Filtreleri Temizle
Marka
Esty

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ocak Göz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Esty Ocak

için 7 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Esty Ocak

Günlük uğraşlar arasında yemek yapmak, oldukça vakit alan bir eylemdir. Her gün farklı çeşit yemek yapmak oldukça zordur. Eski dönemlerde daha zor olan yemek yapmak, günümüzde elektrikli ev aletleri sayesinde çok daha kolay ve pratiktir. Her gün yemek yapmak sıkıcı bir hal alırken, elektrikli mutfak aletleri sayesinde pratik bir hale gelir. Kahve yapımı, sebze veya meyveleri parçalamak ve hazırlanan yemekleri pişirmek teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha kolaydır. Mutfakların baş kahramanlarından biri de ocaktır. Bu ürünler sayesinde hazırlanan bütün sebzeler kolay şekilde pişirilerek sofralara sunulur. Uzun yıllardan beri mutfakları süsleyen bu cihazlar, günümüzde hemen hemen her marka tarafından farklı tasarımlarla satışa sunulur. Ocak denince akla gelen markalardan biri Esty’dir. Esty ocak, farklı özellikteki modelleriyle evlerin, yemekhanelerin ve yemek pişirilen her yerin vazgeçilmezidir. Bu tür ürünler alınırken en çok önem verilen husus, uzun ömürlü ve kaliteli olmasıdır. Esty, ürettiği modellerde uzun süreli kullanımı ve kaliteyi göz önünde bulundurur. Ürün tasarlanırken güvenli olup olmadığı da dikkat edilen en önemli detaylardan biridir. Ateş ile aktif olduğu için çoğu zaman tehlikeli olabilir. Bu yüzden özellikle küçük yaştaki çocukların zarar görmeyeceği şekilde tasarlanır. Mutfak için büyük önem taşıyan pişirme grubu modellerinden biri olan bu ürünler, farklı çeşitlerde karşınıza çıkar. Günümüz şartları göz önüne alınarak tasarlanan modeller, hızlı pişirme özelliğine sahip pratik elektrikli mutfak eşyaları arasındadır.

Fonksiyonel Özelliklere Sahip Esty Ocak Modelleri

Fonksiyonel Özelliklere Sahip Esty Ocak Modelleri

Lezzetli ve güzel yemekler yapmak için gerekli olan araçların başında ocak gelir. Bu ürünler, yemek yapmak için en önemli elektrikli mutfak aletlerindendir. Yiyecek harcının hazırlanışından sonra son dokunuşu bu cihazlar yapar. Teknoloji harikası bu ürünler sayesinde yemekler hızlı ve kolay şekilde pişerek sofralarınızı süsler. Yemekleri pişirmek için en önemli aletlerden biri olan ocakların kullanımı da doğru olmalıdır. Esty, bu konuda kullanıcılarına yardımcı olur. Esty ocak kullanımı, oldukça kolay ve pratiktir. Ürün kullanımı modele göre farklılık gösterir. Farklı modellerde tasarlanan her ocağın farklı özellikleri olduğu için kullanım özellikleri de birbirinden farklıdır. Tüm modeller elektrik gücüyle çalıştığı için öncelikle yapılması gereken cihazın fişini prize takarak ürünü elektrikle buluşturmaktır. Klasik model olarak bilinen ve eski dönemlerden beri yapısını hiç bozmayan bu ürünler, fişe takıldıktan sonra kullanıma hazır hale gelir. Zorlayıcı herhangi bir ayarı yoktur. Ateş fazla isteniyor ise büyük bölüm, daha kısık isteniyorsa küçük bölüm bir düğme yardımıyla açılır ve yemek rahat şekilde ateş üzerinde pişer. Markanın küçük ve taşınabilir özelliklere sahip Esty elektrikli ocakları, iki farklı çeşitte karşınıza çıkar. Mutfaklarda yerini alan ilk model, elektrikli ve taşınabilir özelliğe sahip olandır. Bu modeller elektrik gücünün olduğu her yerde rahat şekilde kullanılır. Günümüzde daha modern bir görüntüye sahip şekilde karşınıza çıkar. Elektrikli modellerin bir diğer adı indüksiyonlu ocaktır ve günümüzde bu ismiyle daha çok bilinir. Klasik modeller arasında fırınlı ürünler de vardır. Esty fırınlı ocak, yemek pişirme özelliğinin yanında tatlı veya tuzlu her türlü hamur işinin hazırlanmasına yardımcı fırın özelliği de sunar. Fırın genellikle ocağın alt kısmında bulunur ve geniş yer kaplar. Günümüzde hala satışı devam eden fırınlı modeller, yeni özellikler eklenerek daha modern ve şık tasarımlarla satışa sunulur. Fırınlı modellerin kullanımı da elektrik modeller gibi oldukça kolaydır. Fırın özelliğini kullanırken yemek fırına verilmeden önce istenilen ayara getirilmesi yeterlidir. Esty 5 gözlü ocaklar, diğer modellere göre ölçü olarak daha büyüktür. 4 alanı dışında bir tane de büyük bir alan bulunur ve yemekler büyük alanda çok daha çabuk pişerek zamandan tasarruf edilmesine yardımcı olur.

Modern Tasarımlara Sahip Esty Ankastre Ocak Çeşitleri

Modern Tasarımlara Sahip Esty Ankastre Ocak Çeşitleri

Lezzetli yemek yaparken mutfağın baş kahramanlarından biri olan ocak, kullanılmaya başlandığı ilk yıllardan beri özellik ve tasarım olarak sürekli değişime uğrar. Esty markası, ürün tasarımı yaparken dönemin ihtiyaçlarına göre ürün özelliklerini geliştirir. Günümüzde çok sık kullanılan ve tercih edilen modellerden biri de ankastre ocaktır. Esty ankastre ocak, modern görünümüyle mutfağa şık bir görüntü verir. Ayrıca çok fazla yer kaplamadığı için de mutfakta yer tasarrufuna katkı sağlar. Ankastre modeller, modern ve şık görüntüsünün yanında kolay kullanımıyla da göze çarpar. Ankastre modeller genellikle tezgâh üzerine gömülmüş ocak modeli olarak da bilinir. Eski modellerin aksine oldukça hafiftir. Eski model olarak bilinen set üstü ocaklar da ankastre modellere benzer yapıya ve özelliklere sahiptir. Esty set üstü ocak modeli, birçok yemeksever tarafından sıklıkla tercih edilir. Günümüz şartlarına uyumlu olarak daha birçok özelliğe sahiptir. Mutfakta genellikle tezgâh üzerinde kullanılır. Renk olarak seçenekler daha kısıtlı olsa da her zevke hitap edecek seçenekleri bulunur. Ayrıca eski set üstü modellerin yerini daha küçük boyutlarda daha modern görünümlü set üstü ocaklar alır. Esty markasının ankastre modellerine benzer tasarıma sahip olan Esty cam ocak, oldukça şık bir görünüm sunar. Adından da anlaşılacağı gibi cam görünümüne sahiptir ve temizlenmesi oldukça kolaydır. Cam ocakların set üstü modelleri de günümüzde hala kullanılır. Değişime ayak uydurmak için farklı şekillerde tasarlanan birçok model fazla olsa da Esty inox ocak, hala en çok tercih edilen ürünlerdendir. Klasik modellerin başında gelen inox ocak, hemen hemen her evde mutfağı süsler. Set üstü ocak çeşitleri arasında öne çıkan inox modeller, oldukça düşük fiyatlarla markanın sevilen ürünleri arasında yer alır.

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Esty Ocaklar

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Esty Ocaklar

Ocak satın alırken en çok dikkat edilen detaylardan biri de fiyatıdır. Ürün fiyatları, ocağın modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Son moda olan şık modeller, özellikleri doğrultusunda fiyatlandırılır. Ayrıca ürünün tasarımı da bu noktada oldukça önemlidir. Esty, her bütçeye uygun fiyatlarıyla kullanıcılarının mutfaklarında vazgeçilmez bir markadır. Esty ocak fiyatları, ürünün işlevine bağlı olarak da değişir. Ankastre ocak modeli, şık ve kullanışlı yapısı ile öne çıkar. Fırınlı ve inox ocak modelleri, sık ve farklı yemekler yapanlar için oldukça idealdir. Ürün fiyatları, modellerin rengine bağlı olarak da değişebilir. Beyaz renkli ocaklar her mutfağa uyum sağlar ve sıklıkla tercih edilir. Gri ve siyah renk tonlarındaki ocaklar ise mutfağınıza daha modern bir görünüm katar. Dilerseniz daha canlı renkteki modelleri tercih ederek mutfağınıza hareket katabilirsiniz. Esty gri ocak modeli ile mutfağınızın havasını değiştirebilirsiniz. Gri renkli modellerin tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise sade ve daha şık bir görünüm sunmasıdır. Ocak satın aldıktan sonra uzun yıllar kullanmanın sonucu olarak parçalarının bazılarına zarar gelebilir. Bunun sebebi, ürünün uzun yıllar boyunca çalışması durumudur. Ocaklarda oluşan zararlar tespit edildikten sonra zarar gören kısım değiştirilebilir özellikte ise o parçası değiştirilir ve ocak tekrar kullanıma hazır hale gelir. Esty, bu konuda da kullanıcılarına yardımcı olur. Esty ocak yedek parçaları ile ürünlerinizi onarabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ocak satın almadan önce kullanıcı yorumlarını incelemek oldukça yararlıdır. Esty ocak yorumları sayesinde kullanımınıza en uygun ürünü çok daha kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Sayfamızdan Esty ürünlerini ve fiyatlarını detaylı şekilde inceleyebilir; beğendiğiniz ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.