Filtreleri Temizle
Marka
Grundig

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Grundig Ocak

için 3 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Grundig Ocak

Teknolojiyi mutfağınıza getiren Grundig ocak, yenilikçi ruhu ve özgün tasarımı sayesinde farkını gösterir. İlk günden beri kalitesini sürdürmeyi başaran ürünler; evlerde, lokantalarda ve iş yerlerinde sıkça tercih edilir. Diğer pişirme grubu ürünleriyle uyumlu bir görüntü yakalayan modeller, mutfağınızın adeta yeniden doğmasını sağlar. Yemek pişirme esnasında en büyük yardımcınız olacak Grundig ocak modelleri, zaman açısından maksimum verim almanızı amaçlar. Birden çok ocak gözü bulunması, aynı anda farklı farklı yemekler hazırlamanızda etkili olur. Böylece hem gününüzün büyük bölümünü mutfakta harcamayı bırakabilir hem de yorgunluk ve halsizlik hissetmezsiniz. Kullanım alanında geniş seçenekler bulunduran ürünlere sayfamızı ziyaret ederek göz atabilirsiniz.

Mutfağınıza En Uygun Grundig Ocak Modeline Sahip Olun

Mutfağınıza En Uygun Grundig Ocak Modeline Sahip Olun

Özgün tasarımların teknolojiyle bir araya geldiği ocak çeşitleri, gelişmiş fonksiyonlara sahiptir. Fırın ya da tezgah üstüne konumlandırılan Grundig set üstü ocak, yan tarafta yer alan düğmelerle kolayca kontrol edilir. Mutfağınızda ekstra bir alana gerek duyulmaması, kullanım açısından sizlere avantaj sağlar. Günümüz mutfak tasarımlarına uyumlu Grundig ankastre ocak, modern bir hava katılmasında etkili olur. Yemeklerinizi yaparken aynı zamanda huzur dolu vakitler geçirmeniz, bu model sayesinde gerçekleşir. Elektrik ya da doğalgazdan enerji toplayan ürünler, en kısa sürede en yüksek verime ulaşmanızı hedefler. Sadece elektrikle çalışan Grundig elektrikli ocak, çevre dostu bir yapıdadır. Böylece gereksiz enerji israfı durumu oluşmaz. Fırınla birlikte gelen Grundig fırınlı ocak, set halinde mutfağınıza yerleşir. Hem fırın hem de ocağa ihtiyacınız varsa bu ürünü tercih edebilirsiniz. Dokunmatik kaymalı Grundig indüksiyon ocak, pratik yoldan benzersiz lezzetleri sizlere getirir. Yüzey değil sadece ocak kısmı ısınan modelde, seramik kısımda yanma görülmez. Birbirinden farklı modelleri sayfamızdan araştırabilir, beğendiğiniz ürünün detaylarını inceleyebilirsiniz.

Grundig Ocaklarının Eşsiz Tasarımlarına Kavuşun

Grundig Ocaklarının Eşsiz Tasarımlarına Kavuşun

Kurulumu ve çalışması oldukça pratik olan Grundig ocak yedek parça konusunda fazla alternatif bulundurur. Herhangi bir sorun oluştuktan sonra değiştirilmesi gereken bölümler, yedek parça desteğiyle tamamlanır. Tencerelerin en yüksek ısıya ulaşacağı mesafe Grundig ocak ızgarasıile ayarlanır. Pişirme sürecindetencereyi sabitleyen ocak ızgarası, daha kısa sürede dilediğiniz yemeği yapmanızı sağlar. Kalabalık ortamlara sahip ya da sıkça misafir ağırlayan kişiler, Grundig ocak 4’lü modeline yönelir. 4 ayrı ocak gözü bulunan model, gününüzü daha verimli geçirmeniz için size fazladan vakit sunar. Son teknolojik gelişmelerden yararlanılan Grundig indüksiyon ocak, direkt tencere ve tava tabanına ısı gönderir. Açma ve kapama anlarında hızla değişikliğe uyan model, gereksiz enerji harcanmasını önlemiş olur. Pek çok yeniliğin yer aldığı Grundig modellerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Fiyat Konusunda Her Bütçeye Ulaşan Grundig Ocakları

Dünya genelinde yayılmış Grundig cam ocak ve diğer modeller, fiyat açısından beğenileri toplar. Fiyat belirlemesi yapılırken ürünle ilgili hiçbir detay atlanmaz. Grundig ocak özellikleri, üretim yılı ve dış tasarımına paralel bir fiyatlandırma gözlenir. Böylece geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başarır. Grundig ocak ölçüleri de fiyat konusunda dikkat edilen faktörlerden biridir. Ocak gözü sayısı arttıkça boyutları da artan modeller, mutfağınızın genişliğine uygun farklı büyüklükleri sizlerle buluşturur. Kullanıcılardan pozitif geri bildirimler alan Grundig ocak fiyat performans bakımından incelendiğinde beklentilere uyar. Üstün kaliteye karşın uygun fiyat seçenekleri, kullanıcıların zorlanmadan alışveriş yapmasında etkili olur. Dayanıklı materyallerden imal edilen ürünler, uzun ömürlü bir kullanımı sizlere sunar. Fiyatıyla bütçenize, tasarımıyla kişisel zevklerinize ve özellikleriyle ihtiyaçlarınıza uyan ocak modeline sayfamız sayesinde istediğiniz her an sahip olabilirsiniz.