Filtreleri Temizle
Marka
Ferre

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ocak Göz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ferre Ocak

için 30 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Ferre D - 40 Setüstü Ocak Inox

  (10)
  30 günün en düşük fiyatı!
  2.999 TL 2.599 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Ferre S2240-CE Set Üstü Cam Ocak

  (5)
  30 günün en düşük fiyatı!
  4.799 TL 3.899 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Ferre D40 Set Üstü Ocak

  30 günün en düşük fiyatı!
  2.999 TL 2.699 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Ferre BL 135 Ankastre Ocak Siyah

  (2)
  14.000 TL SEPETTE 10.950 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Ferre BL 136 Ankastre Ocak Beyaz

  (3)
  14.500 TL SEPETTE 11.600 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Ferre RS036 Ankastre Ocak

  (1)
  30 günün en düşük fiyatı!
  10.121 TL 8.148 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Ferre Ocak

Kızartmalar, sulu yemekler, şerbetli ve sütlü tatlılar… Her biri ocak üzerinde tencereler ve tavalar kullanarak hazırladığımız yiyecekler. Ocaklarımızdan sofralarımızın olmazsa olmaz yiyeceklerini hazırlamak üzere istifade ederiz. Ferre ocak ile yalnızca pişirme özelliklerinden faydalanarak değil aynı zamanda kolay ve verimli kullanım özellikleriyle de avantaj elde edebiliyorsunuz. Ferre ocak yorum ve değerlendirmelerinden de anlaşıldığı üzere markanın ocakları mutfakta harikalar yaratırken size keyifli bir deneyim sunuyor.

Ferre Ocak ile Süslenen Şık Mutfaklar

Ferre Ocak ile Süslenen Şık Mutfaklar

Her birey kendine özgü zevkleri ve stili ile evinin dekorasyonunda bu özgün bakış açısını uygulamayı ister. Mutfaklar, dekoratif açıdan çok farklı şekillerde dizayn edilebilen ortamlardır ve çeşitli estetik uygulamalara olanak sağlarlar. Dolaplar, çekmeceler ve rafların yanı sıra beyaz eşyaların da yer aldığı mutfaklarda bütünleşik bir görünüm yaratmak istediğinizde önemli parçalardan birisi de ocaklardır. Ferre set üstü ocak modelleriyle tezgâh ve fırın üzerinde modern bir pişirme alanına sahip olabilirsiniz. Farklı ebat seçenekleriyle kullanıcılara sunulan set üstü ocaklar mobil olmaları sayesinde arzu edilen konumda kurularak kullanılabilirler. Ferre ankastre ocak ise tezgahınıza gömülü olacak şekilde yerleştirilirken, bu alanda düzenliliği sağlarlar. Ankastre ocaklar yerleştirilme stilleriyle aynı zamanda tezgâh üzerinde sebzelerinizi doğradığınız, meyvelerinizi soyduğunuz, tariflerinizi hazırladığınız alanı daraltmaz ve ergonomik açıdan fayda sağlarlar. Markanın beğeni toplayan tasarımıyla dikkat çeken modelleri arasından inox, siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip alternatifleri inceleyebilir, mutfağınız için uygun olan modeli her bütçeye göre değişen fiyat seçenekleri arasından satın alabilirsiniz.

Ferre Ocak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ferre Ocak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kullanım açısından ocaklardan optimum beklentimiz, yiyeceklerimizi başarılı bir şekilde pişirmeleridir. Günümüzde ise gelişen teknolojik olanaklar sayesinde ocaklar bu standart görevin yanında birçok özel fonksiyonu da sunmaktadırlar. Ürünlerin fiyatları da bu fonksiyonlara bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ferre set üstü ocak fiyatları ürünlerin tasarım özellikleri, pişirme kapasiteleri ve set üstü/ankastre olmaları yönünden değişkenlik göstermektedir. Özellikler açısından markanın modellerine yakından baktığımız zaman geniş bir skalada seçeneklerin yer aldığını görüyoruz. 500, 700, 800, 100, 1200 ve O serileri olarak kategorize edilen set üstü ocak modelleri yapısal özellikleriyle birbirlerinden farklıdırlar. 4 pişirme gözüne sahip modeller, küçük, büyük ve orta genişlik düzeyine sahip brülörler ile farklı tencere ve tava boyutlarına uygun yerleştirme ve pişirme özellikleri ortaya koyarlar. 4 standart bek kapağının ve iki bölümden oluşan ızgaraların yer aldığı modeller geleneksel ocak görünümünü kaliteli çizgilerle mutfağınıza taşıyor. Ferre ocak kullananlar adına ergonomi avantajı sağlayan ankastre grubunda ise 400, 600 ve 1100 olarak tanımlanmış seriler bulunuyor.

Ferre Ocak Ankastre Tasarımıyla Konforlu Pişirme

Ferre Ocak Ankastre Tasarımıyla Konforlu Pişirme

Ferre marka ankastre ocak grubunda, özgün ve modern tasarımıyla dikkat çeken alternatifler yer alıyor. Izgara dizaynıyla fark yaratan bu modeller, renk ve doku alternatifleriyle de mutfağınızda şıklık yaratıyor. LPG ve doğalgaz bağlantısıyla rahat bir şekilde kullanılabilen ankastre ocaklar evinizin enerji kullanım özelliklerine ayak uyduruyor. Ferre ankastre ocak fiyatları set üstü modellere kıyasla daha yüksek olmakla beraber hem görsel hem de fonksiyonel açıdan bir nebze daha avantajlıdır. Sönme emniyetli Ferre ankastre alternatifleri, mutfağınızda güvenli gaz kullanımı olanakları sağlıyor. Gaz kaçağı riskini ortadan kaldıran emniyet sistemiyle markanın ocakları, ocakta alev olmadığı durumlarda gaz kullanımını otomatik olarak kesiyor. Ferre ankastre ocak yorumları incelendiğinde ise alternatiflerin kontrol panelinde bulunan gaz ayarlama düğmeleriyle otomatik olarak ateşlenebiliyor olmasının beğeni topladığı görülüyor. Yanıcı herhangi bir araç kullanmaya gerek bırakmayan elektronik ateşleme sistemiyle ocağınızı kolayca yakabiliyor ve lezzetli yemeklerinizi pratik bir şekilde pişirebiliyorsunuz.