Filtreleri Temizle
Marka
Awox

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Awox Ocak

için 1 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Awox Ocak

Mutfaklarda bulunan olmazsa olmaz eşyalardan biri ocaklardır. Birçok farklı yemek için kullanılan ocaklar mutfakta oldukça büyük bir öneme sahiptir. Ocaklar, tezgâhın genişliğine, mutfak dekorasyonuna ve kullanıcının ihtiyacına göre değişkenlik göstermektedir. Awox markası yüksek kalite ve modern tasarımları ürünlerinde bir araya getirmektedir. Bunun yanı sıra ocak modelleri ile kullanıcılardan tam not almaktadır.

 Ergonomik Tasarımlara Sahip Awox Ocak Modelleri

Ergonomik Tasarımlara Sahip Awox Ocak Modelleri

Ocaklar, mutfakta en sık kullanılan beyaz eşyalardan biridir. Bu sebeple tercih edeceğiniz ocak oldukça önemlidir. Awox ocak modelleri yenilikçi tasarımları ve işlevselliği ile dikkat çekmektedir. Mutfaklarda tercih edilen ocakların sahip olduğu göz sayısı değişkenlik gösterebilir. Awox tekli ocak seçenekleri ile yerden tasarruf edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ocakların yüzeyinde kullanılan materyaller de farklılık göstermektedir. Ankastre, cam, döküm gibi seçenekler bulunmaktadır. İhtiyacınıza ve mutfağınıza en uygun seçeneği tercih ederek üründen maksimum verim alabilirsiniz. Awox set üstü ocak modelleri yemeklerinizin lezzetini koruyarak pişirmenize yardımcı olur. Kolay temizlenebilen yapısı ile temizliğe ayıracağınız vakti sevdiklerinize ve hobilerinize ayırabilirsiniz. Nemli bir bez yardımıyla kolayca temizlenebilir. Ürünlerde yer alan gösterge lambası ile ocağın çalışıp çalışmıyor olduğunu kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Isı düğmesi ile pişireceğiniz yemeğe göre ısı ayarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Ergonomik tasarımları sayesinde tezgahta az yer kaplayarak yerden tasarruf etmenize olanak tanır.

 Güvenli Kullanım Sağlayan Awox Ocak Modelleri

Güvenli Kullanım Sağlayan Awox Ocak Modelleri

Awox elektrikli ocak modelleri ile gerçekleşebilecek bir doğalgaz kesintisinden etkilenmeden yemek yapmaya devam edebilmenize olanak tanıyor. Bunun yanı sıra ergonomik tasarımları ile pratik kullanım imkanı sunuyor. Elektrikli ocaklar genellikle tekli ya da ikili şekilde tasarlanmaktadır. Bu sayede kolayca taşınabilir ve konumlandırılabilir. Elektrikli ocakların en büyük avantajı doğalgaz bağlantısına ihtiyaç duymadan elektrik bağlantısı bulunan her yerde kullanılabiliyor olmasıdır. Piknik ve kamp gibi aktivitelerde oldukça sık tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra elektrikli ocaklar yemeği pişirmek için ideal performans sergilemektedir. Isıyı eşit şekilde yayarak yemeğin eşit pişmesini sağlar. Prize takıldıktan sonra kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Ocakları temizlemek oldukça zaman alan bir iştir. Awox ocak seçenekleri nemli bir bezle oldukça kolay temizlenebilmektedir. Bu sayede temizlik için uzun vakitler ayırmanıza gerek kalmaz. Ocaklar, yüzeyde kullanılan malzeme, pişirme gözü miktarı ve bunun gibi farklı teknik özelliklerde farklılıklara sahip olabilir. Awox ankastre ocak modelleri şık tasarımı ve işlevselliği ile oldukça pişirme grubu alanında oldukça fazla tercih edilmektedir.

 Şık ve İşlevsel Tasarımları ile Awox Ocak Seçenekleri

Şık ve İşlevsel Tasarımları ile Awox Ocak Seçenekleri

Teknolojik gelişmelerden yararlanarak tasarlanan ocaklar, kafe gibi işletmeler de dahil olmak üzere mutfaklarda en sık kullanılan beyaz eşyalardandır. Ocaklar kullanım alanına ve kullanıcının ihtiyaçlarına göre farklı tasarımlara ve teknik özelliklere sahiptir. Awox ocak çeşitleri ısınmaya karşı dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanım imkanı sağlar. Teknolojik gelişmeleri ürünlerinde kullanması yanı sıra ergonomik tasarımları ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tercih edeceğiniz ocağın güvenli bir kullanım sağlaması da oldukça önemli bir kriterdir. Yüksek ısıya kadar dayanıklı demir tablası, üründe bulunan boyaların aşınmasını önler. Awox ocaklarda yer alan gösterge paneli ile ocağınızın açık ya da kapalı olduğunu kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Isı kontrol düğmesi ile yemeğinizi pişirmek istediğiniz sıcaklığı kendiniz ayarlayabilirsiniz. Ergonomik tasarımı ile oldukça az yer kaplayarak yerden tasarruf etmenize yardımcı olur. Bunun yanı sıra seramik kaplaması ile mutfağınıza şık bir görünüm kazandırmaktadır. Tüm Awox ocak modellerine, teknik özelliklere ve fiyat bilgisine sayfamızdan ulaşabilir, ihtiyacınıza en uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz.