyi daha keyifli; bu ocaklarla yapılan yemekleri ise daha lezzetli gören kullanıcılar için ideal olan Eminçelik gazlı ocaklar hem doğalgaz hem de likit gaz uyumlu sistemleriyle pek çok farklı mutfağa lezzet katıyor. Oturmuş bir yemek pişirme yöntemi olan gaz enerjisiyle çalışan ocaklar özellikle unutkan insanların içine bir kurt düşürse de yenilikçi Eminçelik teknolojileriyle bir araya gelen ocaklar emniyet sistemleriyle gazın uzun süre ateşlenmeksizin açık bırakıldığı durumlarda otomatik olarak kendini kapatarak sizi olası tehlikelerden koruyor. Son dönemde artan Eminçelik ocak yorumları markanın son teknolojiyle ve özgün tasarımlarıyla geliştirdiği indüksiyonlu ocaklar oluyor. Ocağın değil yemek pişirme aletinin yani tencere, tava veya sahanların ısınması sistemiyle çalışan indüksiyonlu ocakların çalışma prensibi kimi kullanıcıların kafasını karıştırabiliyor. Ocağın değil yemeğin ısındığı yüksek güvenlikli Eminçelik indüksiyonlu ocaklar aslında pişirme bölmelerinin yalnızca tava veya tencerelerinizle bir araya gelince tamamlanan yarım bir devre olduğunu düşünebilirsiniz. Mutfağınızı şıklığına şıklık katacak Eminçelik indüksiyonlu ocaklar kolay kullanımlarıyla dikkat çekerken yüksek kaliteleriyle diğer ocak türleri gibi uzun ömürlü bir kullanım şansı veriyor. Her bir pişirme yöntemi başta ev ve gıda sektörüne müdahil işletmelerde kolaylıkla kullanılabilmekte olup hangi enerji kaynağının ne gibi avantajları ve dezavantajları olacağını iyi değerlendirmek doğru Eminçelik ocağı seçmenizde faydalı olacaktır. Hem klasik hem de modern mutfaklara yakışan Eminçelik ocak yorum katılarak tasarlanmış bir ürün olarak sizi karşılıyor. Ankastre veya set üstü olarak kullanıcıya sunulan Eminçelik ocakların seçimi tamamen siz kullanıcıların tercihinize bırakılıyor.

Eminçelik Ocak ile Evinizde Uyumu Yakalayın

Eminçelik Ocak ile Evinizde Uyumu Yakalayın

Pişirme alışkanlıklarınızı değiştiren Eminçelik ocakları gazlı, indüksiyonlu veya elektrikli olarak kullanıcıya sunularak farklı enerji kaynaklarını etkili kullanmanızı sağlıyor. Örneğin Eminçelik elektrikli ocaklar tekli, ikili ve dörtlü olarak satılarak hem öğrenci evlerinde hem de aile evlerinde kullanılmaya uygun olurken indüksiyonlu Eminçelik ocakların özellikle küçük çocuk sahibi olan aileler tarafından yüksek güvenlikli olması sebebiyle kullanılması mümkündür. Evinize şıklık ve bütünlük katan farklı tasarımlarıyla sizi şaşırtan markanın farklı materyallerle sıra dışı görünümler kazanmış ocak seçenekleri evinize çok yakışıyor. Örneğin evinde açık renkler tercih ederek evini huzurlu kılanlar Eminçelik beyaz cam ocak çeşitlerini; evinde koyu renklerin asiliğini öne çıkarmak isteyenler için Eminçelik siyah, antrasit veya beyaz cam ya da parmak izi bırakmayan İnoks kaplama ocaklar tercih edilebiliyor. Öte yandan evinizle bütünlük sağlayan bir ocak arıyorsanız ocağın tasarımından ziyade kurulum biçimi önem kazanıyor. Eminçelik evinizle uyum sağlarken alanınızı daraltmayacak ve evinizi daha şık kılacak ankastre ocaklarıyla sizlerle buluşuyor. Genellikle dört gözlü olan ve aynı anda birkaç çeşit yemek yapmanızı sağlayan Eminçelik ocakların geniş aralıklara sahip gözleri sayesinde büyük ziyafetleri bile tek seferde yapmanız mümkün oluyor. Eminçelik ankastre ocaklar mutfak tezgahınıza entegre edilmeye uygun ebatları sayesinde mutfaktaki alanınızın geniş kalmasını sağlamasının yanı sıra gazlı, elektrikli ya da indüksiyonlu fark etmeksizin her ocak tipinde mevcut oluşuyla geniş kullanıcı kitlelerine hitap ediyor. Mutfağınızın modern görüntüsünü tamamlamak için ideal olan Eminçelik ankastre tasarımları ocaklarınızın klasik beyaz emaye kaplamalarla birlikte siyah emaye kaplama; vitro seramik; siyah ve beyaz cam gibi renk ve özelliklere sahip olmasıyla dikkat çekici oluyor. Dört gözlü Eminçelik ankastre ocaklar başta aile evleri olmak üzere mutfağın sık kullanıldığı evlerde yüksek işlevli olsa da markanın ürettiği domino ya da ikili olarak adlandırılan ankastre ocakları mutfağın az kullanıldığı çekirdek aileler için son derece yeterli oluyor. Hem koyu renklerle hem de açık renklerle üretilen ve pek çok farklı teknolojiyle güçlendirilen Eminçelik ankastre ocaklar mutfağınızda yüksek uyumu ve modern görünümü yakalamanız için ideal oluyor.

Eminçelik Ocak ile Alıştığınız Konfordan Vazgeçmeyin

Eminçelik Ocak ile Alıştığınız Konfordan Vazgeçmeyin

Gazlı ocağın henüz ortaya çıktığı yıllarda ocak ve fırının bir arada olduğu pişirme sistemleri yaygın olarak kullanılırken günümüzde ocak ve fırın birbirlerinden bağımsız olarak tasarlanmakta ve alınmaktadır. Ocağınızı yenilemek istediğinizde size klasik ocak deneyimiyle yeni teknolojileri bir arada sunan Eminçelik set üstü ocak fiyatları ve model çeşitliliğiyle sizi şaşırtıyor. fırın üzerinde kullanılabildiği gibi geniş bir fırından ziyade mini fırın tercih edenlerin bulaşık makinesi üzerine veya özel bir bölmeye yerleştirebileceği set üstü ocaklar başta öğrenciler olmak üzere evini değiştirmek isteyen fakat sınırlı bir bütçeye sahip olan kullanıcılar için son derece uygundur. Genellikle gazlı çalışan Eminçelik set üstü ocakların yanda bulunan kontrol paneli kolay kullanım sunarken şüpheli durumlarda otomatik gaz kesimi sağlayan emniyet sistemiyle ne mutfağınız ne de siz unutkanlıklarınızdan olumsuz etkilenmezsiniz. Özellikle kirada oturanlar için ideal olan set üstü ocaklar kolay taşınmaları ve her mutfağa uyumlu olmalarıyla pratiklik sağlıyor. Hem LPG hem de DG ile çalışabilen seçenekleriyle geniş coğrafyalarda kullanılmaya uygun olan set üstü Eminçelik ocakların otomatik ateşleme sistemleri sayesinde yemeklerinizi pişirmeye hızla başlayabilirsiniz. Dört gözlü veya iki gözlü olarak satılan siyah, beyaz emaye kaplama, iz bırakmayan inoks, siyah ya da beyaz cam gibi farklı renklere ve kaplamalara sahip modelleri bulunan set üstü ocaklar tıpkı Eminçelik entegre ocaklar gibi aynı anda birkaç çeşit yemek yapmanızı sağlayan geniş yüzeyi ve geniş göz aralıkları bulunuyor. Kalın ve ince yüzeyleriyle farklı mutfak tasarımlarına uyum sağlayan Eminçelik set üstü ocakların kaliteli dış yüzeyleri leke tutmuyor; iz bırakmıyor. Geniş aileler kadar küçük mutfakları da düşünen marka ürettiği Eminçelik ikili ocak seçeneklerini set üstü tasarımlarına eklemeyi ihmal etmiyor. Geniş ürün yelpazesiyle farklı zevklere ve bütçelere hitap eden Eminçelik ocaklarının fiyatları farklı modelleri çeşitli özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Evinizden gelen yemek kokusunu artıracak Eminçelik ocaklarını incelemek ve dilediğiniz Eminçelik ocağını edinmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.