Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İmdat Çekici

için 98 sonuç bulundu.

İmdat Çekici

Trafikte yaşanabilecek tehlikelere karşı aracınızda bulundurmanız gereken imdat çekici ürünleri ile acil durumlarda can sağlığınızı korumak için gerekli olan bir yardımcıya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sadece arabalarda değil aynı zamanda; otobüs, dolmuş, kamyon, tır gibi kapalı taşıtlarda da kullanılabilen bu pratik ürünler ile camları kırmanız kolaylaşır. Oto imdat çekici desteğiyle çok az alan kaplayan ve çok kullanışlı bir yardımcıya kavuşabilirsiniz. Aracınız içerisindeki camlardan herhangi birine monte edebileceğiniz gibi torpido, koltuk cebi, bagaj, ilk yardım çantası gibi farklı noktalarda da muhafaza edebileceğiniz bu yararlı ürünler oto imdat çekici fiyatları açısından da şoförlerin beğenisini kazanır. Keskin uç kısmı sayesinde emniyet kemerini kesmeye yardımcı olan çekiçlerle araç içerisinde sıkışma problemine karşı önlem alınır. Küçük boyutlarına rağmen güçlendirilmiş metal uç kısım aracılığıyla camları kısa bir süre içerisinde kırmayı başaran çekiçler sayesinde saniyelerle yarışılan anlarda hayat kurtaran bir desteğe rahatlıkla erişebilirsiniz.

İmdat Çekici ile Güvenli Kırma İşlemi

İmdat Çekici ile Güvenli Kırma İşlemi

Ürün ile uygulanan basınç sonucunda camları dışarıya doğru kırabilirsiniz. Bu sayede cam parçacıkları vücudunuza daha az zarar verir ve daha sağlıklı bir şekilde aracı terk edebilirsiniz. Hafif yapıda olan çekiçler çocukların dahi kullanabileceği bir pratik tasarım avantajı taşır. Koruma başlıklı sivri uç kısmı ürünü kullanmadığınız zamanlarda kapalı bir şekilde tutabilirsiniz. Farklı markalara ait araç modellerine uyumlu şekilde üretilmiş olan araba imdat çekici yardımıyla çok yönlü bir kullanım desteği elde edersiniz. Bağlantı aparatı bulunan ürün modellerini otomobilinizin içine yerleştirmeniz daha kolay ve daha zahmetsiz bir hal alır. Sabitleyici alt ayak desteğiyle çekici aracınızın gerekli herhangi bir noktasına monte edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yapıştırma tekniğiyle de araç imdat çekici için uygun bir yerleşim oluşturabilirsiniz. Demir çivi şeklindeki uç bölgenin yüksek gücü sayesinde çok güçlü darbeler oluşturmasanız dahi camları hızlı bir şekilde kırabilirsiniz.

Ekstra Fonksiyonlara Sahip Modeller

Ekstra Fonksiyonlara Sahip Modeller

El feneri özelliği bulunan çekiçler gece saatlerinde talihsiz kazalar yaşadığınızda etrafınızı görebilmek ve araç içerisinde çıkabilmek için size gerekli desteği sağlar. Güçlü aydınlatma özelliğiyle kullanıcılarının beğenisini kazanan oto imdat çekici modelleri LED ışık yardımıyla çevreyi görebilmenizi mümkün kılar. Uzun ömürlü ve dayanıklı pil desteğiyle verimli bir kullanım sağlayan ışıklı imdat çekiçleri ile kaza sonrasında hızlı bir şekilde hareket edebilirsiniz. Sert plastik gövde ile darbelere karşı dayanıklı olan çekiç modelleri metrelerce mesafeyi aydınlatabilme yeteneğine sahip olan ışıkları ile trafikteki diğer araçların da dikkatini çekebilmenize yardım eder. İmdat çekici nereden alınır sorunuza cevap veren onlarca modele kategori üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Sinyal Vererek Yardım Çağırma Özelliği

Sinyal Vererek Yardım Çağırma Özelliği

Modern teknolojinin sunduğu olanaklardan yararlanmak isteyen şoförler için uygun bir seçim olan ışıklı imdat çekiçleri sabit bir şekilde aydınlatma desteği oluşturabildiği gibi aynı zamanda sık aralıklarla yanıp sönerek de aydınlatma işlevini yerine getirebilir. Bu mod desteğiyle özellikle gece saatlerinde çevredeki sürücülere sinyal göndererek yardım çağrısında bulunabilirsiniz. İmdat çekici nedir sorusunun en basit cevabı, acil durumlarda aracı terk etmeniz için size gerekli fiziksel desteği sağlayan cam kırmaya yardımcı üründür. Cam kırma işlevine ek olarak sıkıştığınız noktalardan kurtulabilmeniz için kesici başlık yardımıyla kesme işlemleri de uygulayabilmenize imkân tanır. Tasarruflu kullanım moduna sahip olan çekiçlerin pil ömrü daha uzun süreli bir aydınlatma için verimli bir şekilde değerlendirilebilir. Araç içerisinde daha uzun süre mahsur kalacağınız durumlarda aydınlatmalı imdat çekicinizi tasarruflu moda alarak oldukça uzun süreli bir ışık desteği elde edebilirsiniz. Emniyetiniz açısından aracınızda bulunması gereken diğer ürünleri de incelemek için Trafik & Emniyet Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (9)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL