Filtreleri Temizle
Marka
Luxell

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ocak Göz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Luxell Ocak

için 26 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Luxell LX-40 TAHDF Ankastre Ocak Siyah

  (22)
  30 günün en düşük fiyatı!
  3.051 TL 3.000 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Luxell LX-40 TAHDF Ankastre Cam Ocak

  (4)
  30 günün en düşük fiyatı!
  4.599 TL 3.999 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Luxell OC-88 Süper Kristal Siyah Ocak

  30 günün en düşük fiyatı!
  3.999 TL 3.319 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Luxell Ocak

Başarılı beyaz eşya markalarından biri olarak Luxell, modern tasarım özellikleri ve çok yönlü fonksiyonlarıyla ocaklarını mutfaklarla buluşturuyor. Luxell ocak seçenekleri arasında ihtiyacınız olan pişirme tekniklerini gerçekleştirebilmenize olanak tanıyan modeller yer alıyor. Luxell tekli elektrikli ocak seçeneklerinden 4 gözlü ocak alternatiflerine kadar farklı kullanım tercihlerine yönelik oldukça geniş bir ürün yelpazesi markanın ürün kategorisinde yer alıyor.

Luxell Ocak ile Gelişmiş Mutfak Tasarımı

Luxell Ocak ile Gelişmiş Mutfak Tasarımı

Çağdaş dönemin getirdiği artılardan biri olarak ev dekorasyonumuzu bütünleyen beyaz eşya modelleri sadece sundukları özelliklerle değil ayrıca görünümleriyle de bize fayda sağlarlar. Luxell markası bu yönden çeşitli kullanıcı zevklerine hitap eden model alternatiflerini piyasaya sunmaktadır. Temel olarak set üstü ocaklar ve ankastre ocaklar markanın ürün gruplarını oluşturmaktadır. Luxell set üstü ocak mutfakta arzu edilen konuma yerleştirilebilir oluşuyla öne çıkarken, beyaz, siyah ve inox renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Mutfak tezgâhına monte edilmek suretiyle, gömülü olarak kullanılan ankastre ocaklar ise ergonomik avantajlarıyla kendisini gösteriyor. Luxell ankastre ocak seçeneklerinde siyah, beyaz ve inox renk seçenekleri bulunurken aynı zamanda cam yüzey tasarımına sahip alternatifler de yer alıyor. Mutfağınızın dekoratif yönleriyle uyum sağlayan modelleri markanın ürün kategorisinde bulabilirsiniz. Inox ve cam yüzeye sahip Luxell ankastre ocak modelleri parmak izi bırakmaz oluşlarıyla mutfağınızda asla bozulmayan bir estetik performans gösterirken aynı zamanda hijyenik açıdan da kolaylıklar sağlıyor. Izgara tasarımlarıyla da tezgâh üzerinde zarif bir görsel ortaya koyan modeller, arzu ettiğiniz yenilikçi mutfak ortamını yaratırken gücünü gösteriyor.

Luxell Ocak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Luxell Ocak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Her gıda ve her yemek tarifi farklı pişirme özellikleri gerektirir. En lezzetli sulu yemekler, kızartmalar ve haşlamalar için ideal performans gösteren Luxell ocakları ile pişirme standartlarınızı bir adım yukarı taşıyabiliyorsunuz. Luxell ocak fiyatları bu anlamda modellerin ihtiva ettikleri farklı özelliklere göre şekillenmektedir ve geniş bir ürün yelpazesi söz konusudur. 4 gözü gazlı, set üstü ocak alternatiflerini incelediğimizde modellerin farklı tencere ve tava tiplerine uygun pişirme alanlarına sahip olduğunu görüyoruz. Kolay temizlenebilir inox ve cam yüzey seçeneklerine sahip modeller, paslanmaz bek kapaklarıyla uzun süreli kullanımlarında görsel özelliklerinde taviz vermiyorlar. Evinizde ocak kullanımında emniyet standartlarını yükselten gaz emniyet sistemine sahip modeller, ocağınızın gaz kaçağı sorunu yaşatması ihtimalini bağlantı noktasından itibaren ortadan kaldırıyor. Özel emniyet sistemine sahip gaz musluklarıyla bağlanan ocağınız, evinizde güvenli ocak kullanımına olanak sağlıyor. Luxell set üstü cam ocak seçeneklerinin tamamı bu fonksiyonlara sahiptir.

Luxell Ocak Elektrikli ve Ankastre Çözümleri Sunar

Luxell Ocak Elektrikli ve Ankastre Çözümleri Sunar

Evinizde farklı ocak kullanma ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda Luxell markası çeşitlilik sunarak, tercihinize uygun modellere ürün grubunda yer veriyor. Luxell elektrikli ocak fiyatları gazlı ocaklara kıyasla daha uygun iken ankastre ocaklar ise ergonomiklik özellikleriyle daha yüksek fiyat grubunda bulunuyorlar. Tekli ve ikili elektrikli ocak modellerinin yer aldığı grupta, farklı boyutlara sahip pişirme yüzeyleri, farklı pişirme kapları için uygunluk sağlıyor. En geniş yüzeyde 1500 W güce sahip modellerin küçük yüzeyleri ise 1000 W’a kadar enerji kullanımıyla yemeklerinizi pişiriyor. Ayarlanabilir termostat, kontrol paneli üzerinden kolayca farklı sıcaklıklar belirlemeye olanak tanırken, güç lambası özelliği ocağınızın hangi yüzeyinin sıcak ve aktif halde olduğunu görmenize olanak tanıyor. Bu sayede yiyecekleriniz ocak üzerindeyken ısıtmanın devam edip etmediğini ve sonlandırılmanın gerçekleşip gerçekleşmediğini görebiliyorsunuz. 28x50x9.5 cm boyutlarındaki Luxell elektrikli ocak tezgâh ve masa üzerinde kolayca kullanılabiliyor ve arzu ettiğiniz alanda yemeklerinizi pişirebiliyorsunuz.