Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Seyyar Lamba

için 117 sonuç bulundu.

Seyyar Lamba

Seyyar lamba çeşitleri, gece seyahatleri sırasında araçlarda herhangi bir aydınlatma ihtiyacı yaşandığında çakmaklık bölümüne takılarak kullanılabilir. Oto seyyar lamba modelleri akşam saatlerinde, uzun yol seyahatleri sırasında yapılan dinlenme molalarında aydınlatma işlevi gerçekleştirir. Seyyar lambalar acil durumlar için de oldukça kullanışlı ürünlerdir. Aracınızla seyir halindeyken aracın tepe ampulü patladığında araç içerisini kolayca görebilmenizi sağlar.

Kablolu Seyyar Lamba Modelleri

Kablolu Seyyar Lamba Modelleri

Kablolu seyyar lamba modelleri araçların çakmaklık bölümüne takılarak kullanılan ürünlerdir. Kablolu seyyar lambaların kablo uzunluğu, genellikle ürün açıklamalarında belirtilir. İhtiyacınız olan kablo uzunluğunu belirleyerek dilediğiniz her yerde seyyar lamba kullanabilirsiniz. Kablolu seyyar lambaların aydınlatma türleri değişiklik gösterir. Bu aydınlatma türleri arasında LED aydınlatma tipi, spot aydınlatma tipi, klasik ampulle aydınlatma gibi ışık çeşitleri bulunur. Spot ışıklar, diğer aydınlatma türlerine göre daha fazla enerjiye ihtiyaç duyar. LED aydınlatmalar ise diğer aydınlatma türlerine oranla daha düşük enerjilerle çalışabilen tasarruflu aydınlatma ürünleridir. Kablolu seyyar lamba modellerinin akü başlıklı seçenekleri de bulunur. Bu ürünler araçların kaza yapması durumunda ve motorun çalıştırılmasının mümkün olmadığı durumlarda, direkt akü ile bağlantı sağlayarak aydınlatma yapabilir. Kablolu araç seyyar lamba modelleri arasında şık tasarıma sahip olan özel ürünler de mevcuttur. Kristal kaplamalı ve top şeklinde tasarlanmış olan seyyar lambaları da tercih edebilirsiniz. Kablolu lambalar genellikle asılabilir özellikte tasarlanmıştır.

Seyyar Spot Lamba

Seyyar Spot Lamba

Seyyar spot lamba modelleri, otomobillerin herhangi bir noktasında kullanılabilir. Bunun sebebi, spot lamba modellerinin arka panelinde kendiliğinden yapıştırıcılı bir malzeme bulunmasıdır. Bu malzeme sayesinde otomobil içerisinde veya dışarısında dilediğiniz yerde seyyar spot lamba kullanabilirsiniz. Kalem pillerle çalışabilen spot lambalar aracınızın aküsü ile ilgili bir sorun yaşadığınızda aküye ihtiyaç duymadan aydınlatma yapabilmenizi sağlar. Genellikle beyaz ışık veren spot seyyar lambalar, farklı renk seçenekleri de içermektedir. Seyyar spot lamba modelleri kablosuz bir yapıya sahip olan, oldukça küçük ölçekli cihazlardır. Bu cihazları istediğiniz her an aracınızdan çıkararak farklı alanlarda da aydınlatma yapabilirsiniz. Genellikle 3 adet bir arada satışa sunulan seyyar spot aydınlatma ürünlerini kategori içerisinde adetler halinde de bulabilirsiniz.

Seyyar El Lambası

Seyyar El Lambası

Seyyar el lambası çeşitleri, her araçta mutlaka bulunması gereken önemli ürünlerdendir. Seyir halindeyken aracınızın karterini ya da alt tabanını ufak bir kasisi fark etmeyerek bir yerlere çarpabilirsiniz. Seyyar el lambaları bu tür durumlarla karşılaştığınızda aracınızın alt tabanını kolayca görebilmenizi sağlar. Aynı zamanda araç içerisinde veya dışarısında herhangi bir nedenle ışıklandırmaya ihtiyaç duyduğunuzda anında aydınlatma avantajı sağlar. Seyyar el lambaları kolay taşınabilir hafif bir yapıya sahiptir. Ayrıca büyük, küçük, orta boy seyyar lamba seçenekleri de kategori içerisinde yer alır. Büyük pillerle çalışan seyyar el lambalarını değerlendirerek araç içerisinde herhangi bir enerji kaynağına ihtiyaç duymadan çalışan güçlü bir aydınlatma yapabilir, ürünü seyyar gece lambası olarak kullanabilirsiniz.

Şarjlı Seyyar Lambalar

Şarjlı Seyyar Lambalar

Çok sayıda model ve çeşidi bulunan seyyar lamba şarjlı ürün seçenekleri de içerir. Şarjlı seyyar lamba türleri, güçlü aydınlatma yapabilen, araçlar içerisinde herhangi bir konuma asılarak kullanılabilen, genellikle 22 cm uzunluğunda üretilen ürünlerdir. Şarjlı seyyar lamba seçenekleri oto tamircileri arasında da yaygın olarak tercih edilen bir malzemedir. Şarjlı seyyar lamba türlerini araç içerisinde ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz gibi araç dışında kamp alanlarında, ormanlık alanlarda, aydınlatmasız arazilerde, deniz kenarında ve ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanabilirsiniz. Şarjlı seyyar lambalar genellikle tasarruflu bir şekilde enerji tüketen ürünlerdir. Her araçta mutlaka bulunması gereken seyyar lamba modellerini inceleyerek seyyar lamba fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Trafikte güvenliğinizi sağlayacak diğer ürünleri de incelemek isterseniz Trafik & Emniyet Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (9)
ve üzeri (16)
ve üzeri (17)
ve üzeri (20)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL