Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Benzin Bidonu

için 216 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Benzin Bidonu

Şehir içi ve şehir dışı seyahatlerinde zaman zaman bazı aksilikler meydana gelebilir. Konforlu bir sürüş deneyimi için aksiliklere karşı gerekli önlemlerin alınması oldukça önemlidir. Alacağınız tedbirler, sizi yolda kalma derdinden kurtarabilir. Özellikle uzun yolculuklarda yakıtın bitme ihtimali göz önüne alınmalıdır. Sorunsuz bir yolculuk için aracınızda benzin bidonu bulundurabilirsiniz. Araçta bulunan yedek benzin sayesinde yakıtı aracınıza doldurarak yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu sayede yardım çağırmakla ya da benzin istasyonu aramakla da uğraşmamış olursunuz. Yolculuğunuza ve aracınıza uygun modelde bidon alabilirsiniz. İçi dolu olan benzin bidonu ile yakıtla ilgili sorununuzu anında giderebilirsiniz.

Benzin Bidonu Çeşitleri

Benzin Bidonu Çeşitleri

Yolculuğa çıkmadan önce aracınız için yakıt yedekleyebilirsiniz. Bunun için çeşitli yakıt depolama ürünlerini tercih edebilirsiniz. İsteğinize göre plastik ya da çelik benzin bidonu kullanabilirsiniz. Benzin taşıma amacı ile üretilen bidonlar taşıma kapasiteleri bakımından birbirlerinden ayrılır. Çok uzun olmayan yolcuklar için benzin bidonu 20 lt taşıma kapasitesinde üretilir. Zorlu koşullarda meydana gelen yakıt ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olur. Böylece akaryakıt istasyonu arama zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Daha uzun yolculuklarda fazla miktarda benzin harcayabilirsiniz. Bu nedenle aracınız için ideal olan benzin bidonu 50 lt taşıma kapasitesine sahip olanlardır. Ne kadar yakıt depolamak istediğinize bağlı olarak ihtiyacınıza uygun bir tercih yapabilirsiniz. Benzin istasyonu aramak zorunda kalmaz ve yolculuk sırasında zaman kaybı yaşamazsınız. Uzun süreli kullanım için hava şartlarına uygun ve darbelere karşı dayanıklı bidonlar tercih edilebilir.

Benzin Bidonu Kullanmanın Avantajları

Benzin Bidonu Kullanmanın Avantajları

Uzun ve zorlu yollarda her zaman yakıt istasyonu bulamayabilirsiniz. Aracınızda bulunduracağınız yedek benzin bidonu yolculuk esnasında kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Son derece kolay alev alabilen benzinin araçta güvenli bir şekilde depolanması gerekir. Alev alma özelliğinden dolayı benzin her türlü yangın ve patlama ihtimaline karşı dikkatli kullanılmalıdır. Uygun koşullarda saklanması durumunda araçta yedek benzin bulundurmak, sürücüler için büyük bir avantajdır. Sürücüleri yakıt istasyonu arama derdinden kurtarır. Bagaja kolayca sığabilmesi ve sızdırma yapmaması nedeniyle çelik benzin bidonu oldukça kullanışlıdır. Bu yüzden kişiler daha çok metal bidonlara yönelir. Metal bidonun ağız kısmı 4 cm'lik geniş bir açıya sahip olduğu için pratik bir şekilde doldurma işlemi yapılabilir. Çelik bidonlardan benzini boşaltması son derece kolaydır. Yağ bidonunu ayrı depolamak istemiyorsanız; özel üretilen benzin yağ bidonu ile hem yağ hem de benzin depolayabilirsiniz. Özel tasarlanan ağız kısmı sayesinde bidonun içerisine dökülen sıvının hava yapmaz. Rahat bir şekilde yakıt doldurma işlemi gerçekleştirilebilir.

Güvenli Sürüş Keyfi

Güvenli Sürüş Keyfi

Kaliteli ve güvenli sürüş keyfi yaşamak için yakıtın bitme endişesini ortadan kaldırmak gerekir. Uzun aralıklarda akaryakıt istasyonunun bulunduğu yollarda benzin taşıma bidonu sürücüler için kurtarıcıdır. Sürücülerin otoyollarda yolda kalma derdine çare olur. Farklı renk seçeneklerine sahip olan modeller arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz. Kaliteli plastik malzemeden yapılan bidonlar kimyasallara dayanıklı gövdeye sahiptir. Buhar yoğunlaşmasının kontrol altında tutulabilmesi için üst katmanı bulunur. Kapağa monte edilmiş olan sızdırmaz başlığı sayesinde kolayca benzin doldurma ve boşaltma işlemi yapılabilir. Normal bir bidon içerisinde benzin taşımak oldukça risklidir. Çünkü sızdırma yapma ihtimalleri vardır. Deforme olabildiklerinden uzun süre kullanılamayabilir. Bu nedenle kaliteli malzemelerden üretilen benzin bidonu modelleri tercih edilir. Benzin taşımak için üretilen modeller hafif yük altında ezilmez. Sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Üzerlerine başka eşyalar konularak da taşınabilir. Bagajınızda bulundurmanız durumunda rahat bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Araç için gerekli ve verimli olan ürünleri ekonomik benzin bidonu fiyatları ile satın alabilirsiniz. Trafikte ihtiyacınız olacak diğer ürünleri de incelemek isterseniz Trafik & Emniyet Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (31)
ve üzeri (37)
ve üzeri (39)
ve üzeri (40)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL