Filtreleri Temizle
Marka
Simfer

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ocak Göz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Simfer Ocak

için 24 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Simfer 3011 L Set Üstü Ocak

  (18)
  30 günün en düşük fiyatı!
  3.595,20 TL 2.996 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Simfer 3036 Set Üstü Ocak Beyaz

  (144)
  30 günün en düşük fiyatı!
  4.444 TL 3.955,16 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Simfer 3036 N Set Üstü Ocak

  30 günün en düşük fiyatı!
  4.444 TL 3.955,16 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Simfer 3031 D Set Üstü Ocak Siyah

  (150)
  30 günün en düşük fiyatı!
  5.199 TL 5.198 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Simfer 3509 Ankastre Ocak Beyaz

  (8)
  30 günün en düşük fiyatı!
  7.079 TL 5.692 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Simfer 3654 4G Ankastre Ocak

  30 günün en düşük fiyatı!
  5.524 TL 5.520 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Simfer Ocak

Et yemekleri pişirmek, sebzeleri haşlamak ve kızartma yapmak için mutfakta ihtiyacımız olan beyaz eşyalar ocaklardır. Ocaklar, mutfakta geleneksel pişirme tekniklerinin uygulanmasına imkân tanıyan gazlı modeller ile ateş elde edilmesini sağlayan seçenekleriyle beğeni toplarken modern dönemde artık elektrik ile çalışan ocak seçenekleri de yer almaktadır. 1977’den bu yana beyaz eşya sektöründe mutfak çözümleri üreten Simfer ocak modelleriyle de kullanıcılarından beğeni toplamaktadır. Kaliteli pişirme tekniklerini uygulamanıza ve lezzetli yemek tariflerinizi gerçekleştirmenize imkân tanıyan Simfer ocak modelleri ile mutfakta pratik ve verimli bir şekilde yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Elektrikli, gazlı ve hibrid modelleriyle piyasa ürünlerini kullanıcılarla buluşturan markanın bu alanda oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Simfer Ocak Mutfak Standartlarınızı Değiştirir

Simfer Ocak Mutfak Standartlarınızı Değiştirir

Mutfağınızın kullanımı, yemek ve tatlı yaparken bu alandan ne kadar iyi bir şekilde istifade edebildiğiniz ve bu alan içinde ne kadar verimli çalışabildiğinizle ilintili olarak başarılı kabul edilebilir. Mutfağınızı başarılı olarak kullanabilmeye giden yol ise üç faktörden geçer; estetik başarı, ergonomik dizayn ve çoklu fonksiyon olanakları. Bu üç faktörü de baz alarak başarılı mutfak ürünleri üretmeye odaklanan Simfer markası, ocak modelleriyle başarılı mutfak kullanımını olağan kılıyor. Simfer markasının ocak kategorisinde solo ve ankastre ocak modelleri yer almaktadır. Solo ocaklar, tek parça beyaz eşya olma özelliği taşırlar. Simfer set üstü ocak olarak da tanımlayabileceğimiz solo ocaklar, bulundukları alandan kaldırılarak farklı bir yere taşınabilirler ve tezgâh üstünde, masa üstünde, alçak dolaplar üzerinde kullanılabilirler. Ankastre ocaklar ise solo ocaklardan farklı olarak mobil olmayan beyaz eşyalardır. Simfer ankastre ocak modelleri, tasarımları itibariyle, tezgâh üzerinde ayrılan bölmeye gömme olarak yerleştirilirler ve kullanım süresi boyunca bu alanda sabit kalırlar. Ankastre modeller, ergonomik açıdan tasarrufludurlar ve tezgâh alanınızı daha konforlu kullanmanızı mümkün kılarlar. Tasarım yönünden kullanıcıların karşısına iki alternatif ile çıkan Simfer markası, renk seçeneklerinde ise geniş bir palet sunmaktadır. Solo ocaklar için siyah cam, beyaz cam, emaye beyaz ve inox alternatiflerini sunan marka, ankastre modellerde ise beyaz, siyah, silver, kum beji cam; inox ve emaye alternatiflerini kullanıcılarla buluşturmaktadır. Bu anlamda farklı mutfak dekorasyonları ve stilleri ile uyum sağlayan ocaklar, modern görünüme sahiptir. Simfer ankastre cam ocak seçenekleri, tasarımları itibariyle oldukça zarif bir imaja sahiptirler. Siyah rengini tercih edebileceğiniz bu seçenekler, siyahın güçlü görünümüyle tezgâh üstünde bütünleşik bir tarz ortaya koymaktadır. Bir diğer renk seçeneği olarak silver cam modeller, parlak ve gösterişli dekorasyonlarla uyum sağlarlar. Beyaz ve kum beji cam renk seçeneği ise doğal mutfak estetiği yaratırken idealdir. Bu perspektifle bakıldığında Simfer cam ankastre ocak modelleri her renk seçeneğinde, uyumlu bir tarza sahiptir. Parmak izi bırakmayan dayanıklı inox tasarıma sahip modeller de benzer şekilde uyumluluk gösterirler.

Simfer Ocak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Simfer Ocak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mutfak beyaz eşyaları arasında ocaklar, lezzet sonuçları almanın başkahramanları arasında yer aldığından, kullanmayı düşündüğünüz ocağın özellikleriyle tariflerinizin başarılı pişme teknikleriyle can bulmasına olanak tanımalıdır. Elektrikli ve gazlı ocaklar arasından pişirme tarzınıza uygun olan seçenekleri değerlendirmeniz bu anlamda önemlidir. Mutfak beyaz eşyalarında çoklu fonksiyonlar sunan Simfer markası, ocak seçenekleriyle sizin için ideal pişirme uygulamalarıyla öne çıkan modelleri piyasaya sürmektedir. Markanın fonksiyonel açıdan ocak seçenekleri arasında gazlı, elektrikli ve hem gazlı hem de elektrikli modeller bulunmaktadır. Simfer elektrikli ocak gaz kullanımı olmaksızın, tıpkı ateş üzerinde pişirir gibi lezzet sonuçları almanızı sağlar. İndüksiyonlu ve hotplateli olmak üzere iki farklı elektrikli fırın modelini piyasaya süren Simfer markası, iki elektrikli modelde de başarılı bir performans göstererek yiyeceklerinizi ideal düzeyde pişirmeniz için sıcaklık ayarlama fonksiyonları sunar. Simfer indüksiyonlu ocak alternatiflerinde 9 farklı pişirme sıcaklığı ayarlamanızı sağlayan dokunmatik kontrol paneli bulunur. Bir gözü geniş, 3 gözü standart boyutlardaki pişirme gözleriyle standart ocak görünümü sunan indüksiyonlu modeller, modern tasarımlarıyla da gösterişlidir. Booster özellikli modeller, hızlı pişirme imkânı sağlar ve zaman tasarrufu elde etmeniz için idealdir. İndüksiyonlu Simfer ocak ankastre grubunda bulunur ve bu anlamda da tezgahınıza gömülen ince ocağınız, tezgâh üzerinde sade ve düzenli bir ortam elde etmenizi sağlar. Kolay temizlenebilir, çizilmez cam yüzeye sahip modeller ise hijyenik açıdan yüksek performans gösterirler. Simfer cam ocak fiyatları genellikle modellerin pişirme alanının boyutlarına, pişirme gözü sayısına ve fonksiyonlarına göre farklılık gösterir. Simfer ocak fiyatları genel olarak değerlendirildiğinde ise modellerin gazlı/elektrikli olması, pişirme alanının genişliği gibi faktörler fiyatları farklılaştırmaktadır. Siz kendi kullanım ihtiyaçlarınıza, kişisel zevklerinize ve bütçenize göre modeller arasından alternatifleri inceleyerek beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz. Lezzetli ev yemekleri yaratırken, ideal pişirme programlarını kullanarak sulu yemeklerinizi ve kızartmalarınızı Simfer farkıyla ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca tasarruflu kullanım standartlarıyla Simfer ocaklardan istifade ederek, elektrik ve gaz kullanım masraflarınızı da azaltabilirsiniz.

Simfer Ocak Gazlı Modellerle Geleneksel Pişirme Özelliklerini Korur

Simfer Ocak Gazlı Modellerle Geleneksel Pişirme Özelliklerini Korur

Ateş üzerinde pişirme özelliğinin kullanıldığı gazlı ocak modelleri, modern dönemde yenilikçi dokunuşlarla buluşuyor ve ortaya başarılı pişirme sonuçları çıkıyor. Tencere ve tavalarınızın eşit ve hızlı bir şekilde ısınmasını sağlayan Simfer doğalgazlı set üstü ocak modelleri, verimlilik yönünden öne çıkar. Estetik konusunun beyaz eşya alanında özellikle yeni dönemde önemli olduğuna işaret etmiştik. Simfer markası, kullanıcıların önem verdiği bu şartı dikkate alarak ürettiği 60 cm genişliğe sahip modellerle, yerleştirdiğiniz noktada fazla yer kaplamadan pişirme görevini yerine getirirken, patentli tasarımlarıyla da mutfağınızın göz alıcı olmasını sağlar. Simfer set üstü ocak doğalgazlı olarak tercih edildiğinde, beğeni toplayan bir özellik de otomatik gaz kesme fonksiyonunun bulunmasıdır. Ocağınızın ateş olmadan gaz kullanmasını önleyen emniyet sistemi, gaz kaçağı riskini ortadan kaldırarak evinizde güvenli ocak kullanım standartlarını sağlar. Kalın dökümden bek kapaklarına sahip gazlı modeller, dayanıklılıklarıyla ve çizilmez olmaları yönünden de uzun süreli kullanımlarında performanslarından ödün vermezler. Kolay kullanılabilir kontrol sistemine sahip modellerde, sıcaklık düzeyini en hassas şekilde ayarlayabilirsiniz. Pişirme gözündeki alev düzeyini belirlemenizi sağlayan kontrol sistemi, göz sayısına eşit kontrol düğmesiyle yönetilmektedir. Bu düğmeler aynı zamanda çakmak ve kibrit kulanım gereksinimini ortadan kaldıran elektronik ateşleme özellikleriyle de başarılıdırlar. Mutfak ortamında kullandığımız beyaz eşyalar, günlük olarak en sık kullandığımız elektronik cihazlar olduğundan enerji tüketimi konusunda da verimlilik sağlamalarını isteriz. Bu yönden Simfer doğalgazlı ocak gaz kullanımı konusunda cimri davranır ve en yüksek alev düzeyinde bile verimlilik sağlayarak, doğalgaz kullanım maliyetinizi düşürerek tasarruflu pişirme sonuçları sağlar.  Simfer ocak özellikleri arasında gazlı kullanımda hangi gaz türünün kullanıldığına göre aparat değişimi de yer alır. Temelinde LPG ve doğalgazlı ocak modelleri mekanik yönlerden birbirlerinden ayrılıyor olsalar da her iki gaz kullanım türü için de ocaklar ideal tasarıma sahiptir. Hem LPG hem de doğalgaz kullanımında verimli çalışan Simfer marka ocak modelleri, yarattığınız lezzetler için ideal pişirme standartlarını sağlayarak aynı zamanda maliyetinizi büyük ölçüde azaltmanıza olanak tanırlar.