Filtreleri Temizle
Marka
Hoover

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ocak Göz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Hoover Ocak

için 9 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • ÜCRETSİZ KARGO

    Hoover HVG74WK3W Ankastre Ocak

    (1)
    20.000 TL SEPETTE 11.700 TL
    +
  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Kuşkusuz mutfakların en önemli araçlarından biri ocaklardır. Yemek pişirmek, herhangi bir sıvı veya yemeği ısıtmak, kaynatmak, kızartmak ve benzeri olmak üzere, pişmesi ya da ısınması gereken tüm besinleri, olması gereken ısıya çıkarmak amacıyla ocakları kullanırız. Elektrik, gaz, doğalgaz olmak üzere, çeşitli enerji kaynaklarını kullanan ocak sistemleri, mutfaklarda en önemli ankastre sistemlerinden biridir. Hoover ocak sistemleri, bu alanda en eski ve en başarılı ürünleri kullanıcıların beğenisine sunuyor. Çok çeşitli özelliklerle donatılmış bu ocak sistemleri, kullanıcıları her tür ihtiyacına odaklı olarak özel tasarımlar olarak hazırlanıyor. Markanın alansal deneyimi ve bilgi birikimi, yeniçağın yeni gereksinimleriyle paralellikler kurularak özel ürünlere ve elbette özel çözümlere dönüşüyor.

Hoover Set Üstü ve Ankastre Ocaklar

Hoover Set Üstü ve Ankastre Ocaklar

Hoover set üstü ocak olarak tasalanan ocaklar, elektrikli ve gazlı olmak üzere çeşitli modellere sahiptir. Aynı zamanda çeşitli dekoratif renkler ve malzemelere sahip olarak üretilen bu ocak türleri, dokunmatik ateşleme sistemi, 5 gözlü olma özelliği, emaye, cam, vitroseramik gibi kaplama çeşitleri gibi çok farklı özelliklere sahip modeller şeklinde kullanıcıların beğenisine sunuluyorlar. Set üstü olarak hazırlanmış bu ocak modelleri, çeşitli ankastre sistemlerine uyumlu şekilde montajlanabildiği gibi, doğrudan herhangi bir zemin üzerinde de kullanılabiliyor. Enerji kaynağınıza göre farklı modellere sahip ürünler, mutfaklarda işlerinizi en kolay hale getirebilmek amacıyla tasarlanarak üretiliyorlar. Doğrudan elektrikli olan Hoover elektrikli ocak, gözlerin büyüklüğüne göre farklı watt aralığında çalışan, enerji kaynağı olarak elektriğin kullanıldığı ürünlerdir. Yine farklı kaplama çeşitleriyle kullanıcının beğenisine sunulan bu ocak türleri arasında siyah cam veya vitroseramik modeller de bulunuyor. Görsel tasarımının üst düzeyde olması, bu set üstü ocakların aynı zamanda ankastre sistemlerine de uygulanabilmesi avantajını oluşturuyor. Hoover cam ocak modelleri, siyah cam ağırlıklı olmak üzere tasarlanarak üretiliyor. Yüksek dayanıklılığa sahip cam kaplamaya sahip olan bu modeller, özellikle ankastre sistemlerinde büyük bir görsellik sağlıyorlar. Elektrik ve gaz olmak üzere çeşitli enerji kaynaklarından beslenebilen modeller tasarlayan marka, her türlü ihtiyaca yönelik ürünler geliştirmiş. Yoğun kullanımlarda, kalabalık aileler için daha fazla göze ihtiyaç duyulması sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Bu soruna çözüm olarak geliştirilen Hoover 5 gözlü ankastre ocak, standart olarak hazırlanan 4 göze sahip ocaklara alternatif bir model olarak tasarlanmış. Aynı zamanda ankastre sistemlerine uygulanabilen bu modeldeki ocaklar, bu sayede her türlü kullanım talebine yanıt oluşturuyor. Benzersiz bir kalite ve tasarım mühendisliği sunan tüm Hoover ocak ürünleri, tamamen kullanıcı ihtiyaçlarına en uygun çözümleri oluşturmak amacıyla tasarlanıyorlar. Set üstü ve ankastre sistemlerine uygun olabilmesi için çeşitli özelliklerle donatılış olan Hoover ocak modelleri, farklı kaplama ve renk seçenekleriyle de daha işlevsel ürünler haline getiriliyorlar. Çeşitli enerji kaynaklarından beslenebilen modelleri her alternatif ihtiyaca özel bir yanıt olarak çözüm üretiyor.

Hoover Gazlı Ocak Modelleri

Hoover Gazlı Ocak Modelleri

Likit petrol gazı ya da doğalgaz gibi farklı gaz sistemleri, ocaklarda farklı besleme aparatlarına ve farklı yanma sistemlerine ihtiyaç duyar. Bu nedenle ocak seçimi yapılırken, kullandığınız gaz beslemesine uygun olarak ürün seçimi yapmanız gerekir. Markaların ürün tasarımları, besleme sistemine göre farklılıklara sahiptir. Hoover ocak sistemleri de, farklı gaz beslemelerine göre özel olarak tasarlanan çeşitli modellerle kullanıcıya sunulur. Hoover ocak fiyatları, sahip oldukları özellikleri büyüklük gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Gazla beslenen ocaklarda, hangi gaz sistemiyle beslenme yapılacağı, yani enerji kaynağı da önem taşır. Enerji kaynağınıza uygun özelliklerde tasarlanmış ocak modellerinin tercih edilmesi zorunludur. Kalabalık ailelerde ocak kullanımın da yoğun olması kaçınılmaz bir durumdur. Böyle durumlarda klasik olarak hazırlanmış olan 4 gözlü ocaklar çoğunlukla yetersiz kalırlar. Hoover 5 gözlü ocak bu sorunu ortadan kaldırmak amacıyla tasarlanmış ve ihtiyaca yönelik özel bir üründür. 5 farklı göze sahip bu modellerde gazla besleme seçeneği mevcut olduğu gibi, hangi gaz türü beslemesi yapılacaksa yine buna uygun tasarlanmış modellere de ulaşabilirsiniz. Hoover gazlı ocak sistemleri set üstü olarak tasarlandığı gibi, farklı renk ve farklı kaplama malzemesi seçenekleriyle kullanıcıya ulaşır. Aynı zamanda mutfaklarda dekoratif olmasını sağlamak amacıyla, görselliği üst düzeyde olan tasarımlara sahip ocak modelleri, ankastre sistemlerine de uygulanabilme özelliğine de sahiptir. Ocak sistemlerinde en çok tercih edilen renklerden biri olan beyaz renk, bu tercihe bağlı olarak üreticiler tarafından en çok ürün tasarlanan renk olma özelliğini de taşıyor. Hoover beyaz ocak, bu yoğun talebe karşılık olarak üretilmiş modellerden biridir. Beyaz rengin yanı sıra gri, siyah, metalik ve benzeri çeşitli renk seçenekleri, Hoover ocak modelleri arasında yer alıyor. Kaplama türünün değişmesi nedeniyle de renk değişimi olabildiği gibi, kaplama türüne rağmen farklı renk seçenekleri sunan çeşitli modeller de bulunuyor. Kullanıcının talepleri ve ihtiyaçları göz önünde tutulmuş ve buna paralel bir şekilde tasarım mühendisliğinin en ileri seviyesi kullanılarak ürün geliştirmeleri yapılmış. Markanın yüksek deneyimi ve birikimi, kullanıcıların ihtiyaçlarının doğru ve isabetli şekilde belirlenmesinde en önemli faktör olarak öne çıkıyor.

Hoover Çeşitli Besleme Sistemlerine Sahip Ocak Modelleri

Hoover Çeşitli Besleme Sistemlerine Sahip Ocak Modelleri

Teknoloji ve tenkil bilgi birikimi, çağımızda sürekli olarak artmaya devam ediyor. Artmasının yanı sıra birbirlerini sürekli olarak daha da ileriye taşıyan keşifler ve sistemler, yaşamlarımıza daha fazla konfor sağlamaya devam ediyor. Hoover indüksiyonlu ocak, teknolojinin pratik yaşama katkısının en yeni ve en özel örneklerinden biri olarak tasarlanmış. Herhangi bir tencere ya da ısınmaya dayanıklı olarak üretilmiş malzemenin ocağa konmasıyla birlikte, ocağın aktifleşmesini sağlayan indüksiyon özelliği, yanlışlıkla konulan bir el veya uzuv fark edince aktifleşmiyor. Yüksek güvenlik önlemi olarak hazırlanmış olan indüksiyon sistemi, olası mutfak kazalarını yüksek oranda azaltmaya yönelik özel bir keşiftir. Teknolojinin ulaştığı seviyenin amaçsal olarak kullanılmasıyla elde edilen bu yeni özellik, ocaklar ve mutfaklar için devrim niteliğinde bir yeniliğin oluşmasını sağlamış durumda. Klasik olarak da tanımlayabileceğimiz Hoover döküm ocak, özellikle yüksek ve sürekli ısıya maruz kalan dayanıklı tüketim malzemelerinde en sık başvurulan üretim malzemesi kullanılarak üretilmiştir. Hoover ankastre ocak ürünleri, ankastre sistemleri için ideal ölçü ve görsel tasarımların yanında, teknik ve teknolojik özellikleri bir arada taşıyan ürünler olarak tasarlanıyorlar. Aynı anda hem set üstü ve hem de ankastre sistemi olarak kullanılabilecek şekilde tasarlanan ocak modelleriyle, kullanıcıların tüm ihtiyaçları göz önüne alınıyor. Hoover set üstü ocak fiyatları, besleme sistemleri, büyüklükleri, teknik ve teknolojik özellikleri, kaplama malzemeleri gibi çeşitli özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Tüm ocak modelleri ile mutfaklarda ve dolayısıyla tüm yaşam kalitemizde fark oluşturan Hoover ocak sistemleri, aynı zamanda mutfak dekorasyonlarına da katkıda bulunacak görsel tasarım üstünlüklerine sahip. Markanın alanda ki deneyimi ve bilgi birikim, aynı zamanda yeni teknoloji ve tekniklere de uyumlu yeni tasarımların önünü açan en önemli faktördür. Ocak sistemlerine duyulan ihtiyaçların daha yüksek beklentiler oluşturmaya başlaması, daha yüksek ve teknik özelliklere sahip ocaklara ihtiyaç duyulmasına da neden oluyor. Marka bu alanda en yanıtları veren ürünler geliştiriyor.