Takoz

Herhangi bir arıza durumunda veya park halinde, olası kaymaları önlemek için takoz kullanılır. Acil durumlarda aracınızı yokuşa parketmek durumunda kalmışsanız, aracınızın yokuş aşağı kaymasını engellemek için arac lastiğinin önüne takoz yerleştirmeniz, aracınızın olduğu yerde sabit kalmasını sağlayacaktır. ModaCar çivili takoz, 1,5 ton ağırlığına kadar tüm araçlarda kullanılabilir. Katlanabilir özelliği sayesinde oldukça kolay ve pratik bi şekilde taşınabilir, aracın bagajında çok fazla yer kaplamadan muhafaza edilebilir. Yere sağlam tutunabilmesi ve sabit kalması için yere temas eden yüzeyinde çivileri bulunur. Çiviler sayesinde kayma yapmaz ve olduğu yerde sabit kalır. Çivil takoz fiyatları, markalara göre değişiklik göstermektedir.

Aracınızı yokuşa park ederken, vitesini aracın yönüne göre ayarlamanız gerekecektir. Aracın önü yokuş aşağı bakıyorsa, araç geri vitese; arkası yokuş aşağı bakıyorsa, araç 1. vitese takılır. Daha sonra el freni çekilir ve lastiğin arkasına takoz yerleştirilir. Takoz sayesinde, lastiklerin hareket etmesi ve aracın aşağıya doğru hareket etmesi engellenmiş olur. Yolda başınıza gelen herhangi bir kaza anında, aracın hareket etmesini engellemek ve sabit kalmasını sağlamak için aracınızın bagajında katlanır takoz bulundurmanızda yarar olacaktır.

Kaymayı önleyici takozlar, dayanıklı ve güçlendirilmiş plastikten üretilmiştir. Aracın kaza anında veya park halinde kaymasını engellemek adına, lastiklerin önüne veya arkasına yerleştirilerek kullanılır. Trafik kontrollerinde mutlaka bulundurulması gereken bir üründür. Kullanışlı ve pratik olmasıyla kolay kullanım sağlar. Kuvvetli gövde tasarımıyla, rüzgara karşı dayanıklıdır. Kaliteli ve dayanıklı plastikten üretildikleri için kaymalara ve sürüklenmelere karşı dirençlidir. Dışarıdaki hava koşullarından etkilenmez. Yağmurlu ve karlı havalarda, yere sağlam tutunur ve sabit kalır. Takoz fiyatları, özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Takoz

için 72 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (11)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL