Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Seyyar Lamba

için 179 sonuç bulundu.
 • 29,90 TL 26,90 TL
  % 10
  megaotomarket
  %100
 • 80,90 TL
  AlagözTicaret
  %100
 • 224,99 TL
  Mutelelektrik
  %100
 • 137,00 TL
  MALTEPEPAZARI
  %100

Seyyar Lamba

Elektriğin bulunmasıyla birlikte hayata entegre olan lambalar çok çeşitli kullanım özellikleri gösterir. Işığın bulunmadığı ortamlarda kullanımı oldukça ihtiyaç duyulan aydınlatıcı armatürler çeşitli özelliklerle tasarlanarak belirli markalar tarafından satışa sunulur. Seyyar olarak da kullanılması alınabilen lambalar en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Aydınlatma ihtiyacı duyulan alanlarda kullanılmak üzere belirli özelliklerde tasarlanması eğer lambalar model olarak çeşitli alternatifler sunar. Örneğin, araç seyahatleri sırasında ya da acil durumlar altında havanın kararması ile birlikte kullanımına ihtiyaç duyulan lambalar seyyar modelleriyle mobil olarak taşınabilir. Kullanım alanı olarak çok geniş bir sahayı kapsayan seyyar lambalar özellik bakımından çeşitlilik gösterir. O olmadığı her yerde kullanıma uygun olarak tasarlanan Seyyar lamba alternatifleri boyut olarak farklılıklar gösterir. Özellikle de yol gidiş esnasında duracağınız herhangi bir yeri aydınlatmaya yönelik olarak donatılan seyyar lambalar otomobillerinizin olması olmaz kolaylaştırıcı ürünler arasında yer alır. Her otomobilin bagajında mutlaka bulunması gereken bu özel ürünler yolculuk esnasında karanlık olan her yeri aydınlatabilme imkânı sunar. Yer yer ışıldak olarak da adlandırılabilen Şarjlı seyyar lamba modelleri arasından ihtiyacınıza uygun seçimler yapabilmeniz mümkündür. Kolay kullanılabilir özellikleriyle tasarlanan ürünler hafif yapıları sayesinde de kullanıcıların birçok beklentisini karşılayacak düzeyde üretilir. Araç, ev, okul, işyeri, hastane, merdiven daireleri ve hatta outdoor etkinliklerinizde ve kamplar gibi çok çeşitli alanlarda kullanımı oldukça yaygın olan seyyar lambalar ile Işıksız kaldığınız her alanı aydınlatabilir karanlık altında kalmaktan kurtulabilirsiniz. Belirli elektrik markaları tarafından üretime sunulan Pratik seyyar lamba koleksiyonlarını inceleyebilir ihtiyacınıza en uygun olan ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. O formlar sayesinde kolay kullanılabilir özellikler tanıyan o seyyar lambalar taşınabilir ya da kablolar ile kurulabilir özelliklerde taşır.

 Seyyar Lamba Kullanım Alanları

Seyyar Lamba Kullanım Alanları

Aydınlatma modülleri günlük yaşam alanlarının kullanımı için oldukça önemli materyallerden biridir. Güneş ışığının geceye geçmesi ile birlikte kullanımına ihtiyaç duyulan ışıklandırma sistemleri kendi içlerinde belirli özellikler taşır. Sabit ya da taşınabilir özelliklerle tasarlanan ışıklandırma alternatifleri çeşitli tasarımlarla karşınıza çıkabilir. Kullanım alanına olarak sınırsız seçenek sunan ışıklandırma sistemlerini taşınabilir ya da elektrikle çalışan modeller ile de deneyimlemek mümkündür. Herhangi bir elektrik kesintisinde ev içlerinde de kullanıma uygun olarak tasarlanan ışıklandırma modülleri her boy ve tasarım ile satışa sunulur. Elektrik ve elektronik üretim markalarının bünyelerinde hazır bulunan seyyar lamba çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilir ihtiyacınıza uygun herhangi bir ürünü tercih edebilirsiniz. Uzun yolculuklar, kamp deneyimleri, outdoor etkinlikler, gece yürüyüşleri ve ışığın ulaşamadığı her alanda kullanıma uygun olarak tasarlanan şarjlı ışıklandırma sistemleri kolay taşınabilir özellikleri ile de dikkatleri üzerine çeker. Araba seyyar lamba çeşitleri genellikle şarjlı olarak üretilir. Araç bagajlarında kolaylıkla muhafaza edilebilecek olan cihazlar pilli ya da şarj edilebilir özellikler de tasarlanabilir. Kullanım koşullarınız ve kullanım pratiğinize uygun olarak seçimler yapabilmeniz mümkün olduğu seyyar lamba modelleri arasından kendinize özel tercihler yapabilirsiniz. Her yerde kullanıma uygun olan Akülü seyyar lamba diğerlerine oranla uzun süreli kullanım olanakları sunar. Kablolu olarak ışığın erişemedim her ortamda kolay kullanılabilir özellikler taşır. Şantiyeler, kamp alanları ve ışığın erişemeyeceği her halini aydınlatmaya yönelik olarak tasarlanan bu ürünlerden her bireyin muhakkak bir adet edilmesi gerekir. Portatif seyyar lamba taşınabilir olma özelliğiyle de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Satın alınmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri de ürünlerin dayanıklı olması ve enerji tasarrufunda alternatif özellikler sunmasıdır.

Seyyar Lamba Çeşitleri ve Özellikleri

Seyyar Lamba Çeşitleri ve Özellikleri

Elektrik markalarının özenle tasarladı seyyar lamba çeşitleri kablolu ve kablosuz gibi çok sayıda alternatif kullanım özellikleri ile üretime sunulur. Çeşit bakımından oldukça zengin olan aydınlatma ürünleri elektrik elektronik üretimi yapan ve ışık modülleri tasarlayan her markanın bünyesinde rahatlıkla bulunabilir. Günün geceye dönmesi ile birlikte ihtiyaç duyulan ışıklandırma sistemleri bulunduğunuz alanı tecrübe edebilmeniz için en önemli detaylardan biridir. Işıklandırma sistemlerini kurulamadı ortamlar için özel olarak tasarlanan seyyar lamba çeşitleri arasından aydınlatma ihtiyacı duyduğunuz olanların boyutlarına göre tercihler yapabilmeniz de mümkündür. Özellik bakımından çok çeşitli alternatifler sunan seyyar lambalar akü bulunan her yerde şarj edilebilme ve kullanabilme özellikleri ile de fonksiyonel kolaylıklar sağlar. Şarjlı, kablolu, LED’li, çoklu, taşınabilir, ayaklı, spot olma özellikleriyle de tasarlanabilir an ürünler kullanım alanlarına göre de değişkenlik gösterir. Kablolu ürünler genellikle Sokak etkinlikleri, Şantiyeler, Kamp alanları gibi çok çeşitli açık havalarda geniş bir alanı aydınlatmak için kullanılır. Çoklu seyyar lamba Çoklu olma özelliğiyle de istenilen genişlikteki alanları aydınlatmaya yönelik tercih edilebilir. Çoklu olan ürünler ampuller eşin de çalışabilir özellik tanındığı için herhangi bir deformasyon durumunda değiştirilebilir. Otomobil içinde de kullanılabilen bu lambalar otomobilde meydana gelebilecek herhangi bir kesinti de önünüzü görebilmeniz için kolaylık sağlar. Sabit olarak kullanılan ortamlarda olduğu gibi seyyar olarak da kullanılan lambalar belirli volt özelliklerine göre tasarlanır. 24v seyyar lamba yeteri kadar aydınlatma özelliği sağlarken aynı zamanda da ekonomik enerji tasarrufu sağlar. Çevre ve doğa için de gerekli duyarlılık da tasarlanan seyyar lambalar enerji tasarruf bakımından da sabit lambalara oranla çok daha kullanışlı alternatifler sunar. Araç için o kullanımı aktif olan Kablolu seyyar lamba çeşitleri çakmak bölümüne takılarak kolaylıkla aktif edilebilir.

Seyyar Lamba Fiyatları

Seyyar Lamba Fiyatları

Seyyar lamba fiyatları markaları, boyutları, tasarımları ve özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Sabit ışık alternatiflerinin aktif olmadığı yerlerde kullanımı uygun olarak tasarlanan seyyar lamba modelleri arasından bütçenize uygun seçimler yapabilmeniz mümkündür. Çok sayıda marka tarafından üretimi sağlanan seyyar lambalar çeşitli özelliklerle satışa sunulur. Ürünler eklenen her özellik yok telefon mastır konusunda en etkili faktörlerden biridir. Hayat akışında olmazsa olmazlar arasında yer alan aydınlatma sistemleri günden geceye geçişle birlikte kullanımına ihtiyaç duyulan en önemli metal yerlerden biridir. Bu sebeple her alanın aydınlatılması için kullanıma uygun olarak tasarlanan lambalar seyyar olma özellikleri ile de oldukça işlevsel özellikleri sahiptir. Fiyat performansı markalarına göre çeşitlilik gösteren seyyar lamba çeşitlerine cazip fiyat oranlarından sahip olabilmekte mümkündür. Çevre dostu ve ekonomik enerji tasarrufu sağlayan 12 volt seyyar lamba fiyatlarda kendi sınıfında oldukça makul değerler gösterir. Kullanım alanı olarak ışığın duyulduğu her alanı kapsayan seyyar lamba çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun düşük bütçeli tercihler yapabilmeniz mümkündür. Işıklandırma çeşitlerine göre değişkenlik gösteren fiyat oranları boyutlarına göre de çeşitlendirilebilir. Örneğin; Ledli seyyar lamba fiyatları ile kablolu seyyar lamba fiyatları aynı oranlara sahip değildir. Çoklu ya da tekli olarak da tasarlanabilen kablolu seyyar lamba çeşitleri adet sayısına göre fiyatlandırılır. Marka satış politikalarına göre etiket fiyatı olan seyyar lamba çeşitleri hemen her bütçe uygunluk göstermesi ile kullanıcılarına olması olmazları arasında yer alır. Özellikle de araç sahiplerinin araç içinde taşıması gereken önemli detaylardan biri arasında yer alan seyyar lamba çeşitleri cazip fiyat performansları ile de kullanıcılarından tam not alır. İstediğiniz herhangi bir markanın ürününü satın almak ya da markaları arasında fiyat analizleri yapabilmek için trafik ve emniyet ürünleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (18)
ve üzeri (21)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL