Filtreleri Temizle
Marka
Kumtel

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ocak Göz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kumtel Ocak

için 26 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kumtel Ocak

Mutfağı mutfak yapan ve gıdaların pişirilerek veya ısıtılarak yenecek hale getirilmesine yardımcı olan eşya, ocaktır. LPG tüp veya doğalgaz desteği ile çalışır ve bu gazları ateşe çevirerek yemeklerin pişmesini sağlar. Verilen gazın ayarlanabilmesine yarayan butonlar ile kontrol edilen bu ürün çakmakla, kibritle veya elektrikle gazın kontrollü bir ateşe dönüşmesini sağlar. Kumtel ocak kaliteli, kullanışlı ve şık modelleri ile mutfaklar için ideal ürün çeşitleri sunuyor. Cam tasarımlarının görünümü ve ürünün işlevsel kullanımı ile çok tercih ediliyor. Hem LPG hem de doğalgaz ile kullanımı mümkün olan ürünlerin renk ve tasarım açısından da çeşitli modelleri bulunuyor. Pratik bir şekilde tek bir butondan gazı ateşe çevirebilen çeşitleri de mevcut. Ayrıca tekli veya ikili ısınan platform şeklinde seçenekleri ile elektrikli ocaklar da bulunuyor. Yalnızca elektrikle çalışan ve gaza ihtiyaç duymayan bu modeller üç kademeli ısı ayarı ile destekleniyor. Pratik ve zahmetsiz kullanışıyla elektrikli çeşitler tüp bitmesi veya doğalgaz kesintisi gibi durumlar için ideal bir alternatif haline geliyor. Tek yaşayan veya çok fazla yemek pişirme ihtiyacı olmayan kişiler için de iyi bir seçenek olan bu modeller taşınma gibi durumlarda da kurtarıcı bir eşya olarak tercih ediliyor. Ayrıca yine elektrikli modeller ikili ve tekli gözleri ile ekstra bir pişirme platformu isteyen veya mevcut ocağına ek bir ya da iki gözlü bir destek isteyen kişiler için de uygun bir tercih oluyor.

Kumtel Ocak ile Yemek Pişirmek Çok Pratik

Kumtel Ocak ile Yemek Pişirmek Çok Pratik

Ocak kullanımı, yemek pişirmenin en hızlı ve en ideal yolu olarak biliniyor. Pişirme esnasında ateşi artırabilen veya azaltabilen butonlar ile yemekleri pratik ve lezzetli bir şekilde hazırlayabilmek mümkün hale geliyor. Ayrıca ürün çeşitleri arasında bulunan çakmak gerektirmeyen seçenekler otomatik ateşleme sağlıyor. Bu sayede çakmak veya kibrit kullanımı da gerekmiyor. Ürünler ızgara açısından birleşik veya tekli tasarımı ile tercihe göre seçi olanağı da sunuyor. Modellerin ızgaralarının çıkarılabilir olması da temizlik açısından kolaylıklar sunuyor. Emaye ve cam yüzeye sahip alternatifleri bulunan Kumtel set üstü ocak modelleri minimal tasarım özelliği ile mutfakta dolaplara veya herhangi bir alana kolayca konumlandırılabiliyor. Doğalgazlı ve elektrikli çeşitleri bulunması sayesinde kullanıcıların kullanım alanı ve tercihi için seçebilme avantajı sunuyor. Tekli, ikili ve dörtlü göz sayısı ile ihtiyacınıza uygun seçenekler bulabilirsiniz. Dört gözlü seçeneklerinin her bir gözü farklı boyutlarda olmasıyla kahve pişirmek ya da yumurta haşlamak için gibi kullanımlar için ideal bir deneyim sunuyor. Tencere veya tava boyutuna ya da yemeğin pişme şekline göre hangi göz ile pişirileceği tercihi yapılabiliyor. Genellikle 60 santim kenar uzunluğuna sahip ocak modelleri güvenli kullanım sağlayan butonlar ile destekleniyor. Hem şık hem de minimal tasarımlar ile kullanıcıları memnun eden ürünler kaliteli ve dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanımı da garantiliyor. Kumtel 4’lü ocak modellerinin yanı sıra ikili ve tekli seçenekler ile de minimal ihtiyaçlar için ideal seçim yapılabilmesini sağlıyor. Ayrıca tek veya iki gözlü elektrikli ocaklar kalabalık ailelere veya ekstra bir pişirme alanına ihtiyaç duyan kişilere avantajlı bir tercih sunuyor. Boyutları minimum düzeyde tasarlanarak ergonomik bir şekilde her tezgaha veya dolaba uygun konumlanabilme imkanı veriyor. Ayrıca modern renkleri ve tasarımı ile mutfağı daha göz alıcı hale getiriyor. Yeni nesil ankastre mutfaklar için ideal ankastre ocak çeşitleri bulunuyor. Yemekler pişirilirken ısının gereken ayara getirilebilmesi ile doğalgaz tasarrufu da yapılabiliyor. Üstün tasarım ve yüksek teknoloji ile güçlendirilen ürünler mutfakların vazgeçilmezi haline geliyor.

Kumtel Ocak ile Güvenli Kullanım Deneyimi

Kumtel Ocak ile Güvenli Kullanım Deneyimi

Ocak, ateşin kontrollü kullanımı ile yemeklerin pişmesini sağlıyor. Bu açıdan güvenli ve kontrollü bir kullanım deneyimi için Kumtel cam set üstü ocak ideal özellikler sunuyor. Düğmelerinin kullanımı gaz emniyeti sistemi ile desteklendiği için küçük kazaların meydana gelmesi ve çocukların oynaması da engelleniyor. Böylece kullanıcılar güvenliğinden emin ve tasarımından memnun oluyor. Gaz emniyeti ile kullanım halinde değilken bile güvenliğinden emin olacağınız ürünün otomatik ateşleme sistemi sayesinde ise elinizi yakmadan güvenli ve pratik bir ateşleme yapabilirsiniz. Modern ve zarif tasarımı ile mutfağa uyum ve şıklık katan ocak modelleri siyah, beyaz ve inox renk seçenekleri ile bulunuyor. Böylece mutfak dekorasyonunuza uygun bir tercih yapabilirsiniz. Izgaralarının tasarımı ile de dikkat çeken ürünler, emaye ve cam malzemeden üretilmesiyle şıklığının yanı sıra kolay temizlik sağlıyor. Set üstü oluşu ile dilediğiniz her yere konumlandırabileceğiniz ürünler mutfağınıza kolayca uyum sağlayabiliyor. Düğmeden ateşleme sayesinde çakmak, kibrit vb. başka bir ürün kullanımı olmadığı gibi elinizi ateşe yaklaştırmayacağınız için elinizde yanık olmasını önleyebiliyorsunuz. Farklı pişirme gözleri ile boyut ve gaz kullanımı açısından seçenekler sunarak ihtiyacınız kadar kullanmanıza ve tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Tekli, ikili, dörtlü ve beşli göz sayıları ile ihtiyaca yönelik bir tercih yapılabilmesine olanak sağlayan ürün çeşitliliği sunuyor. Beşli göze sahip modeller cam malzeme ile modern bir görünüm sağlıyor. Ayrıca emaye parçaları ile de darbe ve çiziklere karşı dayanıklılık gösteriyor. Ayrılabilir parçalar ve yüzeylerin yapısı sayesinde temizliği de oldukça kolay olan ürünler kaliteli yapısı ve üstün tasarımı ile uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunuyor. Kumtel cam ocak modelleri LPG, doğalgaz ve elektrikli seçenekler ile bulunuyor. Ayrıca modeller arasında hem LPG hem de doğalgaza uyumlu çeşitler ile ihtiyaca uygun bir kullanım yapılabilmesini sağlıyor. Elektrikli kullanım için ikili ve tekli pişirme platformu olan set üstü çeşitler bulunuyor. İkili veya tekli ocaklar daha az yemek pişirmeye veya ekstra bir ocağa ihtiyaç duyulduğunda tercih edilebiliyor. Ayrıca tüp bitmesi veya doğalgaz kesintisi durumları için de kullanılabiliyor.

Kumtel Ocak Dayanıklı ve Kaliteli Çeşitler Sunuyor

Kumtel Ocak Dayanıklı ve Kaliteli Çeşitler Sunuyor

Mutfak eşyaları arasında en çok kullanılanların başında ocak geliyor. Mutfakta sağlıklı ve lezzetli yiyecek ve içecek hazırlamak için kullanılan bu ürünün uzun ömürlü olması bekleniyor. Kaliteli ve dayanıklı çeşitler sunan Kumtel ocak ankastre set üstü modelleri uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Cam ve emaye malzemeden üretilen ürünler bu yönleriyle hem kolay bir temizlik hem de yıllar boyu ilk günkü gibi kullanım imkanı sunuyor. Emaye ızgara ve gaz kapakları çizilmeye ve darbeye karşı dayanıklı olmasıyla ürünün tasarımına ve kalitesine bir artı katıyor. Farklı renkleri ile mutfaklara uyumlu seçenekleri bulunuyor. Gaz emniyet sistemi ile dökülme, taşma ve rüzgar gibi durumlarda otomatik kesilerek gaz kaçağının meydana gelmesini önlüyor. Böylece yemeği ocakta unutsanız bile güvenlik konusunda endişe duymanıza gerek kalmaz. Kendinden çakmaklı otomatik ateşleme sistemi ile elinizi yakmadan ateşleme yapabilirsiniz. Hafif tasarımı ile her yere kolayca taşıyarak konumlandırabileceğiniz ürünlerle mutfak dekorasyonunuzu dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Beyaz, inox ve siyah renk seçenekleri ile mutfağınıza uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Ayrıca ergonomik kullanım sağlayan set üstü yapısı ile yemek pişirmeyi daha kolay ve daha pratik hale getiriyor. Düğmelerinin tasarımı ve konumu ile de ürünün performansının yanında görselliği de dikkat çekiyor. Ocak gözleri farklı boyutlarda olan çeşitler ile verimli ve başarılı pişirme sağlıyor. Kahve pişirmek için büyük bir göz kullanımı hem gereksiz oluyor hem de kahvenin lezzeti ve pişmesi için uygun olmuyor. Ürünlerin küçük, büyük ve orta gözleri farklı pişirme işlemleri için avantajlı bir şekilde kullanılabiliyor. Kumtel ankastre ocak ölçüleri dört ve beş adet gözü olan modeller için 60 cm ile minimal boyutlara sahip. İkili ve tekli modeller daha da küçük boyutları ile daha az pişirme ihtiyacı duyanlar tarafından tercih edilebiliyor. Ayrıca kalabalık ailelerde pişirme için göz sayısı yeterli gelmediğinde de yedek olarak ikili veya tekli ürünler tercih edilebiliyor. Bu ürünlerde yalnızca elektrikli kullanım bulunuyor. Ateş yerine ısınan platformlar üzerinde yemek pişiriliyor ve üç kademeli ısı ayarı bulunuyor.

Kumtel Ocak ile Lezzetli Yemekler

Kumtel Ocak ile Lezzetli Yemekler

Yemeklerin doğru ısıda gerektiği kadar pişirilerek hazırlanması tavsiye ediliyor. Bunu sağlayabilmek için kullanılan ocakta ateş veya ısı ayarı bulunması önem arz ediyor. Kumtel ocak seti orta, büyük ve küçük göz seçenekleri ve ısı veya ateş ayarı ile yemeklerin kıvamında pişmesini mümkün kılıyor. Yemekler gereken ısıyı verimli ve başarılı şekilde alarak ideal lezzetine kavuşuyor. Tencerenin büyüklüğüne göre göz büyüklüğünü seçebilir, yemeğin pişirme şekline göre orta veya kısık ateşte kullanabilirsiniz. Gözler arasında yeterli boşluk bulunduğu için rahatça aynı anda birden fazla yemek pişirebilirsiniz. Ayrıca ocak modellerinin güvenlik kilidi bulunan düğmeleri sayesinde kazaların olması da önleniyor. Gaz kaçağı durumunun oluşmasını engelleyen ve ateşin herhangi bir sebeple sönmesi halinde gaz akışını durduran güvenli sistem ile yemek pişirirken ocağın başında durmanız da gerekmez, gönül rahatlığıyla diğer işlerinizi halledebilirsiniz. Ürünlerin cam ve emayeden üretilen seçenekleri kolay temizliğin yanı sıra dayanıklılık açısından da avantaj sağlıyor. Izgarası her göz için ayrı modellerin yanı sıra ikili ızgara sistemine sahip modeller de bulunuyor. Ürünlerin ızgara materyali ve gaz kapağı da emaye olduğu için çizik veya darbeye karşı dayanıklı ve kolay temizlenebilir yapısıyla kaliteli bir kullanım deneyimi sunuyor. Izgaraların ve gaz kapaklarının çıkarılarak temizlenmesi de mümkün. Lezzetli yemekler pişirirken otomatik ateşleme sistemi bulunan bu ürünler elinizi yakmanızı da önlüyor. Böylece yemek pişirirken kaza riskini minimum düzeye indirebiliyorsunuz. Siyah, inox ve beyaz renkli modelleri ile her mutfak için seçenekler sunuyor. Kaliteli ürünleri ile Kumtel ocak yedek parça kullanımı gerektirmiyor. Eğer doğalgazlı bir ürünü LPG kullanımına çevirmek isterseniz kolaylıkla bulabileceğiniz bir dirsek bağlantısını kullanabilirsiniz. Bunun yerine modeller arasında bulunan hem LPG hem de doğalgaz kullanımını sağlayan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Yalnızca elektrik kullanımı tercih etmek isterseniz ikili ve tekli platformu bulunan elektrikle çalışan ocak modelleri de mevcut. Kumtel ocak fiyatları her mutfağa uygun alternatifler için oldukça ekonomik seçenekler sunuyor. Bununla beraber fiyatlar modele göre değişiklik gösterebiliyor.

Kumtel Ocak Mutfağınıza Şıklık Katıyor

Kumtel Ocak Mutfağınıza Şıklık Katıyor

Ocak pişirme fonksiyonu için kullanılan bir ürün olmasının yanı sıra tasarımlarıyla ve uyumuyla da mutfakta dikkat çeken ürünler arasında bulunuyor. Kumtel set üstü cam ocak modelleri cam ve emaye tasarımları ve modern renkleri ile mutfağınıza şıklık katıyor. Siyah cam modeller gümüş rengi kaliteli düğmeleri ile daha göz alıcı hale geliyor. İnox renkli seçenekler ise bu rengin modernliği ve şık görüntüsü ile dikkat çekiyor. Ayrıca her mutfağa uyumlu bu ürünler set üstü minimal tasarımları ile kolaylıkla uygun bir yere konumlanabiliyor. Izgara tasarımının da estetik oluşuyla mutfağa modern bir hava katan ürünler dayanıklılık yönüyle kullanıcıları memnun eden özellikler sunuyor. Hem LPG hem de doğalgazlı modellerin yanı sıra elektrikli ürün çeşitleri de bulunuyor. Seçenekler arasında yalnızca doğalgaz veya yalnızca LPG uyumlu modeller de mevcut. Ayrıca ürünler daha sonra yedek parça ile kolayca LPG veya doğalgaz kullanımına çevrilebiliyor. Güvenli kullanım özelliği ile kullanıcıları kaza olasılıklarına karşı maksimum düzeyde koruyan Kumtel set üstü ocak doğalgazlı modelleri otomatik ateşleme özelliği ile de pratik kullanım sağlıyor. Otomatik ateşleme özelliği çakmak veya kibrit kullanımı gerekmeden düğme ile ateşleme yapılabilmesini sağlıyor. Kolay kullanılabilen düğmeler bu özelliğin yanı sıra güvenlik kilidi sistemine sahip olması sayesinde çocukların ulaşabilmesini ve ocağı açabilmesini engelliyor. Ölçüleri 60 cm olan doğalgaz veya LPG kullanan bu modeller kullanıcılar için ideal tercih haline geliyor. Ayrıca ihtiyaca uygun seçim yapılabilmesi için tekli, ikili, dörtlü ve beşli göz sayısına sahip ürün çeşitleri bulunuyor. Dörtlü ve beşli göze sahip modeller aileler için tercih edilebiliyor. Tekli ve ikili seçenekler ise iş yerleri, öğrenci evleri, çay ocakları gibi alanlar için ideal bir seçim oluyor. Bu modeller elektrikli çalışma ve kademeli ısıtma özellikleri ile bulunuyor. Isınan platform üzerinde yemekler veya içecekler gereken ısıyla pişirilerek hazırlanabiliyor. Kademe sayısı ise modele göre değişebiliyor. Kumtel ocak yorumları incelendiğinde kullanıcıların pişirme grubu ürün kalitesi ve tasarımından memnun olduğu anlaşılıyor.

Kumtel Ocak İşlevsel Kullanım

Kumtel Ocak İşlevsel Kullanım

Mutfakta pişirme işlemi için çok kullanılan ocak çeşitleri farklı yönleri ve teknik özellikleri ile birbirinden ayrılıyor. Kullanıcıların ihtiyacına yönelik tasarımlarıyla Kumtel tüplü ocak seçenekleri işlevsel kullanım sağlıyor. Ürün çeşitleri arasında hem tüplü hem de doğalgazlı kullanıma uygun seçenekler bulunuyor. Göz sayısı ise ürünleri birbirinden ayıran özellikler arasında bulunuyor. Göz sayısı birden fazla olan modeller üzerinde çoklu yemek pişirilebiliyor. Ayrıca gözlerin büyük, orta ve küçük boyutlarda olması ile farklı gıdalar veya içecekler için tercih edilebiliyor ve işlevsel kullanım açısından avantaj sağlıyor. Kumtel ocak düğmeleri ise ateş veya ısıyı kademeli olarak artırma ve azaltma özelliği ile pişirme işlemini kontrollü hale getiriyor. Böylece kısık, orta ve yüksek ateşte kullanım imkanı bulunuyor. LPG ve doğalgazlı modellerin düğmelerinde güvenli kullanım sistemi bulunuyor. Ayrıca bu modeller gaz güvenlik sistemi ile de yüksek düzeyde güvenli kullanım vadediyor. Bu özellik sayesinde süt, kahve ve yemekler taştığı anda gaz sistemi otomatik olarak gazı kesiyor ve güvenlik sistemi devreye giriyor. Elektrikli ocak modelleri ise 1500 Watt güç ile hızlıca ısınabiliyor ve kademeli ısı ayarı ile gereksiz enerji tüketimini önleyerek tasarruf edilmesini sağlıyor. Doğalgazlı ve LPG’li modeller ise 3 kademeli gaz ayarı ile gereksiz gaz kullanımı önlüyor. Ayrıca modeller arasında hem doğalgaz sistemi ile hem de tüplü sistem ile uyumlu kullanılabilecek seçenekler bulunuyor. Ürünlerin emaye veya camdan yapılması temizlik açısından avantaj sağlıyor. Ayrıca emaye malzemeden üretilen ızgaralar temizliğin yanı sıra dayanıklı olması ile uzun ömürlü kullanım imkanı veriyor. Kumtel ocak kurulum ocağın tezgaha veya konumlanacağı herhangi bir alana uygun şekilde yerleştirilmesi ile başlıyor. Daha sonra LPG veya doğalgaz gaz hortumu alt kısımda bulunan gaz girişine yerleştiriliyor. Bu adımdan sonra ise ürünün gözlerinin üzerine önce gaz kapakları ve ardından ızgarası yerleştirilerek kurulum tamamlanıyor. Ankastre set üstü ocak modelleri ve özellikleri hakkında detaylı bilgi edinmek ve ürünleri incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz bir Kumtel ürünü kolayca satın alabilirsiniz.