Filtreleri Temizle
Marka
Bosch

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ocak Göz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bosch Ocak

için 65 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bosch Ocak

Her evin en sık kullanılan alanlarından biri olan mutfaklarda vazgeçilmez olan bir bölümlerden biri de ocaklardır. İçine sevgi ve emeğinizden bolca kattığınız yemeklerin iyi bir ısıda ve kaliteli bir ocakta pişmiş olması yemeğin kalitesi ve tadı ile ilgili olumlu değişikliklere sebep olur. Az ya da çok ısı sağlayan ocak bölmeleri yemeğinizin pişme dengesi ile alakalı olumsuz etkilere sebep olabileceği gibi akıllı olmayan ocaklar da ocak kullanımınızı daha zor hale getirebilir, temizlik ya da kullanım esnasındaki işinize yarayabilecek kolaylıklar sağlayamadığından dolayı ocak başında daha fazla vakit harcamanıza sebep olabilir. Akıllı olması ve fonksiyonlarının yanı sıra daha birçok avantajı ile herkesin gönlünü fetheden Bosch ocak ailesi mutfaklarınızın bir numarası olmak için sizlerle tanışmayı bekliyor. Mutfağınızın ve sizin ihtiyacınıza göre birçok modeli ve modellerinde de işinizi kesinlikle çok kolaylaştıracak onlarca özelliğin bulunduğu Bosch elektrikli ocak ya da gazlı ocak çeşitlerinden dilediğinizi seçebilir ve gönül rahatlığı ile mutfaklarınızın demirbaşı yapabilirsiniz. Her geçen gün bünyesine farklı teknolojiler ve farklı modeller ekleyen, tüm yenilikleri yakından takip eden marka Bosch, her türden ihtiyacınızı karşılayan türde ürünler üreterek müşterilerini memnun etmeyi sürdürüyor. Bosch ocak modelleri her kesime ve her bütçeye uygun olmaya gayret gösteriyor ve bu kaliteden kimsenin mahrum kalmasını istemiyor.

Bosch Ocak Ailesi ile Hemen Tanışın!

Bosch Ocak Ailesi ile Hemen Tanışın!

Set üstü veya ankastre grubu olarak tercih edebileceğiniz Bosch ocak modelleri aynı zamanda gazlı ve elektrikli olmak üzere de iki gruba ayrılıyor. Sizin tercih ettiğiniz kullanım şekli ile her mutfağa kolayca uyum sağlıyor. Markanın son teknoloji üretimlerinden biri olan Bosch indüksiyonlu ocak seçenekleri arasında bulunan 8 entegre davlumbazlı ocak üstün pişirme keyfi, teknoloji ve modernlik üçlüsünü sizlere aynı anda sunuyor. Havalandırma modülü ile birlikte tasarlanmış ocaklar, indüksiyon teknolojisini en iyi havalandırma deneyimi ile birleştirirler. Ocak modelinin başlıca amaçlarından biri kullanıcılarına konforlu bir pişirme deneyimi sunmak. Bunun için daha fazla alanı ocak olarak kullanabilme imkanını sizlere kolayca sunuyor. Daha fazla yemeği aynı anda ve daha geniş ocakta pişirebilmeniz için FlexInduction teknolojisini ocaklara taşıyor ve zamandan maksimum tasarrufu sağlıyor. Bu teknoloji ile iki adet standart dairesel pişirme alanı ile bir adet büyük dikdörtgen indüksiyon yüzeyini sizin için oluşturuyor ve böylece kolayca birleştirme ya da düzenleme sağlayabileceğiniz iki indüksiyon bölgesini sizlere sağlıyor. Bu bölgeler otomatik olarak belirli bir çap arasında ısı sağlamak yerine daha verimli olmak amacıyla sadece üzerinde pişirme kabı bulunan alanları ısıtıyor ve böylece zaman tasarrufuna güç tasarrufunu da ekliyor. Zarif ve modern tasarımına oldukça kullanışlı ve detaylı bir panel yerleştiriyor ve ocağın her fonksiyonunu kontrol etmenizi sağlıyor. Ocağı kullanmadığınız ya da panelin gözükmesini istemediğiniz zamanlarda kendisini kapatabilmenizi ve bu sayede daha temiz, daha estetik bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Mükemmel kızartmalar yapabilmeniz için buna özel derecelendirmeler ayarlıyor ve kızartmalarınızın en lezzetli halinde olmasını sağlıyor. PerfectFry teknolojisi ile sos yapmak ya da biftek kızartmak için farklı seviyelerde ocağınızı çalıştırmanızı ve inanılmaz sonuçlar elde etmenize olanak sağlıyor. Ürünlerin sahip olduğu bir diğer işlev de PowerBoost ve size normal ocaklara göre 3 kat daha hızlı ısı sağlıyor ve pişirme sürecine büyük katkıda bulunuyor. Markanın indüksiyonlu ocaklara getirdiği son teknoloji ve yenilikler sayesinde pişirme esnasında bu ve bunun yanında birçok işleve daha sahip olmanız, pişirmeden keyif almanız amaçlanıyor.

Bosch Ocak Çok Sayıda Fonksiyon Sunar

Bosch Ocak Çok Sayıda Fonksiyon Sunar

Markanın sahip olduğu ocak ürünleri mutfağınıza şıklık ve size kolaylık katarken elektrikli seçeneği ile modern yenilikleri de mutfağınıza taşımayı, aynı zamanda da Bosch elektrikli ocak çeşitleri ile kullanış kolaylığını maksimum verim alacağınız şekilde sağlıyor. Bu ocak grubu ile pişirmeyi ve temizliği şimdiye kadar hiç yapmadığınız kadar hızlı yapmanız mümkün. Tek tek ocak bölmeleri ve ızgaraları ile özel olarak ilgilenme derdine son. İyi bir temizleyici ve klasik bir bez ile dakikalar içerisinde ocağınızı tertemiz hale getirmeniz çok kolay. DirectSelect Premium işlevi ile ocağı kullandığınız zaman aralığında tüm fonksiyonel özellikleri aynı anda ve kolayca kontrol edebilmenizi sağlayan kullanım panelini aktif hale getirip ocak üzerinde kullanım sağlamanız ve ocağı kullanmadığınız zamanlarda bu paneli kapatarak daha sade ve daha estetik bir görünüm elde etmeniz mümkün. Ocaklarda bulunan PerfectFry fonksiyonu birbirinden lezzetli kızartmalar için iki alanın birleştirilmesini mümkün kılıyor. Harika kızartmalar için kızarmanın yapıldığı sıcaklığın çok önemli olduğunu biliyor ve bunun için en uygun sıcaklığı ayarlama konusunda size üst düzey yardımda bulunuyor. PerfectFry işlevi ile size 5 farklı ısı düzeyi sunan ocaklar sos, ağır ya da hafif kızartmalarınızı doğru ısıda gerçekleştirmenizi sağlıyor. Marka yemeklerin hassasiyetini çok iyi biliyor ve bu konuda kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Pişen yemeklerin yanlış sıcaklıkta geçireceği çok kısa bir süre bile yemek ile ilgili olumsuz noktalar yaratabileceğinden böyle bir olayı kimse yaşamasın diye CombiZone özelliğini ürünlerine yerleştiriyor. Aktif hale geldikten sonra ocak bölmeleri önceden ayarlanmış ısı seviyelerine geliyor ve sadece pişirme kabını kaydırarak gerekli ısıyı sağlayabilmeniz mümkün hale gelmiş oluyor. İşlev pişirmeyi daha huzurlu ve kolay hale getiriyor. Bosch ocak modelleri siz dışardayken dahi onları kontrol altında tutabilmeniz için nesnelerin interneti teknolojisinden faydalanıyor ve tek bir uygulama ile nerde olursanız olun Bosch marka ürünlerinizin kontrol etmenizi sağlıyor. Marka her zamanki gibi ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor ve tüm evlerin en sevilen markası haline geliyor.

Bosch Gazlı Ocaklar da Bir Numara

Bosch Gazlı Ocaklar da Bir Numara

Marka uzun yıllar sonucunda edinmiş olduğu deneyim sayesinde ününe ün katmanın haklı gururunu yaşıyor ve evlerin ihtiyaçlarını her geçen gün daha verimli şekilde gideriyor. Üstün ocak teknolojilerini gazlı ocak modellerine de taşıyorlar, güç kaynağı doğalgaz olan ocak sahiplerini her yönden tatmin ediyorlar. Bosch 5’li ocak seçeneği ile gazlı cam seramik ocak işlevleri ile pişirme keyfinizi doruklara çıkaran ve aynı zamanda sağladığı kolaylıklar ile mutfakta geçirdiğiniz vakitten daha keyif almanızı sağlayan ocak çeşidi. Bu gazlı sert cam ocak, 9 kademeli hassas alev ayarına sahip ve elektrikli ocağı olmayan evlerin bile yemeklerini en lezzetli halinde pişirme amacına sahip. Dijital göstergesi ile daha fazla güvenlik ve konforu sağlarken pişirme esnasında ocak gözlerinin alev ayarını görüntülemenizi ve değişiklik yapmanızı sağlar. Konfor denen anda akla ilk gelen konulardan biri de temizlik. Bu ocaklar ocak gözlerinin bulaşık makinesinde yıkanması uygun olabilecek şekilde tasarlandı. Kılıç düğmeleri ile ergonomik bir kullanım sağlarken dayanıklı ve güvenilir döküm ızgaraları sayesinde pişirme esnasında pişirme kaplarının yerinden oynaması gibi durumlar ortadan kalkıyor. Bu sayede üst düzey güvenlik sağlanmış oluyor. DualWok işlevi sayesinde aynı anda hem hızlı hem eşit hem de hassas pişirme gücüne aynı anda sahip olmuş oluyorsunuz. İçe ve dışa eşit şekilde dağılım sağlayan alev ile wok tavanızın her yerine aynı seviyedeki ısıyı sağlayarak tava içindeki her şeyin aynı derecede pişmesini sağlarsınız. Bosch ocak gazlı olarak kullanım sağlayan seçeneği ile pişirmeye yeni bir hassasiyet kazandırıyor. Gazlı ocaklarda orta pişirme seviyesinin ne derece bir pişirme gücü sağladığı tahmin etmesi zor bir olay. FlameSelect teknolojisi bu tahmin sürecini tamamen ortadan kaldırıyor. Hassas 9 adet tanımlanmış güç seviyesi ile ısı seviyesini tam da sizin ihtiyacınıza göre ayarlıyor ve nazik pişirme ile kaynatma arasında toplam 9 seviye sunuyor. Küçük ayarlamalar ile mükemmel sonuçlara imza atmanız bu işlev ile mümkün. Ergonomik kullanıma uygun kılıç düğmeleri rahatlık dışında hoş bir görünüm sağlarken estetik tasarım ocak gövdesi ile birlikte mutfakların havasını bambaşka bir hale getiriyor.

Her Eve Uygun Bosch Ocak

Her Eve Uygun Bosch Ocak

Marka gazlı ve elektrikli ocak çeşitlerin her ikisinin de sağladığı konfor ve kaliteyi aynı anda sağlamanızı mümkün kılarak piyasada görmenizin çok zor olduğu bir ürün çeşidini de bünyesinde barındırıyor. Bosch ocak istediğiniz takdirde hem gazlı hem elektrikli şekilde tasarlanmış modelleri ile istek ve ihtiyaçlarınızı daha önce hiç olmadığı kadar karşılayabiliyor. Ürünler 4 gözlü ocak modülünde tasarlanıyor ancak gözlerden biri elektrikli ocak gözü tipine sahipken diğer 3 göz gazlı ocak tipine uygun şekilde tasarlanıyor. Elektrikli ocağın hassasiyeti ve kullanım kolaylığı gibi özelliklerinden faydalanırken aynı zamanda gazlı ocakların pişirme seviyesi üzerindeki hassasiyetini kullanabilmenize olanak sağlıyor. Elektrik ve gazlı ocaklarda ayrı şekilde bulunan işlev ve fonksiyonların aynı ocak üzerinde bulunarak her ihtiyacınıza karşılık veriyor. Barındırdığı FlameSelect teknolojisi ile alev ısısı üzerindeki oynamaları çok hassas şekilde gerçekleştirmenizi ve 9 ayrı kademesi sayesinde pişirdiğiniz her türlü yemeğe en uygun ısıyı sağlayabilmenizi mümkün kılıyor. Kaynama ve nazik pişirme arasında sunduğu kademeleri kullanmanız sonucu birbirinden lezzetli yemekler kendiliğinden ortaya çıkıyor. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olarak optimize şekilde tasarlanan Bosch ocak ızgarası ve diğer parçaları makine içerisinde zarar göremeyecek şekilde tasarlanıyor ve bu noktaya göre özel malzemelerden üretiliyor. Dayanıklı ve sarsılmaz demir ızgaraları pişirme esnasında pişirme kabının kayması veya düşmesi gibi tehlikeleri ortadan kaldırıyor. Kullanıcılarına güvenli bir pişirme deneyimi sunuyor. Konfor ve performans açısından rakiplerinin açık ara önüne geçen marka ve ürünleri mutfağınızda köklü bir değişikliğe sebep oluyor. Konfor ve performans dışında estetik görünümü ile de görenleri hayran bırakacak türden tasarımları ile mutfağınıza kolayca uyum sağlıyor. Siyah ve klas görünümdeki modern tasarımlar gri ve beyaz gibi seçenekleri ile de açık renk sevdalı kullanıcıların da mutfaklarına ve dolayısıyla evlerine güzellik katmaktan geri kalmıyor. Bulunduğu ortamın havasını değiştiren ocaklar sağladığı kolaylıklar ve üstün performansı ile de sizin havanızı birden maksimuma çıkarıyor, yemek yapmaktan ve pişirmekten aldığınız keyfin eşsiz olmasını mümkün kılıyor.

Bosch Ocaklar Mutfağınıza Çok Yakışacak

Bosch Ocaklar Mutfağınıza Çok Yakışacak

Markanın üstün teknoloji ve uzun yıllar sonucu elde ettiği deneyimi birleştirerek eşsiz ocakları her defasında daha üstün özellikleri olacak şekilde tasarlıyor. Her ürününde önceliği kullanıcıların konforuna veriyor. Bunu yaparken ocakların kalitesin kesinlikle ödün vermiyor. Üstün performans sunan ocakları tüketicilerine haklı bir gurur ile sunuyor. Her kesim ve her bütçeye sahip evlerin ihtiyaçlarını iyi tanıyor ve buna göre çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bosch elektrikli ocak kullanımı kullanıcıya kolaylık sağlarken gazlı ocak seçeneği en az elektrikli ocaklardaki hassaslıkta tasarlanarak yine müşteriye bir ocaktan alabileceği verimi en üst düzeyde sunuyor. Yeni teknolojiler geliştirmekten ve yeniliklere ayak uydurmaktan asla geri durmuyor. Piyasaya sunduğu her yeni üründe kimsenin aklına gelmeyen detayları düşünüyor ve herkesi kesinlikle memnun edecek düzenlemeler yapıyor. Bosch ocak fiyatları ise tüm bu emek ve uğraşın sonucunda yine kullanıcıya verilen değer sebebi ile olabilecek en makul hali ile belirleniyor. Onlarca fonksiyonel işlev ve kalitesine göre uygun kategorisine girebilecek fiyatları ile hiçbir mutfağı Bosch markasız bırakmıyor ve her eve güzellik sağlıyor. Bosch ocak ailesi ile ilgili daha detaylı fiyat ve ürün bilgisine ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bosch ocak modelleri kalite ve işlev dışında tasarım açısından da büyük bir uğraş ve ekip sonucu ile eşsiz görünüme sahip olacak şekilde tasarlanıyor. Genelde siyah ve keskin bitişli modelleri ile mutfaklarınıza modern ve yeni bir görünüm kazandırıyor. Ergonomik tasarıma uygun düğme bölümleri de ocağın genel görünümüne uygun ve şık olacak şekilde tasarlanıyor. Düğmesiz modeller ise küçük ve orantılı kullanım panelleri ile sade ve hoş bir görünüm sağlarken kullanım esnasında rahatlık sağlayabilmesi açısından paneli büyütüp tüm ocağı kontrol edebilmeniz için ayrı bir teknolojiyi sizlere sunuyor. Böylece aradığınız konfor ve şıklığa aynı anda erişiminizi mümkün kılıyor. Mutfaklarınızda eşsiz bir görünüm elde etmenizi sağlayacak tüm pişirme grubu modelleri mutfağınıza kesinlikle çok yakışacak, görenleri hayran bırakacak!

Bosch Ocak Kolay Kullanım Sunar

Bosch Ocak Kolay Kullanım Sunar

Bosch ocak konusundaki kalite farkını her ürününde göstermeye ve kendini kanıtlamaya devam ediyor. Ürün gamına her geçen gün bir yenisini ekliyor ve tüketici beklentilerini en verimli şekli ile karşılamayı her defasında başarıyor. Gazlı ve elektrikli olmak üzere öncelikle kullanılan güç kaynağına göre ikiye ayrılan ocak seçenekleri set üstü ve ankastre olmak üzere de kullanım şekline göre ikiye ayrılıyor. Kullanım şekli ve güç kaynağı açısından mutfağınıza ve ihtiyacınıza uygun kategoriyi seçtikten sonra yine isteğinize göre şekillendirerek cam veya seramik cam, çok gözlü veya daha az gözlü veya farklı fonksiyonel işlevlere sahip modelleri seçebilir ve sahip olabilirsiniz. Arıza veya oluşabilecek sorunlarla karşı karşıya kalmanız durumunda teknik servis ile iletişime geçip gerekli Bosch ocak yedek parçaları sağlarken ocak tamir hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Markanın bonkörlüğü kampanyalarına da yansıyor ve müşterileri için sık sık fiyatları düşürüyor. İlgilendiğiniz Bosch marka ocak ürünleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat bilgilendirmesi için, aynı zamanda aktif olan kampanyalardan haberdar olmak için sayfamızı inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı markanın profesyonelliği ile içiniz rahat şekilde karşılayabilirsiniz. Mutfaklarınızı şık ve estetik tasarımlara sahip Bosch marka ocak seçenekleri ile daha modern ve klas hale getirebilir, ortamın havasını değiştirebilirsiniz. İşinizi kolaylaştıracak onlarca fonksiyonel özellik ile yemek pişirme keyfinize keyif katabilir, birbirinden lezzetli yemekleri pişirme noktasında da riske atmadan kolayca hazırlayabilirsiniz. Kızartma ve sos tariflerinizi en uygun ısıda ve en lezzetli olacak şekilde sadece kullandığınız Bosch marka ocağın bir düğmesine dokunarak pişirebilir, birbirinden lezzetli yemeklere işte bu kadar kolay erişebilirsiniz. Markanın profesyonelliği ve yıllardır süre gelen deneyimi ile eksiksiz pişirme deneyimi ve kusursuz ocak tasarımlarına evinizde yer ayırarak hem kendinize, hem sevdiklerinize, hem de yemeklerinize güzellik katabilir, çevrenizdekileri yemeklerinize hayran bırakabilirsiniz. A+++ enerji sınıfındaki markanın ocakları ile eşsiz pişirme deneyimi sağlarken aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayabilir ve çevre dostu Bosch marka ürünler ile doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Hemen şimdi evinize bir Bosch ocak alın, keyfinize bakın.