Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Trafik & Emniyet Ürünleri

için 9,454 sonuç bulundu.

Trafik & Emniyet Ürünleri

Trafik ve emniyet ürünleri, kişilerin can ve mal güvenliğini koruma altına almak için üretilen ve kişiler üzerinde son derece kritik etkileri bulunan ürünlerdir. Bu ürünler, kişilerin hayatını kurtarabileceği gibi kaza olasılığını da düşüren etkiler yaratabilir. Her bireyin öncelikle dikkat etmesi gereken kuralları hatırlatan uyarı levhaları, yol üzerinde sürücülerin hareketlerini belirleyen ve onlara fikir veren trafik konileri, otoparklarda ya da yollarda kullanılan bariyer çeşitleri, trafik ve emniyet kategorisi içerisinde yer alır.

Trafik Seti Malzemeleri

Trafik Seti Malzemeleri

Trafik setleri, kaza anlarında ya da herhangi bir sorun oluştuğu takdirde kullanılan, ilk yardım çantası, yangın tüpü, kaza uyarı levhası gibi malzemeler içeren setlerdir. Her araçta mutlaka bulunması gereken trafik setleri, araç muayenesi istasyonlarında da araçların muayeneden geçebilmesi için zorunlu bir hale gelmiştir. Emniyet ürünleri arasında kesinlikle ihmal edilmemesi gereken ve en gerekli setlerden olan trafik setleri, araba için trafik ve emniyet ürünleri kategorisinde bulunur. Trafik setlerinin içerisinde araçların kaymasını engelleyen takozlar, sargı bezleri, kancalı kemer çeki halatları, boyunluk korsesi, makas, steril kompres, yardım çantası gibi çeşitli işlevleri olan malzemeler bulunur. Özellikle kaza anlarında oldukça gerekli olan trafik seti malzemeleri, hem araçları hem sürücüleri koruma altına alır.

Trafik Güvenlik Ürünleri

Trafik Güvenlik Ürünleri

Yol çalışmaları sırasında, dükkan veya mağaza önlerinde ve araçların bulunabileceği tüm yollarda trafik ürünleri gereklidir. Özellikle AVM girişleri, otoparklar, hastane girişleri gibi çok sayıda alanda, trafik konileri, emniyet bariyerleri ve koni-bariyer zincirleri kullanılır. Bu malzemeler, sürücülerin park, geçiş ve dönüş gibi hareketlerini belirler. Geçiş sırasında tehlike oluşturan kısımlara sürücülerin girmesini engeller ve güvenli geçiş avantajı sağlarlar. Aynı zamanda yol ayrımı, yol çalışması, kanal çalışması veya kapalı yol alanlarında sürücülerin uzaktan bakışla dahi fikir sahibi olabilmesini sağlayan trafik güvenlik ürünleri, bu sayede sürücüleri ve yayaları korur. Trafik eğitim malzemeleri arasında çocukların trafik kurallarını öğrenmesini ve aynı zamanda eğlenmesini sağlayan ürünler de yer almaktadır. Bu ürünleri kullanarak çocuğunuzun günlük hayat içerisinde ihtiyaç duyduğu trafik eğitimini, doğru bir şekilde öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklar için tasarlanan trafik eğitim ürünlerinin yanı sıra, yetişkinler için tasarlanmış olan trafik kuralı eğitim ürünleri de kategori içerisinde mevcuttur. Bu ürünlere sahip olarak trafik içerisinde yetkinliğinizi geliştirebilir, trafik güvenliğinizi daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Trafik ve Emniyet Ürünleri

Trafik ve Emniyet Ürünleri

Trafik ve emniyet ürünleri, arasında emniyet uyarı levhaları, trafik konileri gibi ürün çeşitleri bulunur. Uyarı levhaları üzerinde, gerekli görülen durumlarda sürücüleri bilgilendirmek ve uyarmak amacıyla yazılan cümleler yer alır. Örneğin; ''Önce can emniyeti!'' ya da ''Emniyetsiz, kemersiz çalışmak, tehlikeli ve yasaktır.'' gibi cümlelerin yazılı olduğu levhalardır. Levhalar trafik için ve iş yeri çalışma emniyeti için gerekli olan ürünlerdir. Günümüzde iş güvenliği alanında zorunlu kılınan ve kişilere hatırlatmalar yapan bu levhalar, kişilerin can ve mal güvenliğini korumak amacıyla tasarlanmaktadır. Trafik eğitim malzemeleri, yeni başlayan sürücüler için veya gelişmeye ihtiyaç duyan sürücüler için tasarlanmış ürünlerdir. Üst düzey sürüş eğitimi alan kişiler de bu ürünleri kullanarak sürüş antrenmanları yapabilirler. Trafik konileri ise reflektörleri sayesinde hem gece hem gündüz kullanılabilen uyarı ürünleridir. Çift reflektörlü, daha fazla reflektör şeridi bulunan, uzun, kısa ya da geniş trafik konisi çeşitlerini de kategori içerisinde inceleyebilirsiniz. PVC malzemelerden üretilen konilerin kırılmaz bir yapıya sahip olanları da üretilmektedir. Bu ürünlerden temin ederek daha uzun ömürlü kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Trafik ve emniyet ürünleri fiyatları, genellikle ekonomik fiyat seçenekleri içeren, kolay ulaşılabilir ürünlerdir. Siz de aracınız için gerekli olan malzemeleri inceleyerek sağlığınızı ve güvenliğinizi koruyabilirsiniz. Tüm araç aksesuarları için Aksesuar & Tuning kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(563)
ve üzeri (891)
ve üzeri (1,014)
ve üzeri (1,053)
ve üzeri (1,108)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL