Filtreleri Temizle
Marka
Vestel

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ocak Göz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Vestel Ocak

için 83 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel AO-6004 YX-DG Ankastre Ocak

  (11)
  30 günün en düşük fiyatı!
  4.115,02 TL 4.073,03 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel AO-71159 YB-W Ankastre Ocak

  (2)
  30 günün en düşük fiyatı!
  7.449 TL 7.299 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel SO-6004 B DG Set Üstü Ocak (2020)

  (19)
  30 günün en düşük fiyatı!
  3.685,03 TL 3.636,53 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel SO-6004 B Set Üstü Ocak (2020)

  (5)
  30 günün en düşük fiyatı!
  3.685,03 TL 3.636,53 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel AO-91159 S DG-W Ankastre Ocak

  30 günün en düşük fiyatı!
  13.599 TL 13.191,03 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel AO-6104 YRS Ankastre Ocak

  (5)
  30 günün en düşük fiyatı!
  6.859,02 TL 6.789,03 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel AO-6113 B Ankastre Ocak

  (9)
  30 günün en düşük fiyatı!
  6.207,03 TL 6.110,03 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel AO-651049 BDG-Prestij Ankastre Ocak Beyaz

  30 günün en düşük fiyatı!
  10.087,03 TL 9.893,03 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel SO-6114 S Set Üstü Ocak (2020)

  (3)
  30 günün en düşük fiyatı!
  5.781,02 TL 5.722,03 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel AO-91159 YB-DW Ankastre Ocak

  (2)
  30 günün en düşük fiyatı!
  13.327,02 TL 13.191,03 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel AO-65104 G-DG Ankastre Ocak

  (2)
  30 günün en düşük fiyatı!
  6.075,02 TL 6.013,03 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Vestel Ocak

Elektronik eşya sektöründe uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile ilerleyerek yerli üretime dayanan, pek çok ürün geliştirip üreterek teknoloji devleri arasında yerini alan Vestel, ev işlerini kolaylaştıracak birçok ürün üreterek de takdir topluyor. Ürettiği her üründe kullanıcı dostu olma hedefiyle hareket ederek ilerleyen firma modern teknolojinin son olanaklarını evlerinize taşıyor. Mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan biri olan ocak çeşitleri ile yemeklerinizi keyifle pişirmenize ön ayak oluyor. Son teknoloji ile donatılan Vestel ocak çeşitleri kaliteyi mutfağınıza taşıyor. Elektrikli, doğalgazlı, 4 gözlü, 5 gözlü ve daha farklı modeller ile gereksinim duyduğunuz ürünü hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeniz için mühendislik harikası ürünleri özel formüllerle tasarlayıp şık dizaynlar ile birleştiriyor. Yemekleri pişirme amacı ile üretilen modeller üst düzey teknoloji ile harmanlanan fonksiyonları sayesinde klasik pişirme tarzının çok daha ötesinde bir deneyim yaşamanıza ön ayak oluyor. Yenilikçi bir yaklaşım ile üretilen ürünler modern teknolojinin son olanaklarını kullanarak ürün geliştiriyor. Marka, geniş ürün yelpazesi bulunan ürün modellerini sıra dışı tasarımları ile birleştirerek gereksinim duyduğunuz nitelikteki ürünü rahat bir şekilde bulmanızı sağlayarak her türlü ihtiyaca cevap vermeyi hedefliyor. Üstün pişirme teknolojisini yakalayabileceğiniz çok sayıda ürün çeşidi ile beklentilerinize cevap verecek nitelikteki Vestel doğal gazlı ocak ve daha nice ürün çeşidi ile yüksek standartta ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 Vestel Ocak Seti Çeşitleri ve Özellikleri

Vestel Ocak Seti Çeşitleri ve Özellikleri

Gelişen teknoloji ve modern dünyanın sunduğu olanaklar ile birlikte ocak çeşitleri de değişik fonksiyonlara göre çeşitlilik gösteriyor. Ankastre, set üstü, doğalgazlı, elektrikli ve çok sayıda değişik özelliklere sahip ürün çeşidi ile Vestel ocak seti modelleri aradığınız fonksiyonları bir araya getiren ürünleri özenle imal ediyor. Set üstü ve ankastre modellerinde de etkili verim alabilmenizi sağlayan marka, ürün tasarımlarını da çeşitlendirerek zevkinize hitap edecek modelleri beğeninize sunuyor. Portatif yapıda ve mutfağınızın değişik alanlarında da kullanabilmeniz için üretilen Vestel doğalgazlı set üstü ocak çeşitlerini tezgahınızın üzerinde kullanabileceğiniz gibi beyaz eşyalarınızın üzerinde de kullanabilirsiniz. Çok yer kaplamayacak şekilde dizayn edilen ürünler estetik bir görüntü elde edebilmeniz için de gerekli tüm özelliklere sahip olarak üretiliyor. Küçük, orta ve büyük boy kaplarınızın için farklı boyutlarda ocak gözü seçeneği ile enerjiyi ihtiyaç duyduğunuz kadar kullanmanıza olanak tanıyor. Doğalgaz kullanmak istemediğiniz ya da erişimin olmadığı durumlarda kullanım sağlayabilmeniz için elektrikli ocak çeşitleri üreten firma indüksiyonlu ocak çeşitleri ile beğeni topluyor. Isıyı gövdeye yaymayarak pişirilen kaba doğrudan aktaran Vestel indüksiyonlu ocak modelleri özel bir teknoloji kullanılarak tasarlanıyor. Manyetik alan oluşturarak çalışma prensibine sahip modeller sayesinde sadece belirli alan ısınıyor ve olabilecek kazaların da önüne geçilmiş oluyor. Daha hızlı ısınma özelliği sayesinde yemeklerin daha çabuk pişerken lezzet ve kıvamı bakımından da tatmin edici sonuçlar almanıza yardımcı oluyor. Pürüzsüz bir görüntüye sahip olan ürün çeşitleri cam materyaller kullanılarak üretiliyor. Mutfaklarınızda şık bir görüntü yakalarken aynı zamanda kolay temizlenme özelliği de zahmetsiz bir deneyim yaşamanıza yol açıyor. Leke tutmama özelliği sayesinde kolay temizlenirken pişirmek istediğiniz yiyecekleri hızlı pişirme olanağı da sunarak kullanım süresi boyunca zamandan tasarruf etmenizin önünü açıyor. Pek çok ürün çeşidi arasından size en uygun ürünü kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Markanın sunduğu ürün çeşitleri ile kullanıcıların deneyimlerini paylaştıkları Vestel ocak yorumlar bölümüne sayfamızdan bakabilir, ürüne sahip olan kişilerin beyan ettikleri fikirlerden yararlanarak almak istediğiniz ürün konusunda karara varabilirsiniz.

 Vestel Set Üstü Ocak ve Ankastre Ocak Modelleri

Vestel Set Üstü Ocak ve Ankastre Ocak Modelleri

Geniş ürün yelpazesi ile çok sayıda kullanıcıya ulaşarak beklentilere cevap veren marka, ankastre ocak modelleri ve Vestel set üstü ocak çeşitleri ile her mutfakta yer edinmek ve değişik ihtiyaçlara cevap vermek için pek çok ürün geliştiriyor. Ürettiği her modelde kendine has tasarımları bir araya getirerek şık ve estetik bir görünümü yakalayan firma teknik ve donanımsal özellikleri sayesinde de kullanıcılarını üst düzey kalite ile buluşturuyor. Ocak başında çok vakit geçirenlerin daha hızlı sonuç alabilmeleri için tasarlanan Vestel 5 gözlü ocak çeşitleri büyük boyuttaki beşinci göz seçeneği ile daha hızlı pişirme sağlayarak sonuca ulaşmanızı sağlıyor. Bir gözünün wok olmakla beraber toplam 5 göze sahip olan modeller sayesinde birden fazla yemeği aynı anda ve kıvamında pişirebilirsiniz. Tasarım olarak değişkenlik gösteren modellerde dilerseniz beşinci gözün ocağın ortasında ya da ocağın sağ kısmında yer aldığı ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Her mutfak tipine uyum sağlaması için üretilen ürünler çeşitli boyutlarda ve şekillerde tasarlanmıştır. Bir diğer ocak tiplerinden olan Vestel 4’lü ocak seçenekleri modern teknoloji ile şekillenerek üst düzey fonksiyonlar ile beraber dizayn edilmiştir. Klasik ikili ızgaranın yanı sıra her ocak gözü için ayrı olarak tasarlanan ızgara modelleri ile tarzınızı yansıtan ürünü vakit kaybetmeden bulabilirsiniz. Yeni ateşleme sistemi özellikleri sayesinde çakmak ve benzeri ek malzeme kullanmadan ocağın gözlerini kullanarak ateşi yakmanız mümkün hale gelir. Tek seferde açabileceğiniz gözler ile güvenli bir kullanım olanağını da yakalamış olursunuz. Gaz söndürme emniyeti sistemi sayesinde ocak kontrolünüz dışında beklenmeyen bir şekilde sönerse gaz akışı da otomatik olarak durduğundan olası bir zehirlenme ya da sızıntının önüne geçilmiş olur. Donanımsal özelliklerin ve güvenlik önlemlerinin yanı sıra çok sayıda renk seçeneği ve görünümde kullanılan farklı yapıdaki malzemeler sayesinde dekorasyonunuzu tamamlayacak bir modele sahip olma konforuna da erişebilirsiniz. Daha şeffaf bir görünüm elde etmek istemeniz durumunda Vestel camlı ocak modelleri arasından seçim yaparak hayalinizdeki tasarımı yüksek teknoloji ile birleştiren modellere sahip olabilirsiniz.

 Vestel Ankastre Ocak ile Uyumu Yakalayın

Vestel Ankastre Ocak ile Uyumu Yakalayın

Mutfağınızın tamamlayıcısı olan ankastre setler için çok sayıda ürün geliştirerek kullanıcı ile buluşturan Vestel , ocak konusunda beklentilerinizi karşılıyor. Gelişmiş özelliklerin estetik tasarım ile bir araya geldiği Vestel ankastre ocak çeşitleri kullanım kolaylığını da beraberinde getiriyor. Geliştirilen modeller arasında dört, beş ocak gözlü ürünler, elektrikli, doğalgazlı, indüksiyonlu ve çeşitli özeliklere sahip olmakla birlikte ürünlerin dış yapısında kullanılan materyal bakımından da değişiklik gösteriyor. Emaye yüzey, cam yüzey ve inox serisi ile görünüm ve kullanım olarak çok sayıda çeşidi kullanıcıları ile buluşturuyor. Ocak gözü boyutlarının çeşitlilik göstermesi sayesinde büyük boyuttaki kaplarınız için geniş bir hazne sunarken cezve kullanımı için de küçük ocak gözü ve ek ızgara aparatı ile zahmetsiz bir pişirme deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Kolay montajı sayesinde ocağınızı koymak istediğiniz yere tam uyum sağlayarak hoş bir görüntü oluşturuyor. Firmanın geliştirdiği tüm ürünlerde kullanılan kaliteli materyaller ve üst düzey teknoloji sahip olduğunuz ürünü uzun süre ve güvenli kullanmanıza sebep oluyor. Dayanıklı dış yüzeyi sayesinde aşınma ve çizilmelere karşı dayanıklı olan ürün ilk günkü yeniliğini koruyor. Tuş dizilimi ve tasarımı ile pratik bir kullanım olanağını sizlerle buluşturuyor. Yemeklerinizi hızlı pişirmeniz için özel olarak üretilen ürünler aynı zamanda lezzetli yiyecekler ortaya çıkarmanız konusunda d, pişirme özellikleri sayesinde, destekçiniz oluyor. Lekelere karşı dayanıklı olması ve kolay temizlenme özellikleri sayesinde vaktinizi çok almadan pratik bir temizlik imkanını beraberinde getiriyor. Klasik emaye ve inox görünümün dışında markanın sunduğu Vestel ankastre cam ocak modelleri de minimal ve estetik bir görünümü etkili bir şekilde yakalayabilirsiniz. Teknik tüm özelliklerle beraber şık bir görüntü elde edebileceğiniz çeşitler ile aynı zamanda kolay temizleme olanağını da yakalamış olursunuz. Her bir ocak gözü için ayrı ızgaranın kullanıldığı cam ocak modellerinde ızgara temizliğini de zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda küçük ızgara aparatı ile cezve ve benzeri ürünleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şeffaf bir görünüm yakaladığınız cam ocak modellerini davlumbaz modelleri ile birleştirerek bütün bir görünüm de elde edebilirsiniz.

 Vestel Elektrikli Ocak

Vestel Elektrikli Ocak

Ocak seçimi yaparken belirleyici teknik özelliklerin dışında kullanılmak istenen enerji türü de belirleyici önemli unsurlar arasında yerini alır. Doğalgaz enerjisinin dışında elektrik enerjisini de kullanabileceğiniz modellere imza atan Vestel elektrikli ocak çeşidi ile size uygun olan enerjiyi ısıya çevirebilirsiniz. Ankastre modeli ile kolay bir kurulum sağlanan modeller elektrik enerjisi ile çalışır. Elektrik enerjisinin ısıya dönüştürülmesi ile kullanım sağlanan modeller aynı zamanda çevre dostu bir yaklaşım da sergiler. Kendi içinde çeşitlilik gösteren modeller arasından tek gözün elektrikli olduğu ürünler dışında mevcut olan tüm ocak gözlerinin elektrikli olduğu modeller de imal edilir. Tek gözün elektrikli olduğu modellerde diğer 3 göz gaz ile çalışır. Elektrik enerjisi ile çalışan göz diğer gözlere göre daha büyük yapıdadır. Aynı anda hem gazla hem de elektrikle çalışan ürünlerden yüksek performans alabilirsiniz. Öte yandan dört gözün de elektrikli olduğu modeller de kullanıma sunulan ürünler arasındadır. Bu ürünler farklı göz ebatlarına sahip olarak üretilir. Alttan ısıtma sağlayarak tüm yüzeye ısıyı dağıtan bir teknoloji kullanılır. Cam yüzeye sahip olan ürün estetik bir şekilde tasarlanmıştır. Ocak gözlerinde ızgara bulunmaması ile sade ve şık bir görüntü elde etmek isteyenler için de tercihler arasında ilk sıralarda yer alır. Vestel elektrikli ocak kullanımı pratik olması bakımından da rahatlıkla kullanılır. Emaye, inox ve cam modellerin tümünde leke tutmama ve kolay temizlenme özelliği bulunur. Tek gözün elektrikli olduğu modellerde gazlı seçeneği kullanma imkanı da bulmanızın yanı sıra tüm ocak gözlerinin elektrikli olduğu modeller ile de hızlı bir pişirme imkanını yakalayabilirsiniz. Tüm gözlerin elektrikli olduğu modeller dokunmatik yapıya sahiptir ve ısıyı gövdeye yaymadan sadece kullanılan kabın ısınmasını sağlar. Ocak modellerinin tümünde kullanılan düğmelerin tümü pratik bir yapıda tasarlanmıştır. Vestel ocak düğmesi zarif tasarımı ve kolay kullanımı ile teknolojik özelliklerin tümüne sahip olan bir yapıdadır. Ateşleme sistemi sayesinde düğme yardımı ile ocağınızı yakabilir güvenlik sistemi ile de düğmelerin çevrilmesi durumunda herhangi bir gaz sızıntısı olmadan kullanım sağlayabilirsiniz.

 Set Üstü Ocak Vestel Çeşitleri ile Pratik Kullanım

Set Üstü Ocak Vestel Çeşitleri ile Pratik Kullanım

Her evin ihtiyacı olan ocak seçimi yapılırken teknik özellikler ile beraber kullanılmak istenen ürünün kurulumu ya da mutfakta bulunacağı yer de belirleyici unsurlar arasında bulunur. Taşınabilir özelliği ile sık tercih edilen modeller arasında olan set üstü ocak Vestel çeşitleri pratik bir kullanım özelliğine sahip olması ile dikkat çekiyor. Kurulum aşamasında detaylı bir montaj gerektirmeyen ürünü mutfağınızın çeşitli alanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tezgah, dolap ve diğer beyaz eşyalarınızın üzerinde kolayca yerleştirip etkili bir kullanım sağlayabileceğiniz modeller portatif bir yapıya sahip olması nedeni ile rahat bir kullanım sağlıyor. Renk skalası geniş olan ürünler arasından siyah, gri, beyaz tonlarında ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Değişik ızgara şekilleri tasarlanan ürünler şık bir görüntü elde etmenize yardımcı oluyor. Klasik ikili ızgara modelinin yanı sıra her ocak gözü için ayrı olarak tasarlanan ızgara seçeneklerini de içerisinde barındırıyor. Tencere ve tavalara dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen ızgaralar kolay temizlenme özelliği ile her daim hijyenik bir ortam için uygun zemini hazırlıyor. LPG ve doğalgaza dönüşüm özelliği sayesinde size uygun olan enerji tipini ısıya çevirmenize destek oluyor. Emniyet sistemi ile gaz sızıntısı gibi olumsuz durumlarının önüne geçiliyor. Ankastre ocaklarda olduğu gibi set üstü ocaklarda da cam, emaye ve inox yüzeye sahip seçenekleri kullanıcılarına sunan marka değişik talepleri de etkili bir şekilde karşılıyor. Kolay temizlenme ve ayarlanabilir pişirme özellikleri sayesinde sonuca ulaşmanızı hızlandırıp zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Isıyı ayarlamak için hassas ısı özelliği ile istediğiniz kıvamda yiyecekler hazırlamanıza yardımcı oluyor. Gelişmiş donanımsal özellikler ışığında dizayn edilen ürünler aynı zamanda bulunabilir yedek parça aparatları ile de uzun süreli kullanım olanağı tanıyor. Vestel ocak yedek parça aparatları kolay ulaşılabilirliği sayesinde kesintisiz bir kullanım olanağının önünü açmış oluyor. Portatif ve ergonomik yapısı ile sık tercih edilen modeller hakkında daha fazla fikir almak isterseniz kullanıcıların deneyimlerini paylaştıkları Vestel set üstü ocak yorumları kısmını sayfamızdan inceleyebilir pratik kullanım imkanı tanıyan ürünler arasından size uygun ürünü satın alabilirsiniz.

 Vestel Ocak Fiyatları ile Ulaşılabilir Teknoloji

Vestel Ocak Fiyatları ile Ulaşılabilir Teknoloji

Mutfaklarda kullanılan ocaklar beslenme ihtiyacının büyük bölümünü karşılamada en önemli yardımcılardan biri olduğu için oldukça büyük bir yere sahiptir. Farklı enerji tipleri ile çalışan ocak modelleri yemek pişirmenin yanı sıra güvenli bir kullanım sağlaması gerekliliğini de içinde barındırır. Emniyetli bir kullanım imkanı sunmakla birlikte çeşitli güvenlik önlemlerinin alındığı modellerin tercih edilmesi önemli olmaktadır. Güvenlik önlemleri belirlendikten sonra ihtiyacınıza cevap verecek ürünler arasından seçim yapmaya başlayabilirsiniz. Modern teknolojinin kullanıldığı tesislerde üretim yaparak birbirinden farklı teknik özelliklerle donatılan ürün çeşitlerini üreten marka, ulaşılabilir fiyatları ile kaliteyi mutfaklarınıza taşıyor. Vestel ocak fiyatları ürün çeşidine göre değişkenlik göstermekle birlikte ulaşılabilir olması yönünden de çok sayıda kullanıcının mutfaklarında yerini alıyor. Uzun süre kullanabileceğiniz dayanıklılıkta ve özellikte üretilen modeller aynı zamanda güvenli bir kullanım olanağını da beraberinde getiriyor. Geniş ürün yelpazesi ile büyük bir kitleye hitap eden marka geniş fiyat aralığı ile tercih edilen markalar arasında ilk sıralarda yerini alıyor. Ürettiği her üründe kullanıcı dostu bir tutum sergileyerek üstün kaliteyi sizlerle makul fiyatlarla ulaştırıyor. Vestel set üstü ocak fiyatları ve ankastre ocak fiyatları ürünlerde kullanılan malzeme ve pişirme özelliğine göre farklılık gösteriyor. Sahip olmak istediğiniz kullanma sıklığınızı ve yoğunluğunuzu belirleyerek 4 gözlü ya da 5 gözlü modellere göz atabilirsiniz. Bunun dışında modellerin yüzeyinde kullanılan inox, emaye, cam yüzey gibi değişkenler de almak istediğiniz ürün konusunda belirleyici etmenler arasındadır. Doğalgaz, LPG ve elektrikli ocak çeşitleri arasından kullanmak istediğiniz enerji tipini belirleyip seçimini bu doğrultuda tamamlayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz ve gereksiniminize en iyi cevabı verecek ürünleri üretip sizler ile buluşturan tüm ocak çeşitlerinde güvenli kullanım sistemini bulundurarak emniyetinizi sağlıyor. Bu doğrultuda size sunulan modeller arasından istediğiniz çeşidi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Dilerseniz satın almak istediğiniz ürünlerle ilgili ankastre ve set üstü ocak fiyatları Vestel karşılaştırmasını da sayfamızdan yapabilir, fiyat aralığını belirleyip filtreleme yapabilir, size sunulan ürünler arasından beklentilerinizi karşılayan pişirme grubu ürünlerini satın alabilirsiniz.