Filtreleri Temizle
Marka
Teka

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ocak Göz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Teka Ocak

için 87 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Mutfakta yapılacak hemen hemen her bir ürün için mutlaka ocağa ihtiyaç duyulabiliyor. Bu nedenle de modern çağda her mutfak için en temel gereksinimlerin başında ocaklar geliyor. Özellikle çoklu gözü ve gelişmiş özellikleri ile yeni nesil ocaklar ile mutfaklarda daha hızlı, daha kolay ve daha konforlu bir şekilde yemekler ve tatlılar pişirebilme şansına sahip olunabiliyor. Gelişmiş teknolojik özellikleri ile daha düşük tüketimli bir enerji kaynağı oluşturan ocak modellerinde Teka kalitesi önemli farklar yaratıyor. Yeni nesil tasarımları ile ocak kullanımının en verimli hale getirilmesine yardımcı olan Teka ocak modelleri de günümüzde Türkiye genelinde en fazla tercih edilen markaların başında geliyor.

Teka Ocak Çeşitleri

Teka Ocak Çeşitleri

Kullanım alanındaki ihtiyaçlara odaklı olarak ocak tasarımlarında farklı sistem ve altyapılar kullanan Teka ile artık mutfaklarda daha güvenli ve daha konforlu bir ocak kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Standart olarak dört gözlü modelleri bulunurken, daha farklı kullanım ihtiyaçlarına odaklı olarak daha az veya daha çok göze sahip olan ocak modelleri de bulunuyor. Hızla gelişen teknolojinin enerji kaynakları açısından sağladığı olanaklar çerçevesinde de Teka markası tarafından ocak modellerinde farklı kaynak sistemine sahip olan modeller geliştiriliyor. Özellikle de elektrikli ocak modelleri ile mutfaklarda enerjiyi elektrikten alan ocaklar sayesinde çok daha hızlı ve çok daha konforlu bir şekilde yemekleri pişirebilme imkanına sahip olunabiliyor. Teka elektrikli ocak modelleri son derece basit kullanılabilirliği ile mutfaklarda ev hanımlarının en önemli yardımcısı konumunda bulunuyor. Farklı ateş kademe seçenekleri ile sayesinde kullanıcıların yapmak istedikleri pişirme işlemine uygun olan şiddette ateş açabilme imkanına sahip olabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda da ocak yakma işleminin çok pratik bir hale getirilmiş olması ile Teka ocakları, modern mutfaklarda ev hanımlarının daha basit koşullarda ve son derece konforlu bir şekilde çalışma gerçekleştirebilmesine olanak veriyor. Yeni nesil çakmak özelliğine sahip olması sayesinde ocağın yakılması için ekstra bir çakmak ile uğraşmak zorunda da kalınmıyor. Kullanıcılar, Teka markalı ocaklarda istediği gözde ateşi yakabilmek için yanında veya önünde(modeline göre değişiyor) bulunan ateşi açma tuşlarına hafif şekilde bastırıp, çevirerek ocağın yanması için gazı ve ateşlemeyi verebilmektedir. Bu şekilde ocağın hızlı ve kolay bir şekilde yakılarak, anında pişirme işlemi için hazır hale getirilmesi sağlanabiliyor. Teka tarafından geliştirilmiş olan elektrikli ocaklar özellikle üzerinde tencere bulunan ocakların kolay bir şekilde ocağın üzerinden indirilmesine gerek olmadan ateşlenmesine ve yakılmasına olanak veriyor. Bu nedenle de ev hanımları için mutfakta önemli bir kolaylık sağlıyor. Aynı anda daha fazla ürünün pişirme işleminin gerçekleştirilebilmesi için ihtiyaç duyulan fazla sayıdaki göz için Teka tarafından önemli çözümler sunuluyor. Teka 5’li ocak modelleri sayesinde 5 farklı ürünü aynı anda tek bir ocak üzerinde pişirebilme imkanına sahip olunabiliyor. Üzerinde bulunan 5 farklı ocak gözünün ocak üzerindeki pozisyonları itibari ile hiçbir şekilde birbirini de etkilemez.

Teka Ocak Set Üstü Tasarımları

Teka Ocak Set Üstü Tasarımları

Farklı enerji kaynakları ile rahatlıkla bir kullanım gerçekleştirilebilen Teka ocaklarda, kullanım ihtiyaçlarına odaklı olarak farklı model seçenekleri bulunuyor. Özellikle günümüzde her mutfakta mutlaka bulunması gereken ürün gruplarından birisi olan set üstü ocaklarda da Teka tarafından geliştirilmiş olan yeni nesil ocak modelleri bulunuyor. Teka set üstü ocak modelleri hem kullanım yeri açısından avantajlar sunuyor hem de çok daha pratik bir kullanılabilirlik potansiyeli oluşturuyor. İstenen yüksekliklerde ocağın kullanımına yardımcı olan Teka’ nın set üstü ocak modelleri sayesinde özellikle uzun pişirme sürelerine sahip olan ürünlerin pişirme sürelerinde duruş pozisyonuna bağlı ekstra bir yorgunluk ve zorluk yaşanmasının da önüne geçiyor. Bu özelliği sayesinde de mutfağınızda yemek pişirmek zorlu bir ev işi olmaktan çıkarak, keyifli bir deneyim haline dönüşüyor. Gelişmiş teknolojiye sahip olan set üstü ocak modelleri son derece güvenli bir kullanımda sunuyor. Her türlü riske karşı son derece gelişmiş teknolojisi ile herkesin güvenle ve rahatlıkla ocak kullanımını gerçekleştirebilmesine yardımcı oluyor. Mutfakta pişirilen tüm ürünlerin çevresine yaymış olduğu yemek kokularının mutfağa ve evin diğer odalarına sinmesinin önüne geçilmesinde ise ankastre sistemlerinin oldukça önemli bir avantajı bulunuyor. Gelişmiş teknoloji ürünü olan Teka’ nın ankastre sistemleri sayesinde mutfağınızda en fazla koku yayan yemekleri ve diğer ürünleri dahi son derece rahat bir şekilde pişirebilme deneyimiyle mutfağınızdan çıkacak lezzetlerde kendinizi sınırlamak zorunda kalmayacaksınız. Son derece güçlü çekim gücüne sahip olan Teka ankastre ocak sayesinde yemeklerden çıkan koku ve buharların doğrudan çekilerek, dışarıya atılmaktadır. Hava kanalları üzerinden etkin biçimde tüm koku ve buharın dışarıya atılarak, mutfakta kalmasının ve kötü koku oluşumuna yol açmasının önüne geçiliyor. Teka tarafından geliştirilmiş olan ocak modellerinin her birinin kendisine has özelliklere sahip olması fiyatlarında değişikliğe yol açmaktadır. Teka ocak fiyatları da bu sebeple birbirinden tamamen farklı olurken, standart bir ortalamaya sahip değildir.

Teka Ocak Modellerinde İndüksiyon Teknolojisi

Teka Ocak Modellerinde İndüksiyon Teknolojisi

Teknolojinin her alanında yakalanmış olan gelişim hızının sunmuş olduğu fırsatlar günümüzde ocak kullanımında da sizlere önemli avantajlar sağlıyor. Her zaman ocak teknolojisinde devrim niteliğindeki yeniliklerin öncüsü olmayı başaran Teka tarafından ocak modellerinde indüksiyon isimli bir teknolojiye yer veriliyor. Ocak kullanımını çok güvenli bir hale getiren indüksiyon teknolojisi ile birlikte ocak kullanımında ortaya çıkabilecek önemli riskleri egale edebilmek mümkündür. Teka indüksiyon ocak modellerinin kullanımı sırasında her türlü güvenlik riski ortadan kaldırılabilmektedir. Özellikle de ocağın üzerinde tencere bulunduğu zaman dinamik bir şekilde ısıtma fonksiyonunu yerine getirirken, ocak üzerine elin koyulması durumunda ısıtma fonksiyonunu sonlandırır. Bu şekilde olası tüm kazaların önüne geçebilmektedir. Son derece gelişmiş bir teknik ve fizik altyapısının kullanılmış olduğu Teka indüksiyonlu ocak sistemlerinde ısıtma fonksiyonu manyetik bir alan yapısıyla sağlanmaktadır. Bu özelliği ile de ocağı kullanırken kesinlikle tencere dışındaki ürünlerin üzerine konması durumunda devreye girmemektedir. Böylelikle de mutfakta yapılan çalışmalarda sıklıkla yapılabilen ocak kullanım hatalarının ciddi güvenlik riskleri meydana getirmesinin önüne geçiliyor. Gelişmiş teknolojiye sahip olan Teka elektrikli ocak kullanımı ve diğer Teka ocakları ile ilgili olarak kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar yönlendirici bilgiler içermektedir. Özellikle de Teka tarafından geliştirilmiş olan ocakların kullanımında karşı karşıya kalınabilecek her türlü riski ve sorunu ortadan kaldırmaktadır. Üzerinde bulunan bu teknolojisi ile de ocak sisteminin kullanımı basit şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ancak teknik sistem özellikleri yüzünden mevcut olan bu farklılıkları fiyatlarında da doğrudan etkilerde bulunmaktadır. Teka ocak fiyat bilgisi alırken mutlaka indüksiyon, ankastre, elektrikli ve diğer sistem özellikleri dikkate alınarak, hareket edilmesi ve seçimlerin gerçekleştirilmesi gerekir. Bu sayede tam olarak ihtiyaca yönelik olarak hem yüksek performanslı hem de yüksek güvenlikte bir ocak kullanımı bütçeye uygun şekilde gerçekleştirilebiliyor. Daha geniş özelliklere sahip olan ve teknik özellikleri bakımından diğer ocak modellerinden farklı olması sebebi ile de Teka ankastre ocak fiyatları tamamen farklıdır. İndüksiyon teknolojisine sahip olan ocakların getirmiş olduğu avantajlardan mutfağınızda faydalanmanız için Teka’ nın cazip fiyatları sizlere yardımcı oluyor.