Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

İkaz Lambası

için 614 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İkaz Lambası

Trafikte güvenli bir şekilde yol alabilmek ve diğer araçları uyarabilmek için sürücülere yardımcı olan araç ikaz lambası ürünleri ile sağlıklı bir sürüş deneyimi yaşanır. Yol kenarına park ettiğinizde, kaza yaşadığınızda ya da acil bir başka durumda bu lambalardan destek alarak trafikte tehlike oluşmasının önüne geçebilirsiniz. Sarı oto ikaz lambası modelleri kolay montaj özellikleriyle aracınıza dakikalar içerisinde güvenli bir şekilde takılabilecek bir tasarıma sahiptir. Sarı ışığın dikkat çekici etkisinden yararlanarak trafikte diğer araçları kolayca uyarabilmenizi sağlar. Oto ikaz lambası fiyat konusundaki uygun düzeyiyle de alıcıların beğenisini toplar. Hem gündüz hem de gece saatlerinde gerekli olan dikkat çekici aydınlığı yaratan lambalar sayesinde acil durumlarda ihtiyaç duyacağınız gerekli desteğe ulaşırsınız. Farklı yönlere doğru dönebilme özelliğine sahip olan lambalar aynı zamanda ayarlanabilen yanıp sönme aralıklarıyla da çevredekilerin dikkatini çekmeyi başarır.

Kapılar İçin Tasarlanmış İkaz Lambası Modelleri

Kapılar İçin Tasarlanmış İkaz Lambası Modelleri

Otomobilinizin kapılarını açık unuttuğunuzda ya da aracınızda eşya taşırken trafikteki diğer arabaların dikkatini çekmek için kullanabileceğiniz araç kapı ikaz lambası modelleri güvenli ve pratik bir kullanım sağlar. Özellikle gece saatlerinde otomobil kapılarının açık olup olmadığının görülebilmesinin son derece zor olduğu düşünüldüğünde, trafikteki diğer araçları uyarmak için ideal olan lambalardan yardım almak, güvenliği arttırmak için ideal bir seçenektir. Kapılarınıza takılan bu lambalar sarı, kırmızı gibi farklı renk seçenekleri içerir. Araç dörtlü ikaz lambası dikkat çekici bir ışık yayarak hareket halindeki araçların, arabanızın kapısından uzakta manevra yapmalarını olanaklı hale getirir. Mıknatıs teknolojisini kullanan bu lambaları arabanıza monte etmeniz son derece kısa bir zaman alır. Kapılarınız açılınca ikaz ışığı mıknatıs ile olan bağlantısını kaybettiği için yanmaya başlayarak sürücüleri ve yayaları uyarır.

Ses Desteği İçeren Lambalar

Ses Desteği İçeren Lambalar

Işığın uyarıcı etkisinin daha az etkili olduğu gündüz saatlerinde daha da güvenli bir kullanım elde etmek için ideal olan sesli araba ikaz lambası ile çevredekileri uyarmak kolaylaşır. Yanıp sönme sisteminin yanı sıra dönme özelliğine de sahip olan lamba modelleri sayesinde gözlerden kaçmayan bir ürüne sahip olabilirsiniz. Yüksek desibellere ulaşabilen modeller yardımıyla çevredeki sürücülerin dikkatini çekmek kolaylaşır. Acil durumlarda trafikte hızlı bir şekilde ilerlemek için uygun olan bu ürünler aracılığıyla oto ikaz lambası modellerinin sağladığı güvenli sürüş deneyimine erişebilirsiniz. Dışarıdaki hava şartlarına karşı dayanıklı olan kaplama sayesinde soğuk ve sıcak hava şartlarında sağlıklı bir şekilde çalışan, yağmur ve kar gibi yağış türlerinden etkilenmeyen kaliteli bir uyarı lambası edinebilirsiniz.

Motor Sürücüleri İçin Trafikte Güvenlik

Motor Sürücüleri İçin Trafikte Güvenlik

Trafikte birçok problemle karşılaşabilen motor sürücülerine yardımcı olmak için geliştirilmiş olan motor ikaz lambası desteğiyle otomobillerin arasında daha kolay fark edilebilir hale gelebilirsiniz. Fosforlu ve reflektörlü kaplamalar aracılığıyla öndeki araçların aynalarından kolay bir şekilde fark edilebileceğiniz için şerit değişikliği manevralarınızı daha güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Motorunuzun yapısına bağlı olarak gövdenin farklı bölümlerine çabuk ve sağlam bir şekilde monte edebileceğiniz modeller ile trafikte güvenliğinizi arttırabilirsiniz. Gece saatlerinde yolculuk ederken yeterli aydınlığı oluşturamadığınızda, yanıp sönen ve kolay fark edilen ikaz lambalarınızdan destek alabilirsiniz. Korna kullanımının yeterli gelmediği durumlarda da ışıklı uyarı sistemini kullanabilirsiniz. Kırılmaz cam ile kaplanan tasarımlarıyla uzun ömürlü bir kullanım sağlayan lambaların bu özel kaplaması ışığın dikkat çekici etkisini daha başarılı bir şekilde yaymaya yardımcı olur. Değiştirilebilen başlık özelliği ile farklı renklerde ışıklar elde edebilmeniz kolaylaşır. Trafikte; sarı, turuncu, beyaz ya da kırmızı renklerle gelen konforun keyfini sürebilirsiniz. Trafikte güvenliğinizi sağlayacak diğer ürünleri de incelemek isterseniz Trafik & Emniyet Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(57)
ve üzeri (74)
ve üzeri (79)
ve üzeri (80)
ve üzeri (86)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL