Filtreleri Temizle
Marka
Arnica

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ocak Göz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Arnica Ocak

için 2 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Arnica Duo GH25040 Set Üstü Ocak Siyah

  (20)
  30 günün en düşük fiyatı!
  2.899 TL 2.099 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Arnica Ocak

Ocak, mutfakların temel ihtiyaçlarından biridir. Özellikle ocağın ayarlanabilir ve istenilen derecede ısıtıyor olması tercih sebebidir. Arnica ocak, lezzetli yemeklerin pişirilmesi sırasında mutfaktaki en önemli yardımcılardan biridir. Göz sayısı olarak 1’li ve 2’li olmak üzere 2 tipi vardır. Arnica set üstü ocak minimal tasarımı ile tezgahlarda yer kaplamaz. Siyah rengi ise her türlü dekorasyona uyum sağlar.

Arnica Ocak Çeşitleri

Arnica Ocak Çeşitleri

Arnica ocak çeşitleri, tekli ve ikili olmak üzere 2 farklı tipte üretilmiştir. Elektrikle çalışacak şekilde tasarlanmış olup, kolay kurulup kaldırılabilen yapısı ile de kullanımı pratiktir. Elektrikli olması, her yerden güç kaynağına bağlanabilme avantajı sağladığı için mutfağın herhangi bir yerinde rahatlıkla kullanılabilir. Ayarlanabilir ısı düğmesi ise optimum ısı ayarı ile her türlü yemeği tadında ve kıvamına yapmaya yardımcı olur. İş güvenliği konusunda da kafa yoran marka, ocak çalışırken gösterge lambası yanan ürün özelliği ile güvenliği garanti altına almıştır. Böylece gösterge lambası üzerinden ocağın açık olup olmadığı anlaşılır. Ev tipi olarak tasarlanmış ürünün Arnica tekli elektrikli ocak modeli tek çeşit yemek istendiğinde kolayca kurulur. Ocak gözü oldukça geniştir. Ayrıca her bir göz etrafında yer alan düz zemin büyük tencere, tava gibi geniş tabanlı mutfak malzemeleri için de idealdir. Arnica ikili elektrikli ocak gözlerinden biri 1500 Watt diğeri ise 1000 Watt güç ile çalışacak şekilde üretilmiştir. Kullanıcısına bir tarafında yemek pişirirken, diğer tarafında çay demleme avantajı sağlar. Düğmeden ateşlenebilen ocağın kullanımı oldukça kolaydır.

 Arnica Ocak Her Mutfağa Uyar

Arnica Ocak Her Mutfağa Uyar

Arnica ocak kullananlar, doğalgazda problem olduğunda ya da gaz arızalarında elektrikli ocakların kurtarıcı olduğunu bilir. Bunun yanında öğrencilerin, yurt ve apart dairelerde güvenli bir şekilde kullandığı ürünlerdendir. Kapatıldığında bile bir süre daha üzerinde bulunan yemeği ya da çay suyunu sıcak tutması da iyi bir ayrıntıdır. Arnica ocak düğmesi istenilen ayara getirilebildiği için kontrolsüz ısınma söz konusu olmaz. Tekli ocaklarda1500 Watt güç ile çalışan Arnica ocak modelleri, kısa sürede pişirme konusunda da dikkat çeker. Üründe kullanılan malzemelerin özelliğinden dolayı kolay çizilmemesi, rahat temizlenmesi sayesinde uzun yıllar kullanılabilir. Taşınabilir olması da ayrı bir avantajdır. İhtiyaç duyulduğunda çıkarılmasını verdiği esneklik ile mutfak tezgahlarını sürekli meşgul etmeyeceği için küçük tezgahlarda özellikle tercih edilir. Ayrıca ihtiyaç halinde elektrik bağlantısı olan her yere taşınabilir ve her yerde kullanılabilir olması da ürünün önemli avantajlarından biridir. Ev hediyesi olarak da kullanılabilen Arnica ürün, modele göre değişen fiyatları ile kullanıcılarının beğenisini kazanır.

 Arnica Ocak ile Mutfaklar Güvenli

Arnica Ocak ile Mutfaklar Güvenli

Arnica ocak özellikleri arasında yer alan elektrik ile çalışma tüm kontrolün kullanıcıda olması açısından önemlidir. Kullanılmadığı sürece fişin prizden çıkarılması, çalıştığı sürede uyarı ışığının yanıyor olması gibi özellikleri mutfakta iş güvenliğini garanti eder. Ayrıca gaz ya da tüpe bağlı olmadan mutfağın herhangi bir yerinde kullanılabilmesi de ürüne kullanım alanı esnekliği verir. Arnica solo elektrikli ocak, tek gözlü ve çift gözlü seçenekleri ile kullanıcı ihtiyacına uygun olarak dizayn edilmiştir. Keskin köşeleri olmayan, köşelerde ovalleşen ürün, görsel olarak hem şık durur hem de az yer kaplar. İkili ocaklarda bir büyük bir de orta boy göz vardır. İki yemek bir arada pişirildiğinde ocak gözü boyutu ve etrafında kalan alan tava gibi büyük tabanlı mutfak malzemelerinin de üzerine rahatlıkla yerleşmesine olanak sağlar. Leke tutmayan ve kolay temizlenen yüzeyi uzun yıllar problemsiz kullanım olanağı sağlar. Farklı mekanlara da taşınabilen Arnica elektrikli ocak yorumları ile ilgili daha detaylı bilgi için pişirme grubu sayfamızı inceleyebilirsiniz.